ورزشگاه اختصاصی پرسپولیس یا ورزشگاه پیمانکاران؟

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 2559 ] - دوشنبه, 21 مرداد 1398

ورزشگاه اختصاصی پرسپولیس یا ورزشگاه پیمانکاران؟

زمین چمن طبیعی ورزشگاه درفشی فر که با تلاش های همه مدیران عامل پرسپولیس از سال 83 تا کنون به ورزشگاهی مدرن و مجهز تبدیل شده است در اقدامی عجیب به  چمن مص... 5 out of 5 based on 8 ratings.
ورزشگاه اختصاصی پرسپولیس یا ورزشگاه پیمانکاران؟

زمین چمن طبیعی ورزشگاه درفشی فر که با تلاش های همه مدیران عامل پرسپولیس از سال 83 تا کنون به ورزشگاهی مدرن و مجهز تبدیل شده است در اقدامی عجیب به  چمن مص...

ارتش سرخ دات كام :

زمین چمن طبیعی ورزشگاه درفشی فر که با تلاش های همه مدیران عامل پرسپولیس از سال 83 تا کنون به ورزشگاهی مدرن و مجهز تبدیل شده است در اقدامی عجیب به  چمن مصنوعی تبدیل شد و حتی همین زمین مصنوعی هم به پایه های پرسپولیس داده نمی شود چرا که این زمین هم همچون تمام بخش های ورزشگاه از سالن بدنسازی، استخر، زمین چمن مصنوعی کوچک و... در اختیار پیمانکاران است و به مدرسه فوتبال اختصاص یافته و پایه های نگون بخت هم در زمین چمن مصنوعی نامطلوب و اجاره ای تمرین و بازی می کنند!

حالا سرخ ها دو سه فصلی می شود که به ورزشگاه کاظمی کوچ کرده اند که در جنوب غربی ترین نقطه تهران واقع است و بازیکنان باید هر روز دو سه ساعتی در ترافیک باشند. عجیب تر اینکه مشخص نیست زمین چمن طبیعی ورزشگاه کاظمی چرا هر از گاهی دچار مشکلاتی می شود که سرخ ها مجبور می شوند به زمین اجاره ای  دیگری برای تمرین بروند.

این اتفاق سال گذشته هم رخ داد و حالا هم سرخ ها باید برای تمرین به خیریه عمل بروند و هزینه هم پرداخت کنند و عجیب اینکه مسوولان باشگاه اواخر فصل  گذشته و به هنگام افتتاح زمین چمن مصنوعی برانکو را به درفشی فر بردند تا او بگوید تمرینات ریکاوری را گاها در درفشی فر انجام می دهیم تا مبادا کسی بگوید پرسپولیس جایی در ورزشگاه اختصاصی پرسپولیس ندارد.

زمین چمن طبیعی درفشی فر در شرایطی به چمن مصنوعی تبدیل شد که این ورزشگاه مجهز از دسترسی راحت و خوبی برخوردار بوده و در غرب تهران واقع شده و مهم تر اینکه در تهران همواره شاهد مشکلات تیم ها در برخورداری از زمین طبیعی برخوردار از امکانات بوده ایم تا جایی که در مقطعی تیم ملی هم مشکل زمین تمرین داشت و به زمین  پژوهشگاه نفت می رفت.

بله، به همین راحتی که گفتیم تیم های باشگاه پرسپولیس از ورزشگاه درفشی فر رانده شده اند و این ورزشگاه در اختیار پیمانکاران قرار گرفته است. در واقع فقط زمین چمن طبیعی اجاره داده نشده بود که با مصنوعی کردن آن اعضای تیم بزرگسالان هم مدت هاست که رنگ این ورزشگاه را هم ندیده اند، ولو برای تکرار خاطره ها!!


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اخبار پرسپولیس

نظرسنجی

به نظر شما ترکیب پرسپولیس مقابل گل گهر نیاز به تغییراتی دارد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
گل گهرسیرجان
گل گهرسیرجان
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : اشکان خورشیدی
سه شنبه, 19 آذر 1398 / ساعت : 17:30
ذوب آهن
ذوب آهن
0 - 3
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : فولادشهر
داور مسابقه : بیژن حیدری
پنجشنبه, 14 آذر 1398 / ساعت : 17:30

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی5
2علی علیپور4
3مهدی عبدی1
4احمد نورالهی1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن