حسینی: خیلی ها دوست ندارند آرامش داشته باشیم

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 907 ] - یکشنبه, 20 مرداد 1398

حسینی: خیلی ها دوست ندارند آرامش داشته باشیم

کاپیتان تیم پرسپولیس گفت: متأسفانه حاشیه ها برای پرسپولیس نسبت به بقیه تیم ها بیشتر است. سیدجلال حسینی در گفت وگویی در مورد روند کاری پرسپولیس گفت: خدا را شکر... 5 out of 5 based on 1 ratings.
حسینی: خیلی ها دوست ندارند آرامش داشته باشیم

کاپیتان تیم پرسپولیس گفت: متأسفانه حاشیه ها برای پرسپولیس نسبت به بقیه تیم ها بیشتر است. سیدجلال حسینی در گفت وگویی در مورد روند کاری پرسپولیس گفت: خدا را شکر...

ارتش سرخ دات كام :

کاپیتان تیم پرسپولیس گفت: متأسفانه حاشیه ها برای پرسپولیس نسبت به بقیه تیم ها بیشتر است.

سیدجلال حسینی در گفت وگویی در مورد روند کاری پرسپولیس گفت: خدا را شکر وضعیت خیلی خوب است، هر مربی که می آید افکار خودش را دارد و می خواهد تیم خودش را بسازد، کالدرون تلاش می کند که تیم خوبی ساخته شود، ما سال سختی را پیش رو داریم. بازیکنان خوبی داریم که امیدوارم در کنار هم این سال را به خوبی پشت سر بگذاریم.

حسینی در مورد تأخیر در شروع فصل  جدید لیگ برتر گفت: این تأخیر به نفع ما شد می توانیم هماهنگ تر شویم و روز به روز بهتر شویم، امیدوارم هر چه زودتر حاشیه ها تمام شوند، بچه های ما خوب تمرین می کنند تا یکسال خوب را در کنار هم پشت سر بگذاریم.

وی در خصوص اینکه به نظر می رسد بازیکنان پرسپولیس با این حاشیه ها آداپته شده اند گفت: متأسفانه حاشیه ها برای پرسپولیس نسبت به بقیه تیم ها بیشتر است.خیلی ها دوست دارند ما این آرامش را نداشته باشیم، آنها بلد هستند چطور با بچه های ما بازی کنند و آنها را تحت فشار بگذارند ما ین را می بینیم و شرایطی است که همیشه برای ما وجود داشته است.

کاپیتان پرسپولیس در ادامه گفت: آنها بیشتر به دنبال این هستند که زمان کار را از ما بگیرند. من دوست ندارم این مسائل را باز کنم، اما اتفاقاتی افتاده که به تیم ما ضربه می زند. دوست ندارم بچه های ما اذیت بشوند. ما بازیکنان جوانی داریم که یکسال سخت را پیش رو دارند آنها باید بدانند پیراهن چه تیمی را بر تن کرده اند.

وی در پاسخ به این سوال که آیا این حاشیه ها بیشتر به خاطر مسائل مالی است یا مسائل دیگر، گفت: آنها بیشتر به تیم فشار می آورند بعضی بحث ها را مطرح می کنند چون می دانند در آینده کار سخت است و به خاطر همین از الان ماه های آینده را نشانه گرفته اند. امیدوارم مثل همیشه هواداران کنار تیم باشند.

حسینی در مورد اینکه آیا این فشارها خودش را هم اذیت می کند، گفت: این مسائل مطمئناً روی هر بازیکنی فشار می آورد وظیفه من این است که فوتبال بازی کنم، کالدرون تجربه خوبی دارد، این فشارها روی بازیکنان اثر می گذارد. بعضی وقت ها به من و بعضی وقت ها به بازیکنان جوان ضربه می زند. در هر ماه و یا حتی در هر هفته مسائل جدیدی داریم که مطرح شدن آنها درست نیست اما به هر حال من هر کاری بتوانم برای پرسپولیس  و کالدرون انجام می دهم.

حسینی در مورد دیدارهای دوستانه پرسپولیس در فصل آماده سازی تیم و اینکه نتایج این دیدارها هواداران را نگران کرده است، گفت: این شرایط برای ما وجود دارد کسانی که در مورد این برد و باخت ها صحبت می کنند می خواهند زمان را از کادر فنی بگیرند و این کار را برای مربی سخت می کند. ما دو تیم خوبی داریم که در بازی های تدارکاتی به میدان می روند چه ببریم و چه ببازیم فشار ایجاد می کنند، صحبت من با هواداران مان است که باید روی کار خودمان تمرکز کنیم. ما نیاز به زمان داریم تا روز به روز بهتر شویم.

مدافع باتجربه پرسپولیس در مورد اینکه ارتباط بازیکنان تیم با سرمربی جدید چگونه است و آیا فضای سرمربی سابق از ذهن آنها پاک شده ،گفت: بله، بازیکنان ما همه تلاششان را می کنند ما یک وظیفه داریم که آن هم فوتبال بازی کردن است، برانکو خیلی تلاش کرد و زحمت کشید و مربی پرافتخاری است، کالدرون هم با تلاشی که می کند به دنبال ساخت تیم است و قرار است ما در آینده از این تیم بیشتر ببینیم. بازیکنان خوبی داریم و اگر زمان از ما گرفته نشود، آینده خوبی خواهیم داشت.

حسینی در مورد اینکه آیا تعویق شروع لیگ برتر را مثبت ارزیابی می کند، گفت: از نظر من اگر مشکلات حل شود، این تعویق مثبت است اما اگر لیگ شروع شود و ببینیم کاری انجام نشده ظلمی است که در حق تیم های لیگ برتری شده و این خیلی خوب نیست، اما اگر این اقدامات انجام شود خیلی می تواند مثبت باشد.

وی در خصوص ارتباطش با سرمربی جدید پرسپولیس و اینکه این ارتباط دو طرفه قوی است، گفت: بله، 100 درصد همین است هر کاری بتوانم برای موفقیت پرسپولیس با کالدرون انجام می دهم ما همیشه در مورد مسائل مختلف صحبت می کنیم و امیدوارم هواداران سال خوبی را ببینند. قرار است سال سختی برای ما رقم بزنند و امیدوارم ما در کنار کادر فنی بتوانیم این سال را به خوبی به پایان برسانیم.

کاپیتان پرسپولیس در مورد رأی کمیته انضباطی و ماجراهایی که در مورد تعلیقی بودن یا نبودن تماشاگران در هفته اول وجود دارد، گفت: این ها مسائل انضباطی هستند و بهتر است باشگاه خودش ورود کند ما بازیکنان در این مورد صحبت نکنیم 100 درصد دوست داریم هواداران در بازی های ما حضور داشته باشند یکی از قوی ترین یاران ما هواداران هستند. این هواداران هستند که همیشه به ما قدرت می دهند و ما از اینکه در کنار آنها بازی کنیم لذت می بریم.

حسینی در پایان و در مورد اینکه آیا تسویه حساب مالی انجام شده و آنها مشکل مالی خاصی ندارند، گفت: همه باشگاه ها این مشکل را دارند و فقط ما نیستیم هیچ وقت بازیکنان نمی توانند به حق شان برسند و کاری هم نمی شود کرد البته شرایط باشگاه ما نسبت به بقیه در حال بهتر شدن است و مسئولان باشگاه در این خصوص تلاش می کنند. امیدوارم فدراسیون فوتبال، سازمان لیگ و همه کمک کنند تا این شرایط بهتر شود.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اخبار پرسپولیس

نظرسنجی

به نظر شما ترکیب پرسپولیس مقابل گل گهر نیاز به تغییراتی دارد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
گل گهرسیرجان
گل گهرسیرجان
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : اشکان خورشیدی
سه شنبه, 19 آذر 1398 / ساعت : 17:30
ذوب آهن
ذوب آهن
0 - 3
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : فولادشهر
داور مسابقه : بیژن حیدری
پنجشنبه, 14 آذر 1398 / ساعت : 17:30

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی5
2علی علیپور4
3مهدی عبدی1
4احمد نورالهی1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن