اختصاصی| خانه از پایبست ویران است!

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 2539 ] - سه شنبه, 22 مرداد 1398

اختصاصی| خانه از پایبست ویران است!

پس از کسب هفتمین جام قهرمانی در 3 سال گذشته توسط قرمزپوشان تهرانی، به یکباره مشکلات عجیب و غریبی از داخل مدیریت باشگاه تا عدم حفظ کادرفنی و غیره گریبانگیر تیم... 5 out of 5 based on 11 ratings.
اختصاصی| خانه از پایبست ویران است!

پس از کسب هفتمین جام قهرمانی در 3 سال گذشته توسط قرمزپوشان تهرانی، به یکباره مشکلات عجیب و غریبی از داخل مدیریت باشگاه تا عدم حفظ کادرفنی و غیره گریبانگیر تیم...

ارتش سرخ دات كام :

پس از کسب هفتمین جام قهرمانی در 3 سال گذشته توسط قرمزپوشان تهرانی، به یکباره مشکلات عجیب و غریبی از داخل مدیریت باشگاه تا عدم حفظ کادرفنی و غیره گریبانگیر تیم پرافتخار ایران شد. مشکلات با تغییر کامل هیئت مدیره و انتصاب دستوری مدیرعامل از سوی مسئولین عالی وزارت ورزش آغاز شد. آنجا که مدیریت با سیاست ها و اهداف سرمربی موفق تیم طی چهارساله گذشته مخالف بود و علی رغم قول های فراوان موفق به حذف کادر فنی موفق تیم نشد.

متاسفانه استراتژي ورزش ما در بحث کلان صحيح نيست چرا كه برنامه ریزی آن را نه استراتژيست ها و نه ورزشي ها انجام داده اند. به طور مثال یکی از دلایل مهم نتیجه گرا شدن فوتبال ما خصوصا در مورد سرخابی ها عدم ثبات مدیریتی است که ریشه در تصمیم گیری های کلان دستگاه ورزش کشور میباشد.

حرفه ای بودن موضوعی است که مسئولان و اهالی فوتبال ایران روی آن تاکید فراوان دارند. البته که فوتبال ما فقط در اسم و پول حرفه ای است و وقتی وارد جزئیات می شویم می بینیم که از حرفه ای بودن هیچ نشان دیگری نداریم. اگر تفاوت لاتین بودن شماره بازیکنان در لیگ برتر و لیگ آزادگان سالهای پیش، برنامه ریزی تقریبا منظم، پرداخت پول های نجومی و البته هواداران را از فوتبال ایران بگیریم دیگر تقریبا هیچ فاکتور ریز و درشتی برای حرفه ای دانستن این فوتبال نداریم.

آیا تفکر ساختاری حرفه ای ابتدا نباید از سوی تصمیم وزیر ورزش و معاونانش در کشور باشد؟ به طور مثال اگر وزیر به جای استفاده از چند نام خاص که مدام در صندلی های مختلف جابجا می شوند و هزینه های فراوانی بر سیستم تحمیل میکنند و به پایان راه نرسیده به صورت تحقیر آمیز توسط مخاطبین آن ورزش طرد می شوند و آن موقع تازه با سلام و صلوات به جایگاه بعدی می روند از دل فوتبال مدیری مجرب و توانا برای مدیریت تیم های سرخابی انتخاب کند شاهد اینچنین آشفتگی هایی در پر مخاطبترین ورزش کشور خواهیم داشت؟ حداقل می توان اذعان کرد با چنین انتخاب هایی تا پایان مسئولیت وزیر، کمتر شاهد تغییرات مدیریتی خواهیم بود. در این صورت مدیری که از دل فوتبال با اصالت کشورمان باشد در راهبرد تمامی ارکان باشگاه تحت مدیریتش کلیه موارد را به سوی موفقیت اتخاذ میکند و اگر سرمربی تیمش پس از سال ها جام های متعددی به تالار افتخارات اضافه کند قطعا به فکر اهداف بزرگ تر خواهد افتاد و تحولات را بدان سو هدایت خواهد کرد، نه تغییر و تحولات عجیب و غریب!

در پایان باید گفت تا زمانی که مدیران ارشد ورزش کشور هر از چند گاهی مدیران جدید را بر مسند پرهوادارترین باشگاه آسیا ننشانند و همچنین مادامی که مدیران دست از نتیجه گرایی برنداشته و به برنامه ریزی، سیاست گذاری و سیستمی شدن چرخه مدیریت روی نیاورند، شاهد فوتبال حرفه ای در کشورمان و تیم محبوبمان نخواهیم بود.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اخبار پرسپولیس
چيدمان به ترتيب :
  • محسن فهیم
    محسن فهیم :
    مهاجم چی شد؟؟

نظرسنجی

به نظر شما ترکیب پرسپولیس مقابل گل گهر نیاز به تغییراتی دارد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
گل گهرسیرجان
گل گهرسیرجان
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : اشکان خورشیدی
سه شنبه, 19 آذر 1398 / ساعت : 17:30
ذوب آهن
ذوب آهن
0 - 3
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : فولادشهر
داور مسابقه : بیژن حیدری
پنجشنبه, 14 آذر 1398 / ساعت : 17:30

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی5
2علی علیپور4
3مهدی عبدی1
4احمد نورالهی1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن