یک و دو

خلیلی: انتظار نداشتیم شجاع اخراج شود

- نظرات : 2 اظهار نظر - بازدید [ 1720 ] - پنجشنبه, 24 مرداد 1398

خلیلی: انتظار نداشتیم شجاع اخراج شود

مدیر تیم پرسپولیس مدعی شد مدافع تیمش شایسته اخراج در جدال برابر گل گهر نبود. آخرین دیدار تدارکاتی و پیش فصل پرسپولیس در شرایطی با برتری شاگردان کالدرون خاتمه ... 3 out of 5 based on 2 ratings.
خلیلی: انتظار نداشتیم شجاع اخراج شود

مدیر تیم پرسپولیس مدعی شد مدافع تیمش شایسته اخراج در جدال برابر گل گهر نبود. آخرین دیدار تدارکاتی و پیش فصل پرسپولیس در شرایطی با برتری شاگردان کالدرون خاتمه ...

ارتش سرخ دات كام :

مدیر تیم پرسپولیس مدعی شد مدافع تیمش شایسته اخراج در جدال برابر گل گهر نبود.

آخرین دیدار تدارکاتی و پیش فصل پرسپولیس در شرایطی با برتری شاگردان کالدرون خاتمه یافت که شجاع خلیل زاده همچون جدال با فولاد از زمین اخراج شد.

محسن خلیلی، مدیر تیم پرسپولیس در خصوص این دیدار گفت: این آخرین دیدار تدارکاتی ما پیش از شروع فصل بود و از فردا تمرینات طبق برنامه و در مجموعه خیریه عمل برگزار خواهد شد. امیدواریم در اولین بازی فصل و در آزادی حمایت ویژه آن ها را داشته باشیم.

محسن خلیلی درباره اخراج شجاع خلیل زاده در دیدار های تدارکاتی این تیم گفت: ما برای تمامی داوران احترام قائل هستیم و آن ها جزو قشر زحمتکش و تاثیرگذار فوتبال محسوب می شود، با این حال مطمئنا در این بازی حق شجاع اخراج نبود و به نظرم داور کمی عجولانه تصمیم گرفت و شاید بهتر باشد اینطور بگویم که او کمی از بازی قبلی ذهنیت داشت.

وی ادامه داد: شجاع در بازی با فولاد شاید می توانست با کارت داور مواجه شود و مشکلی هم نبود، اما در این بازی انصافا او حرکتی نکرد که باعث این تصمیم داور شود. در این بازی گل گهر داور را انتخاب کرد و وقتی دیدیم که ایشان همان داور بازی با فولاد است، ناخودآگاه نگرانی به وجود آمد. شخصا می خواستم قبل از شروع بازی نزد او بروم و بابت بازی قبلی از او دلجویی کنم، اما نشد. با این حال به نظرم همان ذهنیت داور نسبت به بازی قبلی باعث شد تا او با دیدی منفی قضاوت کند و شجاع را از زمین اخراج کند وگرنه او شایسته اخراج در این بازی نبود.

مدیر تیم پرسپولیس در پایان صحبت هایش گفت: باشگاه پرسپولیس و بازیکنانش همواره به داوران احترام می گذارند و هرگونه حرکت علیه داور را محکوم می کنیم، اما باید این مساله را هم در نظر داشت که بازیکنان در بازی های تدارکاتی شاید کمی بی محابا بازی کنند و داوران نیز باید شرایط آن ها که مدت زیادی تحت فشار بدنسازی سنگین بوده اند را درک کنند. انتظار می رود داور حداقل در صحبت با بازیکنان کمی احترام متقابل را در نظر بگیرد و استفاده از برخی ادبیات شاید باعث شود که بازیکن نیز از فرم حرفه ای رفتار خود دور شود. با این حال مطمئن باشید بازیکنان پرسپولیس در طول بازی تلاش خود را معطوف به بازی و دور از حواشی خواهند کرد تا انتظار هواداران را برآورده کنند و ان شاالله بار دیگر به موفقیت بزرگی دست یابند.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
one o two
چيدمان به ترتيب :
 • ادهم احمدی هرمزی
  ادهم احمدی هرمزی :
  جناب اقای رفت وبرگشت محسن جان مدیریت ضعیفه

  درسایتها خبری منتشرشده مبنی بر رفتن کلیه اعضاء هیئت مدیره علاوه برآن خروج عرب ازمدیرعاملی
 • محمد چوبند
  محمد چوبند :
  اقای خلیلی به جای اعتراض به داور با بازیکنت حرف بزن الان در هربازی کارت زرد یا قرمز می گیره ،شما چه مدیری هستی که نمی تونی بازیکنت رو مدیریت کنی .

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر صنعت نفت کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پیکان
پیکان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهدای شهر قدس
داور مسابقه : ؟؟؟
شنبه, 17 اسفند 1398 / ساعت : 15:30
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 1
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : علی صفایی
پنجشنبه, 8 اسفند 1398 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی8
2علی علیپور7
3وحید امیری5
4احمد نورالهی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن