تیم قهرمان دوباره زمین ندارد!

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 640 ] - 7 روز پیش

تیم قهرمان دوباره زمین ندارد!

پرسپولیس به عنوان قهرمان و پرطرفدارترین تیم فوتبال ایران باید صاحب بهترین و بالاترین امکانات ممکن برای تمرین و مسابقه باشد، اما بعضاً به خاطر سوءمدیریت هایی ک... 5 out of 5 based on 1 ratings.
تیم قهرمان دوباره زمین ندارد!

پرسپولیس به عنوان قهرمان و پرطرفدارترین تیم فوتبال ایران باید صاحب بهترین و بالاترین امکانات ممکن برای تمرین و مسابقه باشد، اما بعضاً به خاطر سوءمدیریت هایی ک...

ارتش سرخ دات كام :

پرسپولیس به عنوان قهرمان و پرطرفدارترین تیم فوتبال ایران باید صاحب بهترین و بالاترین امکانات ممکن برای تمرین و مسابقه باشد، اما بعضاً به خاطر سوءمدیریت هایی که در این باشگاه رخ می دهد از این حیث شبیه تیم های محلی می شود! 

پرسپولیس طی 10سال اخیر صاحب دو ورزشگاه مجهز و کامل شده؛ یکی درفشی فر و دیگری شهید کاظمی. پرسپولیس طی چهار فصل گذشته در ورزشگاه شهید کاظمی تمرین کرده اما در مقاطعی که زمین چمن این مجموعه نیاز به هوادهی دارد باید دنبال زمین اجاره ای باشد و مدتی در زمین های متفرقه تمرین کند. 

این اتفاق در حال حاضر افتاده و پرسپولیس به ورزشگاه خیریه عمل رفته که امکانات کافی برای یک تیم حرفه ای لیگ برتری و تیمی که برای دفاع از عنوان قهرمانی می جنگد، ندارد. این اتفاقات در حالی رقم می خورد که تیم پرسپولیس و پایه هایش طی سه سال گذشته هیچ استفاده ای از امکانات فوق العاده ورزشگاه درفشی فر نداشته و ظاهراً مدیریت باشگاه این ورزشگاه را به یکی از مشاوران سابق خود اجاره داده و حتی در این مقطع که پرسپولیس دنبال زمین تمرین می گردد باید هزینه گزافی را به مسئولان خیریه عمل بدهد و نمی تواند در زمین خودش تمرین کند!

جالب اینکه آوارگی  پرسپولیس قرار است ادامه داشته باشد و بازی امروز این تیم مقابل گل گهر سیرجان در ورزشگاه کارگران برگزار می شود.


مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :
  • omid 110
    omid 110 :
    عرب عمدا این کارها رو میکنه تا به تیم ضربه بزنه

نظرسنجی

پرسپولیس مقابل پارس جنوبی به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
پارس جنوبی
پارس جنوبی
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : موعود بنیادی فر
پنجشنبه, 31 مرداد 1398 / ساعت : 19:10
پرسپولیس
پرسپولیس
0 - 2
سایپا
سایپا
ورزشگاه : شهدای شهرقدس
داور مسابقه :
چهارشنبه, 2 مرداد 1398 / ساعت : 19:00

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور14
2سیامک نعمتی5
3کمال کامیابی نیا3
4احمد نوراللهی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن