شیری: مثل بزرگان بدنسازی کردیم

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1507 ] - شنبه, 19 مرداد 1398

شیری: مثل بزرگان بدنسازی کردیم

مهدی شیری  که در تیم محافظه کار برانکو فیکس شده بود، حالا امیدوار است در سیستم هجومی کالدرون هم مدافع راست ثابت باشد و بتواند در فاز هجومی خودش را بیشتر ... 5 out of 5 based on 5 ratings.
شیری: مثل بزرگان بدنسازی کردیم

مهدی شیری  که در تیم محافظه کار برانکو فیکس شده بود، حالا امیدوار است در سیستم هجومی کالدرون هم مدافع راست ثابت باشد و بتواند در فاز هجومی خودش را بیشتر ...

ارتش سرخ دات كام :

مهدی شیری  که در تیم محافظه کار برانکو فیکس شده بود، حالا امیدوار است در سیستم هجومی کالدرون هم مدافع راست ثابت باشد و بتواند در فاز هجومی خودش را بیشتر نشان دهد. با او که رقبایی مثل ماهینی، سیامک نعمتی، آدام همتی و حتی شجاع باید برای این پست رقابت کند، درباره دوران آماده سازی پرسپولیس و موضوعات دیگر گفت وگو کردیم.

*برخی هواداران نگران نحوه آماده سازی تیم هستند و به خاطر بازی های دوستانه کم و خریدهای ناکافی ابراز نگرانی می کنند. خودت شرایط تیم را چطور می بینی؟

اتفاقا من فکر می کنم که ما توانسته ایم بازی های دوستانه خوبی برگزار کنیم. در این هفته هم دو بازی دوستانه دیگر انجام می دهیم و به نظر من کاملا آماده این هستیم که لیگ را با قدرت آغاز کنیم.

*یعنی تعداد بازی های تدارکاتی را کافی می دانی؟

دقیقا با نصف لیگ بازی کردیم و فقط یک شکست داشتیم و فعلا  در صدر جدول هستیم.(با خنده)

*تمرینات کالدرون با برانکو چه تفاوتی دارد؟
من در دوران بدنسازی فصل قبل پرسپولیس نبودم اما وقتی به تیم آمدم تمرینات اختصاصی برایم درنظر گرفتند. به نظر من نمی شود تمرینات این دو مربی را با هم مقایسه کرد. دستیار بدنساز کالدرون یکی از مدرن ترین تمرینات روز را برای ما انجام می دهد و به نظرم تیم ما با روش تمرینات بدنسازی تیم های بزرگ دنیا آماده شده است.

*تأخیر لیگ را چطور دیدی؟
واقعیت این است که این موضوع به نفع پرسپولیس شد. ما تمرینات بدنسازی خود را کمی دیر آغاز کردیم و به همین خاطر فکر می کنم این تعویق ناخودآگاه به نفع ما شد.

*انگار در تیم کالدرون فضای بیشتری برای حرکت داری.
دقیقا؛ سبک جدید تیم ما هجومی است و من فضای خوبی پیدا کرده ام و می خواهم باز هم با پرسپولیس به جام های قهرمانی زیادی برسم.

*سبک کلی کالدرون و برانکو چه تفاوتی با هم دارد؟
واقعا نمی توان این دو نفر را مقایسه کرد. 2 دیدگاه فنی بسیار متفاوتی دارند. کالدرون خیلی دقیق و منظم است. او در تمام تمرینات کنارمان می دود و انگیزه بسیار بالایی دارد. کالدرون در هنگام حملات فضای زیادی را به مدافعان کناری می دهد تا حرکت کرده و در موقعیت تهاجمی به خط حمله هم اضافه شوند.

*این فصل به تیم ملی هم فکر می کنی؟

واقعیت این است که دوست دارم بتوانم در کنار پرسپولیس پیراهن تیم ملی را بپوشم. هر ایرانی ای دوست دارد برای کشورش افتخارآفرینی کند و امیدوارم که بتوانم با بازی خودم نظر سرمربی تیم ملی را جلب کنم.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

پرسپولیس مقابل پارس جنوبی به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
پارس جنوبی
پارس جنوبی
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : موعود بنیادی فر
پنجشنبه, 31 مرداد 1398 / ساعت : 19:10
پرسپولیس
پرسپولیس
0 - 2
سایپا
سایپا
ورزشگاه : شهدای شهرقدس
داور مسابقه :
چهارشنبه, 2 مرداد 1398 / ساعت : 19:00

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور14
2سیامک نعمتی5
3کمال کامیابی نیا3
4احمد نوراللهی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن