شانس بازی ربیع خواه در سه پست؛ نزدک به صفر

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 1685 ] - سه شنبه, 22 مرداد 1398

شانس بازی ربیع خواه در سه پست؛ نزدک به صفر

محسن ربیع خواه در طی سه فصل حضورش در پرسپولیس 85 بازی انجام داده است.ربیع خواه در فصل اول حضورش مدافع چپ بود و بعد به پست خودش در هافبک دفاعی برگشت.شماره 18 س... 5 out of 5 based on 2 ratings.

ارتش سرخ دات كام :

محسن ربیع خواه در طی سه فصل حضورش در پرسپولیس 85 بازی انجام داده است.ربیع خواه در فصل اول حضورش مدافع چپ بود و بعد به پست خودش در هافبک دفاعی برگشت.شماره 18 سخ ها فصل قبل رباط صلیبی پاره کرد و بخش مهمی از فصل را از دست داد اما حتی بعد از آن نیز کم و بیش در برنامه های برانکو جای داشت.

با اینکه ربیع خواه خصوصیات اخلاق مثبتی دارد و جزو خوب های پرسپولیس به حساب می آید اما تعداد بازی هایی که برای پرسپولیس انجام داده تناسبی با کیفیت بازی اش ندارد و به عبارتی او او خیلی بیشتر از استانداردهایش برای پرسپولیس به میدان رفته است.

ربیع خواه که  در سه پست برای پرسپولیس بازی کرده و حتی در برخی مسابقات مهم عملکرد خوبی داشته اساسا بازیکن متوسطی است و اینطوری سطح خواسته ها از او پائین می آید.برانکو از او یکسری آیتم های مشخص می خواست و ظاهرا شماره 18 سرخ ها هم این آیتم ها را پاس می کرد و معتمد مرد کروات بود.حالا اما داستان عوض شده و احتمالا خواسته های کالدرون با برانکو متفاوت خواهد بود.

به عبارتی می توان پیش بینی کرد از این به بعد، برخلاف گذشته ربیع خواه را خیلی کم در ترکیب پرسپولیس خواهیم دید.در کمال تعجب او به غیر از زمانی که مصدوم بود و تازه از مصدومیت برگشته بود ، بیشتر توی زمین دیده می شد تا روی نیمکت اما از این به بعد شرایط برای او تغییر خواهد کرد.

کالدرون بیشتر از این بازیکن به عنوان مدافع میانی استفاده می کرد؛ جایی که قرار است سیدجلال هم نیمکت نشین باشد پس احتمالا شانس بازی کردن ربیع خواه در این پست صفر است.در هافبک دفاعی نیز حتی شاید خود کامیابی نیا نیمکت نشین باشد و اینجا نیز ظاهرا شماره 18 شانسی برای بازی ندارد.در دفاع چپ هم رقابت نادری و انصاری برای حضور در ترکیب اصلی جایی برای ربیع خواه باقی نخواهد گذاشت.در این شرایط احتمالا باید در یک  مسابقه تعداد زیادی از بازیکنان پرسپولس در این سه پست باید محروم ی مصدوم باشند تا شانس بازی به ربیع خواه برسد که امکان رخ دادن این اتفاق مثل شانس بازی کردن ربیع خواه نزدیک به صفر است.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اخبار پرسپولیس
چيدمان به ترتيب :
  • omid 110
    omid 110 :
    خوش اخلاق بودن و بی حاشیه بودن ملاک خوبی برای بازی در پرسپولیس نیست.اگر اینجوری باشه هربازیکنی که خوش اخلاق باشه باید بیاد توی پرسپولیس بدون اینکه توانایی فنی داشته باشه.ربیع خواه در اندازه پرسپولیس نیست.

نظرسنجی

به نظر شما ترکیب پرسپولیس مقابل گل گهر نیاز به تغییراتی دارد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
گل گهرسیرجان
گل گهرسیرجان
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : اشکان خورشیدی
سه شنبه, 19 آذر 1398 / ساعت : 17:30
ذوب آهن
ذوب آهن
0 - 3
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : فولادشهر
داور مسابقه : بیژن حیدری
پنجشنبه, 14 آذر 1398 / ساعت : 17:30

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی5
2علی علیپور4
3مهدی عبدی1
4احمد نورالهی1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن