براندائو امروز راهی ایران می شود

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1889 ] - چهارشنبه, 23 مرداد 1398

براندائو امروز راهی ایران می شود

مهاجم برزیلی مدنظر باشگاه پرسپولیس برای تکمیل فرایند پیوستنش به این تیم، امروز راهی ایران خواهد شد. بر اساس گزارش سایت بلغارستانی «LAP.bg»، باشگاه لودوگورتس ا... 5 out of 5 based on 2 ratings.
براندائو امروز راهی ایران می شود

مهاجم برزیلی مدنظر باشگاه پرسپولیس برای تکمیل فرایند پیوستنش به این تیم، امروز راهی ایران خواهد شد. بر اساس گزارش سایت بلغارستانی «LAP.bg»، باشگاه لودوگورتس ا...

ارتش سرخ دات كام :

مهاجم برزیلی مدنظر باشگاه پرسپولیس برای تکمیل فرایند پیوستنش به این تیم، امروز راهی ایران خواهد شد.

بر اساس گزارش سایت بلغارستانی «LAP.bg»، باشگاه لودوگورتس این کشور یکی از مهاجمان خود را فروخته و آن جونیور براندائو برزیلی است که به یکی از بزرگترین تیم های آسیا یعنی پرسپولیس ایران ملحق خواهد شد. این مهاجم 24 ساله به رسانه های برزیلی اعلام کرده قرارداد قرضی اش با تیم گویاس برزیل که تا پایان سال 2019 معتبر بود را فسخ کرده است.

بر اساس این گزارش انتظار می رود جونیور براندائو امروز (چهارشنبه) راهی ایران شود تا در تست های پزشکی باشگاه پرسپولیس شرکت کند و سپس به عنوان بازیکن جدید این تیم رسماً معرفی شود. هنوز جزییات و رقم قرارداد این بازیکن با این باشگاه ایرانی مشخص نیست.

در سوی دیگر تولیو لوستوسا، مدیر فوتبال تیم گویاس اعلام کرده این باشگاه هنوز پیشنهاد رسمی از جانب باشگاه پرسپولیس بابت براندائو دریافت نکرده و تنها لئو فیژیو، مدیر برنامه های این بازیکن تلفنی به اطلاع او و باشگاه گویاس رسانده که از باشگاه پرسپولیس پیشنهادی رسمی دارد.

از آنجایی که جونیور براندائو 24 ساله تا پایان سال 2019 با گویاس قرارداد قرضی دارد، باشگاه پرسپولیس ابتدا باید این باشگاه برزیلی و سپس باشگاه لودوگورتس را برای عملی شدن این انتقال متقاعد کند.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اخبار پرسپولیس

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر ذوب آهن کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
گل گهرسیرجان
گل گهرسیرجان
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ؟؟؟
سه شنبه, 19 آذر 1398 / ساعت : 17:30
ذوب آهن
ذوب آهن
0 - 3
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : فولادشهر
داور مسابقه : بیژن حیدری
پنجشنبه, 14 آذر 1398 / ساعت : 17:30

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی5
2علی علیپور4
3مهدی عبدی1
4احمد نورالهی1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن