بازی با نیمی از تیم های لیگ برتری اتفاقی مثبت برای کالدرون

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1516 ] - 8 روز پیش

بازی با نیمی از تیم های لیگ برتری اتفاقی مثبت برای کالدرون

با وجود برگزار نشدن بازی های تدارکاتی مد نظر کادر فنی در اردوی ترکیه، پرسپولیس تا اینجای تمرینات پیش فصل 7 بازی تدارکاتی برگزار کرده است. سرخ ها در شروع تمرین... 5 out of 5 based on 7 ratings.
بازی با نیمی از تیم های لیگ برتری اتفاقی مثبت برای کالدرون

با وجود برگزار نشدن بازی های تدارکاتی مد نظر کادر فنی در اردوی ترکیه، پرسپولیس تا اینجای تمرینات پیش فصل 7 بازی تدارکاتی برگزار کرده است. سرخ ها در شروع تمرین...

ارتش سرخ دات كام :

با وجود برگزار نشدن بازی های تدارکاتی مد نظر کادر فنی در اردوی ترکیه، پرسپولیس تا اینجای تمرینات پیش فصل 7 بازی تدارکاتی برگزار کرده است.

سرخ ها در شروع تمرینات مقابل نیروی زمینی به میدان رفتند، سپس در جام شهدا مقابل سایپا و نیروی زمینی بازی کردند، بعد از آن مقابل پیکان و نفت مسجدسلیمان، فولاد و نساجی  بازی کردند قرار است فردا مقابل گل گهر بازی کند.این هشتیمن بازی تدارکاتی پرسپولیس است و به نظر می رسد حتی اگر بعد از این مسابقه بازی دیگری در دستور کادر فنی سرخ ها نباشد امسال به خاطر دیرتر شروع شدن لیگ پرسپولیس بیشتر از سال دیگری در تمرینات پیش فصل بازی تدارکاتی برگزار کرده است که یک توفیق اجباری به حساب می آید.

پرسپولیس در فاصله هشت روز از بازی با پارس جم مقابل گل گهر سیرجان بازی تدارکاتی اش را برگزار می کند که معلوم نیست آخرین دیدار تدارکاتی اش خواهد بود یا نه.هر چند شاید با توجه به اعلام شدن زمان شروع فصل،کالدرون دیگر صلاح نبیند که تیمش در بازی تدارکاتی به میدان برود چرا که با نزدیک شدن به شروع فصل باید از فشار تمرینات کمتر کرده و بازی تدارکاتی می تواند خطر مصدومیت را برای بازیکنان تیمش به دنبال داشته باشد.

عصر چهارشنبه احتمالا آخرین فرصت کالدرون برای تست کردن بازیکنان و سیستم های مختلف خواهد بود هر چند این بازی نیز پشت درهای بسته برگزار می شود و برای تماشای پرسپولیس باید تا دیدار مقابل پارس جم صبر کرد.

نکته جالب اینجاست که امسال پرسپولیس قبل از شروع فصل با نیمی از تیم های لیگ برتر بازی کرده و شناختی نسبی نسبت به حریفان خود دارد .آتفاقی که سال های گذشته رخ نمی داد و با توجه به تغییر در کادر فنی و عدم شناخت کافی کالدرون نسبت به مختصات لیگ برتر و تیم هایش اتفاق ویژه ای برای پرسپولیس می تواند باشد.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

پرسپولیس مقابل پارس جنوبی به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
پارس جنوبی
پارس جنوبی
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : موعود بنیادی فر
پنجشنبه, 31 مرداد 1398 / ساعت : 19:10
پرسپولیس
پرسپولیس
0 - 2
سایپا
سایپا
ورزشگاه : شهدای شهرقدس
داور مسابقه :
چهارشنبه, 2 مرداد 1398 / ساعت : 19:00

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور14
2سیامک نعمتی5
3کمال کامیابی نیا3
4احمد نوراللهی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن