براندائو امروز راهی ایران می شود

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1852 ] - 7 روز پیش

براندائو امروز راهی ایران می شود

مهاجم برزیلی مدنظر باشگاه پرسپولیس برای تکمیل فرایند پیوستنش به این تیم، امروز راهی ایران خواهد شد. بر اساس گزارش سایت بلغارستانی «LAP.bg»، باشگاه لودوگورتس ا... 5 out of 5 based on 2 ratings.
براندائو امروز راهی ایران می شود

مهاجم برزیلی مدنظر باشگاه پرسپولیس برای تکمیل فرایند پیوستنش به این تیم، امروز راهی ایران خواهد شد. بر اساس گزارش سایت بلغارستانی «LAP.bg»، باشگاه لودوگورتس ا...

ارتش سرخ دات كام :

مهاجم برزیلی مدنظر باشگاه پرسپولیس برای تکمیل فرایند پیوستنش به این تیم، امروز راهی ایران خواهد شد.

بر اساس گزارش سایت بلغارستانی «LAP.bg»، باشگاه لودوگورتس این کشور یکی از مهاجمان خود را فروخته و آن جونیور براندائو برزیلی است که به یکی از بزرگترین تیم های آسیا یعنی پرسپولیس ایران ملحق خواهد شد. این مهاجم 24 ساله به رسانه های برزیلی اعلام کرده قرارداد قرضی اش با تیم گویاس برزیل که تا پایان سال 2019 معتبر بود را فسخ کرده است.

بر اساس این گزارش انتظار می رود جونیور براندائو امروز (چهارشنبه) راهی ایران شود تا در تست های پزشکی باشگاه پرسپولیس شرکت کند و سپس به عنوان بازیکن جدید این تیم رسماً معرفی شود. هنوز جزییات و رقم قرارداد این بازیکن با این باشگاه ایرانی مشخص نیست.

در سوی دیگر تولیو لوستوسا، مدیر فوتبال تیم گویاس اعلام کرده این باشگاه هنوز پیشنهاد رسمی از جانب باشگاه پرسپولیس بابت براندائو دریافت نکرده و تنها لئو فیژیو، مدیر برنامه های این بازیکن تلفنی به اطلاع او و باشگاه گویاس رسانده که از باشگاه پرسپولیس پیشنهادی رسمی دارد.

از آنجایی که جونیور براندائو 24 ساله تا پایان سال 2019 با گویاس قرارداد قرضی دارد، باشگاه پرسپولیس ابتدا باید این باشگاه برزیلی و سپس باشگاه لودوگورتس را برای عملی شدن این انتقال متقاعد کند.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

پرسپولیس مقابل پارس جنوبی به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
پارس جنوبی
پارس جنوبی
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : موعود بنیادی فر
پنجشنبه, 31 مرداد 1398 / ساعت : 19:10
پرسپولیس
پرسپولیس
0 - 2
سایپا
سایپا
ورزشگاه : شهدای شهرقدس
داور مسابقه :
چهارشنبه, 2 مرداد 1398 / ساعت : 19:00

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور14
2سیامک نعمتی5
3کمال کامیابی نیا3
4احمد نوراللهی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن