پیروانی: همیشه هوای تیم محبوبم را دارم

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1341 ] - دوشنبه, 21 مرداد 1398

پیروانی: همیشه هوای تیم محبوبم را دارم

افشین پیروانی پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: اگر انگیزه بازیکنان حفظ شود پرسپولیس شانس قهرمانی این فصل لیگ برتر را دارد. افشین پیروانی در گفت وگویی در خصوص ... 5 out of 5 based on 3 ratings.
پیروانی: همیشه هوای تیم محبوبم را دارم

افشین پیروانی پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: اگر انگیزه بازیکنان حفظ شود پرسپولیس شانس قهرمانی این فصل لیگ برتر را دارد. افشین پیروانی در گفت وگویی در خصوص ...

ارتش سرخ دات كام :

افشین پیروانی پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: اگر انگیزه بازیکنان حفظ شود پرسپولیس شانس قهرمانی این فصل لیگ برتر را دارد.

افشین پیروانی در گفت وگویی در خصوص شرایط این روز های پرسپولیس، آمدن گابریل کالدرون به این تیم، حمایتش از پرسپولیس و... صحبت های زیر را انجام داد.

*شرایط پرسپولیس را رصد می کنید؟
مگر می شود وقتی عاشق تیمی هستم شرایط را رصد نکنم و دنبال نکنم. من هم مثل همه هواداران اخبار پرسپولیس را دنبال می کنم و جویای حال تیم هستم.

*با این شرایط ارزیابی شما از وضعیت فعلی پرسپولیس چیست؟
فکر می کنم شرایط خوب است. بعد از رفتن برانکو، کالدرونی به پرسپولیس آمده که هم بازیکن بزرگی بوده و هم مربی خوبی است. ضمن اینکه مهمترین مسئله حفظ اسکلت اصلی تیم است که می تواند به پرسپولیس کمک کند.

*پس به نظر شما وضعیت پرسپولیس از نظر بازیکن خوب است؟
بله اکثر نفرات حفظ شده اند و بازیکنان خوبی هم به تیم اضافه شدند. فقط مسئله مهم این است که انگیزه بازیکنان حفظ شود تا تیم بتواند دوباره نتیجه بگیرد.

*اگر واقع بینانه بخواهید صحبت کنید به نظر شما پرسپولیس امسال شانسی برای قهرمانی دارد؟
بله، هوادار همیشه از پرسپولیس قهرمانی می خواهد. با توجه به شرایطی که تیم دارد فکر می کنم اگر همه ارکان تیم تلاش بکنند می شود پرسپولیس چهارمین قهرمانی پیاپی خود را کسب کند. همانطور که گفتم اگر انگیزه بازیکنان حفظ شود پرسپولیس شانس قهرمانی دارد.

*شما جزو آن دسته از پیشکسوتان هستید که همیشه از پرسپولیس حمایت کردید آیا قرار است همچنان ازپرسپولیس والبته کالدرون حمایت کنید؟
بله قرار نیست اتفاق جدیدی بیفتد من همیشه، همه جوره پشت تیم هستم و به قولی هوای پرسپولیس را دارم. البته اگر ایراد و اشکالی باشد می گوییم، اما مثل تمام سال های گذشته فقط و فقط می خواهم پرسپولیس شرایط خوبی داشته باشد و به خاطر همین از پرسپولیس حمایت می کنم.

*هواداران پرسپولیس نسبت به شما این نظر را دارند که همیشه به نوعی صدای آنها بودید؟
همانطور که گفتم هر کمکی که بتوانم به پرسپولیس می کنم تا تیم بهترین نتیجه را بگیرد پرسپولیس و هوادارانش لیاقت آن را دارند که همیشه برای آن ها اتفاقات خوب بیفتد و این مسئله جدیدی نیست.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اخبار پرسپولیس

نظرسنجی

به نظر شما ترکیب پرسپولیس مقابل گل گهر نیاز به تغییراتی دارد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
گل گهرسیرجان
گل گهرسیرجان
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : اشکان خورشیدی
سه شنبه, 19 آذر 1398 / ساعت : 17:30
ذوب آهن
ذوب آهن
0 - 3
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : فولادشهر
داور مسابقه : بیژن حیدری
پنجشنبه, 14 آذر 1398 / ساعت : 17:30

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی5
2علی علیپور4
3مهدی عبدی1
4احمد نورالهی1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن