کالدرون خواهان تشکیل تیم «ب» شد

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1989 ] - سه شنبه, 22 مرداد 1398

کالدرون خواهان تشکیل تیم «ب» شد

سرمربی پرسپولیس خواهان تشکیل تیم «ب» برای تیمش شده است. گابریل کالدرون از زمان آغاز کارش در تیم پرسپولیس به این فکر بوده و هست که این تیم به دو بخش تقسیم شود.... 5 out of 5 based on 7 ratings.
کالدرون خواهان تشکیل تیم «ب» شد

سرمربی پرسپولیس خواهان تشکیل تیم «ب» برای تیمش شده است. گابریل کالدرون از زمان آغاز کارش در تیم پرسپولیس به این فکر بوده و هست که این تیم به دو بخش تقسیم شود....

ارتش سرخ دات كام :

سرمربی پرسپولیس خواهان تشکیل تیم «ب» برای تیمش شده است.

گابریل کالدرون از زمان آغاز کارش در تیم پرسپولیس به این فکر بوده و هست که این تیم به دو بخش تقسیم شود. بخش اول بازیکنانی که در مسابقات لیگ برتر به میدان رفته و به نوعی تیم اصلی پرسپولیس محسوب می شوند، تیم دیگر هم متشکل از بازیکنان جوان باشد که هر هفته در رقابت هایی به میدان رفته و بازیکنانش برای ورود به تیم اصلی تجربه و آمادگی بهتری را کسب کنند.

اگرچه کالدرون با این تفکر در پرسپولیس شروع به کار کرده اما به نظر می رسد باشگاه حداقل فعلا برنامه ای برای این کار ندارد. از این جهت که هر بازیکن جوانی را که کالدرون از تیم اصلی کنار گذاشته و خواهان حضور آنها در تیم دوم شده، این نفرات خواهان رضایت نامه و رفتن به تیم های دیگر شده اند. موردی که کالدرون اصلا از آن استقبال نکرده و تاکید داشته سرمایه های باشگاهش در واقع همین نفرات جوان هستند که باید برای حفظ و پیشرفت آنها تلاش شود.

با شرایط موجود باید دید کالدرون موفق می شود تیم «ب» را به عنوان تیم دوم تیمش تشکیل دهد یا اینکه نفرات کنار گذاشته شده از تیم اصلی مجبور به تغییر تیم می شوند. در حال حاضر کالدرون برای اینکه تیم اصلی اش را خلوت کرده باشد به چند جوان تیمش گفته با تیم امید ها ی باشگاه تمرین کنند که این مسئله با مخالفت این بازیکنان مواجه شده چرا که این نفرات نمی خواهند برگشت به عقب داشته باشند.

در این بین بازیکنان جوانی چون ابولفضل درویش وند، حمید طاهرخانی و سعید کریمی با گرفتن رضایت نامه از پرسپولیس جدا شدند.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اخبار پرسپولیس

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر ذوب آهن کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
گل گهرسیرجان
گل گهرسیرجان
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ؟؟؟
سه شنبه, 19 آذر 1398 / ساعت : 17:30
ذوب آهن
ذوب آهن
0 - 3
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : فولادشهر
داور مسابقه : بیژن حیدری
پنجشنبه, 14 آذر 1398 / ساعت : 17:30

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی5
2علی علیپور4
3مهدی عبدی1
4احمد نورالهی1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن