بشار اسلحه مخفیِ کالدرون روی نیمکت

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1332 ] - 7 روز پیش

بشار اسلحه مخفیِ کالدرون روی نیمکت

بشار رسن ستاره تیم پرسپولیس این روزها در تیم ذخیره تمرین می کند و به دور از ترکیب اصلی است. سرخپوشان پایتخت تغییرات زیادی را در نقل و انتقالات تجربه نکردند. ی... 5 out of 5 based on 1 ratings.
بشار اسلحه مخفیِ کالدرون روی نیمکت

بشار رسن ستاره تیم پرسپولیس این روزها در تیم ذخیره تمرین می کند و به دور از ترکیب اصلی است. سرخپوشان پایتخت تغییرات زیادی را در نقل و انتقالات تجربه نکردند. ی...

ارتش سرخ دات كام :

بشار رسن ستاره تیم پرسپولیس این روزها در تیم ذخیره تمرین می کند و به دور از ترکیب اصلی است.

سرخپوشان پایتخت تغییرات زیادی را در نقل و انتقالات تجربه نکردند. یکی از نقاط ابهام آن ها موضوع بشار رسن بود که پس از پایان دوران نقاهت، ستاره عراقی نیز در جمع پرسپولیسی ها ماندگار شد. هافبک شماره 5 که در دو فصل اخیر جزو عناصر اصلی تیم برانکو بود، پیش از پایان فصل قراردادی با ایرج عرب امضا کرد اما باتوجه به نبود قیمت در برگه قرارداد، این تمدید خالی از اعتبار بود.

با این حال اکنون وضعیت بشار و پرسپولیس به ثبات رسیده و او در تمرینات تیم کالدرون حضور دارد. اما بشار هنوز در هیچ یک از بازی های دوستانه پرسپولیس حاضر نبوده و به نظر می رسد در هفته های نخست به دور از ترکیب اصلی خواهد بود.

جدایی سروش رفیعی سبب شده تا بشار در پست هافبک هجومی شرایط بهتری را داشته باشد اما عدم حضور این بازیکن در تمرینات پیش فصل و اردوی ترکیه باعث شده تا کار برای این بازیکن سخت و سخت تر شود.

البته نکته اصلی این است که هافبک ملی پوش تیم ملی عراق به وضعیت فعلی آشناست. او علاوه بر صمیمیتی که با هم تیمی هایش دارد، چنین شرایطی را دو فصل پیش نیز تجربه کرد اما توانست به ترکیب اصلی برسد و بدرخشد. همچنین باتوجه به این که پرسپولیس در شش هفته نخست قرعه سختی را دارد، حضور بازیکنان هجومی نظیر رسن می تواند شرایط را تغییر دهد.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

پرسپولیس مقابل پارس جنوبی به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
پارس جنوبی
پارس جنوبی
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : موعود بنیادی فر
پنجشنبه, 31 مرداد 1398 / ساعت : 19:10
پرسپولیس
پرسپولیس
0 - 2
سایپا
سایپا
ورزشگاه : شهدای شهرقدس
داور مسابقه :
چهارشنبه, 2 مرداد 1398 / ساعت : 19:00

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور14
2سیامک نعمتی5
3کمال کامیابی نیا3
4احمد نوراللهی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن