دلخوری کالدرون از فراری دادن خانبان

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1944 ] - یکشنبه, 20 مرداد 1398

دلخوری کالدرون از فراری دادن خانبان

چند روز پیش مهرداد خانبان که در زمان کارلوس کی روش سال ها در تیم ملی به عنوان آنالیزور فعالیت می کرد، از همکاری با گابریل کالدرون استعفا داد و گفت : قبل از هر... 5 out of 5 based on 11 ratings.
دلخوری کالدرون از فراری دادن خانبان

چند روز پیش مهرداد خانبان که در زمان کارلوس کی روش سال ها در تیم ملی به عنوان آنالیزور فعالیت می کرد، از همکاری با گابریل کالدرون استعفا داد و گفت : قبل از هر...

ارتش سرخ دات كام :

چند روز پیش مهرداد خانبان که در زمان کارلوس کی روش سال ها در تیم ملی به عنوان آنالیزور فعالیت می کرد، از همکاری با گابریل کالدرون استعفا داد و گفت : قبل از هر چیز باید از مدیریت باشگاه و کادر مربیگری تیم به خاطر حسن اعتمادی که نسبت من داشتند تشکر کنم. همچنین از هواداران عذر می خواهم که به رغم اشتیاق شدید برای بازگشت به خانه، آن هم پس از 12 سال، این اتفاق روی نخواهد داد. در حال حاضر بنا بر دلایل شخصی قادر به حضور در کادر فنی تیم پرسپولیس نیستم. باشگاه پرسپولیس با درک شرایط و شخصی این مربی، با این خواست موافقت کرده، اما دلیل این انصراف چه بود؟

شنیدیم یکی از مشاوران مدیرعامل باشگاه پرسپولیس به او گفته مهرداد خانبان آنالیزور کارلوس کی روش بوده و با توجه به اختلاف این مربی با برانکو ممکن است حضورش باعث حساسیت هواداران شود! این در حالی است که مهرداد خانبان کنار تیم ملی حدود 12 سال هم کنار مربیانی همچون افشین قطبی، وینگادا و... در پرسپولیس به عنوان آنالیزور همکاری کرده است. حضور یک آنالیزور هم هیچ حساسیتی به بار نمی آورد، اما متأسفانه مدیران پرسپولیس با همین دلیل خنده دار یکی از بهترین آنالیزور های ایران را فراری دادند. در ادامه گفته شد فرزاد حبیب اللهی آنالیزور برانکو در پرسپولیس قرار است دوباره برگردد. خبری هم در این رابطه منتشر شد در حالی که فرزاد حبیب اللهی هیچ برنامه ای برای همکاری دوباره با پرسپولیس ندارد! این آنالیزور موفق و جوان به باشگاه پرسپولیس هم اطلاع داده قصد همکاری با این تیم در فصل جدید را ندارد و بهتر است باشگاه دنبال یک آنالیزور دیگر باشد.

در همین راستا خبر می رسد کالدرون جلسه ای هم با مهرداد خانبان برگزار کرد و وقتی رزومه و برنامه او را دید بلافاصله تماس گرفت و از باشگاه خواست قرارداد این آنالیزور حرفه ای را ببندند اما... به همان دلیلی که اشاره رفت مهرداد خانبان سر دوانده شد تا قید این همکاری را بزند. رفتار باشگاه پرسپولیس و فراری دادن این آنالیزور حرفه ای باعث دلخوری کالدرون شده است. سرمربی آرژانتینی این روز ها دربه در دنبال پیدا کردن یک آنالیزور کاربلد است که بتواند تیمش را مقابل حریفان با شرایط بهتری به زمین بفرستد. ترجیح جانشین برانکو انتخاب آنالیزوری است که ایرانی باشد و با فوتبال ایران آشنا.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اخبار پرسپولیس

نظرسنجی

به نظر شما ترکیب پرسپولیس مقابل گل گهر نیاز به تغییراتی دارد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
گل گهرسیرجان
گل گهرسیرجان
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : اشکان خورشیدی
سه شنبه, 19 آذر 1398 / ساعت : 17:30
ذوب آهن
ذوب آهن
0 - 3
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : فولادشهر
داور مسابقه : بیژن حیدری
پنجشنبه, 14 آذر 1398 / ساعت : 17:30

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی5
2علی علیپور4
3مهدی عبدی1
4احمد نورالهی1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن