یک و دو

نورالهی: کاپیتان نباشم راحت ترم

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 980 ] - پنجشنبه, 24 مرداد 1398
نورالهی: کاپیتان نباشم راحت ترم

بسته شدن بازوبند کاپیتانی پرسپولیس بر بازوی احمد نوراللهی برخلاف میل باطنی این هافبک محجوب و بی حاشیه است. چند روز پیش گابریل کالدرون، سیدجلال حسینی را بهترین...

ارتش سرخ دات كام :

بسته شدن بازوبند کاپیتانی پرسپولیس بر بازوی احمد نوراللهی برخلاف میل باطنی این هافبک محجوب و بی حاشیه است.

چند روز پیش گابریل کالدرون، سیدجلال حسینی را بهترین بازیکن تیم و کاپیتان اول سرخ ها دانست تا خیال هواداران پرسپولیس از این بابت راحت شود، اما غیبت سیدجلال در ترکیب اصلی موضوعی است که باعث نگرانی طرفداران سرخپوش شده، هرچند به نظر می رسد کالدرون با توجه به مصدومیت قبلی مدافع شماره 4 خود، قصد دارد او را کم کم به ترکیب اضافه کند. در بازی دوستانه با نساجی مازندران، سیدجلال حسینی در تیمی که بازیکنانی متشکل از باتجربه ها و جوان تر ها را در اختیار داشت، به میدان رفت و البته بازوبند کاپیتانی را بر بازو نبست. این در حالی است که سایت رسمی پرسپولیس او را کاپیتان عنوان کرد، اما امید عالیشاه در مراسم ابتدای بازی حاضر شد. البته سیدجلال عادت دارد در بازی های دوستانه نفرات دیگر از جمله حسین ماهینی و... را به عنوان کاپیتان جلو می فرستد. 

با این وجود حسینی نقش خود به عنوان کاپیتان و رهبر را در طول مسابقه ایفا و نکات مختلفی را به بازیکنان گوشزد کرد. او با بازیکنان جوان و کم تجربه صحبت های زیادی انجام می داد و تلاش می کرد ایراد آن ها را رفع کند. سیدجلال فصل گذشته نیز در بازی های دوستانه دیگر بازیکنان پرسپولیس را به عنوان کاپیتان معرفی می کرد و اتفاقی که روز پنج شنبه گذشته رخ داد تازگی ندارد. 

اما نکته جالب بسته شدن بازوبند کاپیتانی پرسپولیس بر بازوی احمد نوراللهی برخلاف میل باطنی این هافبک محجوب و بی حاشیه است. هافبک شماره 8 پرسپولیس اصولاً بازیکن کم حرف و بی سروصدایی است. احمد نوراللهی معمولاً ساکت است و خیلی هم با رسانه ها ارتباط نمی گیرد. 

در این میان سرمربی آرژانتینی با توجه به مصدومیت سیدجلال و ماهینی و احتمال نیمکت نشینی امید عالیشاه بازوبند کاپیتانی را روی بازوی احمد نوراللهی تست کرده است.

شماره 8 پرسپولیس این روز ها و به ویژه پس از شایعه ای که مبنی بر کاپیتان اول شدن (!) او مطرح شد فشار زیادی را تحمل کرده است. در همین راستا شنیدیم نوراللهی به تازگی نزد یکی از دستیاران گابریل کالدرون رفته و گفته: «آقای کالدرون به من لطف دارند ولی بازوبند مرا اذیت می کند! فشار زیادی روی خودم احساس می کنم و راحت نیستم. اگر امکان دارد بگویید من کاپیتان نباشم و...»

احمد نوراللهی هافبک مؤثر و فوق العاده ای است که ممکن است با بستن بازوبند کاپیتانی نیمی از کارایی خود را از دست بدهد. بنابراین بجاست که دیگران به ویژه کریم باقری این موضوع را به کالدرون انتقال دهند.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
one o two

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر صنعت نفت کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پیکان
پیکان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهدای شهر قدس
داور مسابقه : ؟؟؟
شنبه, 17 اسفند 1398 / ساعت : 15:30
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 1
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : علی صفایی
پنجشنبه, 8 اسفند 1398 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی8
2علی علیپور7
3وحید امیری5
4احمد نورالهی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن