برنامه جالب کالدرون برای تیم امید پرسپولیس

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1439 ] - شنبه, 19 مرداد 1398

برنامه جالب کالدرون برای تیم امید پرسپولیس

سرمربی پرسپولیس قرار است پس از هر مسابقه در لیگ، دیدار دوستانه ای را با تیم های امید این باشگاه برگزار کند تا بازیکنان این تیم هم در دید سرمربی آرژانتینی پرسپ... 5 out of 5 based on 6 ratings.
برنامه جالب کالدرون برای تیم امید پرسپولیس

سرمربی پرسپولیس قرار است پس از هر مسابقه در لیگ، دیدار دوستانه ای را با تیم های امید این باشگاه برگزار کند تا بازیکنان این تیم هم در دید سرمربی آرژانتینی پرسپ...

ارتش سرخ دات كام :

سرمربی پرسپولیس قرار است پس از هر مسابقه در لیگ، دیدار دوستانه ای را با تیم های امید این باشگاه برگزار کند تا بازیکنان این تیم هم در دید سرمربی آرژانتینی پرسپولیس قرار بگیرند.

گابریل کالدرون سرمربی پرسپولیس از زمانی که به این تیم آمده تاکید زیادی دارد تا همه بازیکنانش در آمادگی کامل قرار داشته باشند و در هفته 2 بازی دوستانه برای شاگردانش در نظر می گیرد تا همه بازیکنان در هفته فرصت حضور در مسابقه را داشته باشند.

سرمربی آرژانتینی پرسپولیس در نظر دارد با شروع لیگ هم این روند را استمرار دهد و یک روز پس از هر بازی رسمی یک دیدار تدارکاتی را برای شاگردانش در نظر بگیرد تا همه نفرات در طول یک هفته فرصت بازی داشته باشند. در همین راستا سرمربی پرسپولیس به مسئولان باشگاه اعلام کرده تا تیم های منتخب پایه ها و تیم امید پرسپولیس را آماده کنند تا در هر ماه پرسپولیس حداقل دو دیدار دوستانه را با این تیم های پایه داشته باشد تا ضمن قرار گرفتن نفرات ذخیره در فضای مسابقه، بازیکنان تیم امید هم در دید کالدرون قرار بگیرند.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

پرسپولیس مقابل پارس جنوبی به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
پارس جنوبی
پارس جنوبی
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : موعود بنیادی فر
پنجشنبه, 31 مرداد 1398 / ساعت : 19:10
پرسپولیس
پرسپولیس
0 - 2
سایپا
سایپا
ورزشگاه : شهدای شهرقدس
داور مسابقه :
چهارشنبه, 2 مرداد 1398 / ساعت : 19:00

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور14
2سیامک نعمتی5
3کمال کامیابی نیا3
4احمد نوراللهی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن