مجله ارتباط

    melibet

حلالی: 11 ماه است پول نگرفتیم، بعد توقع نتیجه دارند؟

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1144 ] - سه شنبه, 22 مرداد 1398

حلالی: 11 ماه است پول نگرفتیم، بعد توقع نتیجه دارند؟

اسماعیل حلالی سرمربی تیم امید پرسپولیس تاکید کرد که او و تیمش مشکلات زیادی دارند. اسماعیل حلالی در گفت وگویی در واکنش به اینکه آیا از طرف باشگاه پرسپولیس به خ... 4 out of 5 based on 3 ratings.
حلالی: 11 ماه است پول نگرفتیم، بعد توقع نتیجه دارند؟

اسماعیل حلالی سرمربی تیم امید پرسپولیس تاکید کرد که او و تیمش مشکلات زیادی دارند. اسماعیل حلالی در گفت وگویی در واکنش به اینکه آیا از طرف باشگاه پرسپولیس به خ...

ارتش سرخ دات كام :

اسماعیل حلالی سرمربی تیم امید پرسپولیس تاکید کرد که او و تیمش مشکلات زیادی دارند.

اسماعیل حلالی در گفت وگویی در واکنش به اینکه آیا از طرف باشگاه پرسپولیس به خاطر نتایج اخیر تیم امید این باشگاه به او اولتیماتومی داده شده اظهارداشت: اولا اینکه کسی به من اولتیماتوم نداده و نمی توان هم بدهد. مدیری می تواند اولتیماتوم بدهد که زیرساخت ها را آماده کرده باشد، اما ما کوچکترین امکانات و زیرساختی نداریم. نه چمن درستی برای تمرین داریم و نه حتی توانستیم بازیکن خوبی بگیریم. من از بین 1800 بازیکن چند بازیکن را جذب کردم، اما واقعا شرایط خوبی نداریم.

وی ادامه داد: کسی توقع نتیجه دارد که ورودی داشته باشد و امکانات بدهد. یعنی باید یک ورودی باشد که توقع خروجی هم داشته باشیم. ما 11 ماه است که هیچ پولی نگرفتیم، اما حرفی نزدیم، چون من معتقدم در فوتبال پایه بیشتر از نتیجه گیری باید فکر آموزش باشیم. من نمی دانم جلسه ای بین عرب و پنجعلی برگزار شده یا نه، اما اگر برگزار شده باشد سر تا ته غلط است.

سرمربی تیم امید پرسپولیس خاطر نشان کرد: وظیفه من آموزش به بازیکنان است که آن را به بهترین نحو انجام می دهم. خیلی بد است که بازیکن ما ساده ترین حرکات تاکتیکی را بلد نباشد و به نوعی فقر حرکتی و تاکتیکی داشته باشد. من هم می توانم به فکر آموزش نباشم و مثل تمام مربیان پایه فقط فکر نتیجه باشم، اما برعکس خیلی ها خیلی به آموزش اهمیت می دهم.

حلالی در ادامه انتقادهایش تاکید کرد: ماه ها است فقط به ما یک دست لباس بازی دادند نه زمین درستی داریم نه چیزی. بازیکن من کفش درست و حسابی برای پوشیدن ندارد و در چمنی تمرین می کنیم که دروازه بان هم نمی تواند شیرجه بزند. ما ساعت یک ظهر در چمن مصنوعی بی کیفیت تمرین می کنیم. حالا با این شرایط باز هم بحث نتیجه مطرح است؟ همانطور که گفتم باید ورودی باشد که توقع خروجی داشته با شیم.

وی عنوان کرد: من که به فکر آموزش هستم باید منتظر عواقب و تاوان های آن هم باشم و باید منتظر این باشم که تحت سوال قرار بگیرم. البته برای من این چیز ها مهم نیست مهم این است که ساختار فکری خودم برای خودم قابل احترام است شاید این مسئله برای باشگاه خنده دار باشد، اما برای خودم قابل احترام است.

سرمربی تیم امید پرسپولیس درباره همکاری اش با گابریل کالدرون هم گفت: با صحبتی که با کالدرون داشتیم قرار شد بعد از آ غاز لیگ و بعد از هر مسابقه یک بازی دوستانه بین تیم بزرگسالان و تیم امید برگزار شود تا هم بچه ها ما محک بخورند و هم کالدرون روی تیم ما شناخت پیدا کند.

حلالی در پایان عنوان کرد: از تیم امید ساسان زمانه و محمد حسینی در تیم بزرگسالان حضور داشته اند که حسینی فعلا به تمرین تیم امید برگشته، اما قرار است به زودی به تیم بزرگسالان اضافه شود.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
melibet

مجله ارتباط_اخبار

نظرسنجی

کدام گزینه را عامل مهمتری در قهرمانی پرسپولیس می دانید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
گل گهرسیرجان
گل گهرسیرجان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : سیرجان
داور مسابقه : مهدی سیدعلی
شنبه, 25 مرداد 1399 / ساعت : 20:45
پرسپولیس
پرسپولیس
0 - 1
ذوب آهن
ذوب آهن
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : کوپال ناظمی
جمعه, 17 مرداد 1399 / ساعت : 20:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور10
2مهدی ترابی10
3وحید امیری5
4مهدی عبدی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن