سیدجلال و شجاع در قلب دفاع پرسپولیس

- نظرات : 2 اظهار نظر - بازدید [ 2441 ] - 7 روز پیش

سیدجلال و شجاع در قلب دفاع پرسپولیس

 مدافع جدید تیم پرسپولیس نتوانست رضایت سرمربی این تیم را جلب کند و به همین خاطر کالدرون دست به قلب دفاع تیم خود نخواهد زد. پس از حضور گابریل کالدرون در پ... 5 out of 5 based on 12 ratings.
سیدجلال و شجاع در قلب دفاع پرسپولیس

 مدافع جدید تیم پرسپولیس نتوانست رضایت سرمربی این تیم را جلب کند و به همین خاطر کالدرون دست به قلب دفاع تیم خود نخواهد زد. پس از حضور گابریل کالدرون در پ...

ارتش سرخ دات كام :

 مدافع جدید تیم پرسپولیس نتوانست رضایت سرمربی این تیم را جلب کند و به همین خاطر کالدرون دست به قلب دفاع تیم خود نخواهد زد.

پس از حضور گابریل کالدرون در پرسپولیس و از آنجایی که سیدجلال حسینی با مصدومیت جزئی دست و پنجه نرم می کرد به همین دلیل این مربی آرژانتینی از زوج شجاع خلیل زاده و محمدحسین کنعانی زادگان در خط دفاعی استفاده می کرد اما بعد از گذشت چند هفته به نظر می رسد نظر این مربی آرژانتینی تغییر کرده است.

کنعانی زادگان در تمرینات چند وقت اخیر آن طور که باید و شاید نتوانسته رضایت کالدرون را جلب کند و به همین دلیل با بهبودی حسینی، کالدرون از زوج سیدجلال حسینی و شجاع خلیل زاده در خط دفاعی استفاده می کند.

در تمرینات و بازی های دوستانه اخیر زوج شجاع و سیدجلال توسط کالدرون به کار گرفته شد و اینطور که به نظر می آید کالدرون با تغییر نظرش، مدافع جدید سرخ پوشان را روی نیمکت خواهد گذاشت تا همانند دو فصل اخیر، خط دفاعی پرسپولیس دست نخورده باقی بماند.

این در حالی است که کالدرون در ترکیب اولیه تیمش برای بازی دوستانه با گل گهر از کنعانی زادگان در ترکیب تیم ذخیره ها استفاده کرد و در آستانه یک هفته مانده به آغاز لیگ برتر بعید به نظر می رسد که دست به ترکیب خود بزند.


مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :
  • محسن فهیم
    محسن فهیم :
    خدا را شکر. بازی دادن فیکس از اول فصل به کنعانی در کنار شجاع عصبی، تصمیم بسیار خطرناک و پرریسکی بود. الان آرامش به دفاع پرسپولیس برگشت. دفاع و دروازه بان نباید دست بخوره. کلید قهرمانی در دفاع است و کلید بازی زیبا در حمله. پس ما هم قهرمانی می خواهیم هم بازی زیبا.
  • رادوین پرسپولیسی قشقایی
    رادوین پرسپولیسی قشقایی :
    ماشالا کالدرون..ای ولا سیصخره..آفرین به کنعانی..همشون خوبن و بی رقیب

نظرسنجی

پرسپولیس مقابل پارس جنوبی به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
پارس جنوبی
پارس جنوبی
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : موعود بنیادی فر
پنجشنبه, 31 مرداد 1398 / ساعت : 19:10
پرسپولیس
پرسپولیس
0 - 2
سایپا
سایپا
ورزشگاه : شهدای شهرقدس
داور مسابقه :
چهارشنبه, 2 مرداد 1398 / ساعت : 19:00

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور14
2سیامک نعمتی5
3کمال کامیابی نیا3
4احمد نوراللهی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن