یک و دو

6 هفته سرنوشت ساز برای پرسپولیس و کالدرون

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1437 ] - سه شنبه, 22 مرداد 1398

6 هفته سرنوشت ساز برای پرسپولیس و کالدرون

تیم کالدرون در 6 هفته ابتدایی باید به مصاف 4 تیم مدعی تراکتور، استقلال، سپاهان و شهر خودرو برود که بازی های 6 امتیازی به حساب می آیند و امتیازات این بازی ها د... 5 out of 5 based on 2 ratings.
6 هفته سرنوشت ساز برای پرسپولیس و کالدرون

تیم کالدرون در 6 هفته ابتدایی باید به مصاف 4 تیم مدعی تراکتور، استقلال، سپاهان و شهر خودرو برود که بازی های 6 امتیازی به حساب می آیند و امتیازات این بازی ها د...

ارتش سرخ دات كام :

تیم کالدرون در 6 هفته ابتدایی باید به مصاف 4 تیم مدعی تراکتور، استقلال، سپاهان و شهر خودرو برود که بازی های 6 امتیازی به حساب می آیند و امتیازات این بازی ها در هفته های پایانی سرنوشت قهرمانی را رقم خواهد زد.

قرعه کشی لیگ برتر انجام شد و در جذاب ترین قرعه، شهرآورد لیگ برتر هفته چهارم برگزار می شود، اما به غیر از این اتفاق، قرعه لیگ نوزدهم یک سوژه مهم دیگر هم دارد و آن بازی های سخت پرسپولیس در 6 هفته اول است. تیم کالدرون در 6 هفته ابتدایی باید به مصاف 4 تیم مدعی تراکتور، استقلال، سپاهان و شهر خودرو برود که بازی های 6 امتیازی به حساب می آیند و امتیازات این بازی ها در هفته های پایانی سرنوشت قهرمانی را رقم خواهد زد. 

به طور معمول یک مربی تازه وارد به 5 هفته فرصت نیاز دارد تا بازیکنانش را بهتر بشناسد و بتواند تیمش را جمع و جور کند، اما آیا در پرسپولیس کسی به کالدرون 5 هفته فرصت می دهد؟ آن هم در شرایطی که پرسپولیس باید در شهرآورد بازی کند و با رقیب جدی ای مثل سپاهان در خانه بازی دارد. 

قهرمانی های متوالی برانکو سطح توقع را از پرسپولیس بالا برده و تیم کالدرون به عنوان مدافع عنوان قهرمانی وارد لیگ برتر می شود و سخت است بی خیال امتیازات 5 هفته ابتدایی شد. اما با توجه به این شرایط سؤالی که به وجود می آید این است که کالدرون در 6 هفته ابتدایی باید چند امتیاز بگیرد؟ برای پاسخ به این سؤال 6 هفته های ابتدایی که برانکو در پرسپولیس پشت سر گذاشته را بررسی می کنیم. 

برانکو در 6 هفته پایانی لیگ چهاردهم به پرسپولیس پیوست و در اولین 6 هفته ای که روی نیمکت پرسپولیس نشست 8 امتیاز کسب کرد که حاصل 2 برد، 2 تساوی و 2 شکست بود. 8 امتیاز از 18 امتیاز ممکن برای برانکو خیلی قابل قبول نبود، اما برد اولین شهرآورد در هفته آخر لیگ برتر که با اولین شکست امیر قلعه نویی در شهرآورد همراه شد به مربی کروات کمک کرد تا لیگ پانزدهم را با حمایت هواداران و مدیران تیم آغاز کند. 

پرسپولیس برانکو لیگ پانزدهم را با یک تساوی و 4 باخت و یک برد بسیار ناامیدکننده شروع کرد و تا پایان هفته ششم تنها 4 امتیاز اندوخته بود، اما در این لحظه و زمانی که همه منتظر رفتن سرمربی کروات بودند، پرسپولیسی ها به برانکو فرصت دادند و تیم در هفته پایانی فقط با تفاضل گل کمتر دوم شد. 

برانکو بعد از نایب قهرمانی در لیگ پانزدهم تیمش را تجهیز کرد و امیری، حسینی و بیرانوند را از نفت خرید تا شروع مقتدرانه ای برای کسب اولین قهرمانی داشته باشد. تیم برانکو از 6 بازی ابتدایی لیگ شانزدهم 12 امتیاز کسب کرد و با 3 برد، 3 تساوی و بدون باخت شروعی در حد و اندازه یک قهرمان داشت. 
رکوردزنی با شکست

پرسپولیس لیگ هفدهم را توفانی آغاز کرد و از 5 بازی اول 13 امتیاز کسب کرد که بهترین شروع برانکو بود، اما پیکان در هفته ششم اجازه نداد رکورد آن ها بهتر شود و تیم برانکو را شکست داد تا همان 13 امتیاز بهترین رکورد برانکو باشد. 

پرسپولیس لیگ هجدهم را هم مثل لیگ شانزدهم استارت زد و از 6 هفته ابتدایی 12 امتیاز کسب کرد که حاصل 3 برد و 3 تساوی بود و کسی نتوانست تیم پروفسور را شکست دهد. 
4 شروع برانکو در ابتدای لیگ و 6 هفته ابتدایی حضور او در لیگ چهاردهم را مرور کردیم. مربی کروات پرسپولیس از 6 بازی بین 4 تا 13 امتیاز کسب کرده بود و اگر کالدرون در 6 هفته ابتدایی 4 امتیاز هم کسب کرد، نباید گفت در پایان لیگ نمی تواند رتبه خوبی کسب کند و اگر هم به امتیاز بالای 10 در هفته های ابتدایی برسد که در حد و اندازه های یک قهرمان ظاهر شده و راه را برای قهرمانی هموار کرده است. 

در پایان نتایج برانکو در فصل گذشته را مقابل تیم های قرعه 6 هفته ابتدایی فصل جدید بررسی می کنیم. برانکو فصل گذشته مقابل این 6 تیم 3 برد و 3 تساوی کسب کرد. حالا اگر کالدرون قهرمانی می خواهد باید حدود 12 امتیاز از این بازی ها بگیرد تا الگوی قهرمانی برانکو را تکرار کند.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
one o two

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر صنعت نفت کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پیکان
پیکان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهدای شهر قدس
داور مسابقه : ؟؟؟
شنبه, 17 اسفند 1398 / ساعت : 15:30
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 1
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : علی صفایی
پنجشنبه, 8 اسفند 1398 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی8
2علی علیپور7
3وحید امیری5
4احمد نورالهی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن