عباسیان: مطالباتم پرداخت نشود، از پرسپولیس شکایت می کنم

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 2216 ] - یکشنبه, 20 مرداد 1398

عباسیان: مطالباتم پرداخت نشود، از پرسپولیس شکایت می کنم

شاهین عباسیان بازیکن سابق تیم پرسپولیس تهران که به تازگی به عنوان سهمیه زیر 23 سال به  تیم تازه لیگ برتری شده گل گهر سیرجان اضافه شده است در گفت و گویی، ... 3 out of 5 based on 6 ratings.
عباسیان: مطالباتم پرداخت نشود، از پرسپولیس شکایت می کنم

شاهین عباسیان بازیکن سابق تیم پرسپولیس تهران که به تازگی به عنوان سهمیه زیر 23 سال به  تیم تازه لیگ برتری شده گل گهر سیرجان اضافه شده است در گفت و گویی، ...

ارتش سرخ دات كام :

شاهین عباسیان بازیکن سابق تیم پرسپولیس تهران که به تازگی به عنوان سهمیه زیر 23 سال به  تیم تازه لیگ برتری شده گل گهر سیرجان اضافه شده است در گفت و گویی، در مورد این انتقال عنوان کرد: 2 فصل در تیم پرسپولیس تهران حضور داشتم و شرایط سختی برایم رقم خورد، چون فرصت بازی کردن پیدا نکردم، اما حالا با حضور در تیم  گل گهر می خواهم توانایی هایم را نشان دهم و فرصت بیشتری برای بازی کردن داشته باشم.  

*بعد از پرسپولیس فرصت لژیونر شدن پیدا نکردم
وی افزود: من نیم فصل دوم لیگ هجدهم بود که قراردادم را با تیم پرسپولیس تهران فسخ کردم و از طرفی با پیشنهادی از یک تیم سوئدی مواجه شدم و در کنار آن تیم های دیگری نیز پیشنهاداتی ارائه کردند، اما در هر حال فرصت آن پیش نیامد که پس از جدایی از پرسپولیس، لژیونر شوم. حالا امیدوارم در گل گهر روز های خوبی را سپری کنم.

*می خواهم از تجربیات پرسپولیس در گل گهر استفاده کنم
عباسیان همچنین در مورد تجربیاتش مبنی بر حضور در تیم پرطرفداری، چون پرسپولیس عنوان کرد: تجربه حضور در تیم پرسپولیس برای ارتقا و اعتلای فوتبالم مطمئنا به کمک من خواهد آمد. در کنار بازیکنان با تجربه، کادر فنی و سایر بزرگان این تیم چیز هایی زیادی یاد گرفتم و امیدوارم بتوانم از این تجربه در گل گهر استفاده لازم را ببرم.  

*به تعویق افتادن مسابقات لیگ، به بازیکنان آسیب می زند
او همچنین در مورد به تعویق افتادن مسابقات لیگ برتر بیان کرد: تعویق لیگ به شرایط بدنی بازیکنان آسیب می زند، چرا که هر سرمربی در تفکرات خود قصد دارد برنامه ریزی هایی، چون بدنسازی و تمرینات را جوری پیاده کند که آماده سازی تیم به نحو احسن پیش رود و تیم به شروع مسابقات لیگ برساند، اما حالا این اتفاق نیافتاده است.

*مطالباتم پرداخت نشود، از پرسپولیس شکایت می کنم
عباسیان در خصوص مطالبات معوقه اش از باشگاه پرسپولیس تهران که همچنان پرداخت نشده است واکنش نشان داد و عنوان کرد: همچنان از پرسپولیس طلب دارم. حتی با مدیران این تیم به گفتگو نشستیم، بخشی از قراردادم را بخشیدم و قرار بر این شد تا بخشی از پول را بدهند و به فردا های نامعلوم واگذار کردند و الان 10 ماهی است که قراردادم پرداخت نشده است.

وی افزود: قرار است مجددا در مورد مطالباتم رایزنی هایی داشته باشیم، اما اگر پرداخت نشد به زودی از آن ها شکایت می کنم. مسئولان باشگاه پرسپولیس قرار بود ظرف یک هفته مطالبات را پرداخت کنند، اما همچنان این اتفاق نیفتاده است. آن ها همچنین پول بازی های لیگ قهرمانان آسیا و پاداش های در نظر گرفته شده برای بازیکنان را همچنان به ما بازیکنانی که از نیم فصل دوم لیگ هجدهم از این تیم جدا شدیم، پرداخت نکردند.


مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :
  • OMID PERSI
    OMID PERSI :
    این همه بازیکن مزخرف بدون یه دقیقه بازی و آخرسر فقط بدهی

نظرسنجی

پرسپولیس در مقابل الدحیل به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
الدحیل
الدحیل
ورزشگاه : اجوکیشن سیتی
داور مسابقه : ؟؟؟
دوشنبه, 31 شهریور 1399 / ساعت : 18:30
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
التعاون عربستان
التعاون عربستان
ورزشگاه : اجوکیشن سیتی
داور مسابقه : مهند قاسم (عراق)
جمعه, 28 شهریور 1399 / ساعت : 22:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور12
2مهدی ترابی11
3وحید امیری6
4مهدی عبدی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن