خلیلی: زمین خیریه عمل رضایت کادر فنی و بازیکنان را جلب نکرد

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 835 ] - شنبه, 2 شهریور 1398

خلیلی: زمین خیریه عمل رضایت کادر فنی و بازیکنان را جلب نکرد

 مدیر تیم فوتبال پرسپولیس گفت: در یک زمان 10 روزه وضعیت زمین خیریه عمل را بررسی کردیم ولی شرایط خوبی برای تبدیل شدن به زمین دوم پرسپولیس نداشت و کیفیت زم... 5 out of 5 based on 1 ratings.
خلیلی: زمین خیریه عمل رضایت کادر فنی و بازیکنان را جلب نکرد

 مدیر تیم فوتبال پرسپولیس گفت: در یک زمان 10 روزه وضعیت زمین خیریه عمل را بررسی کردیم ولی شرایط خوبی برای تبدیل شدن به زمین دوم پرسپولیس نداشت و کیفیت زم...

ارتش سرخ دات كام :

 مدیر تیم فوتبال پرسپولیس گفت: در یک زمان 10 روزه وضعیت زمین خیریه عمل را بررسی کردیم ولی شرایط خوبی برای تبدیل شدن به زمین دوم پرسپولیس نداشت و کیفیت زمین آن مورد تایید نبود.

محسن خلیلی در آستانه بازگشت سرخپوشان به ورزشگاه شهید کاظمی درباره این موضوع و در پاسخ به این سوال که آیا ممکن است در آینده، زمین تمرین روزهای گذشته، به زمین دوم تمرین تیم بدل شود، در گفتگو با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: ما برای ده جلسه تمرین در مجموعه خیریه عمل قرارداد بسته بودیم تا شرایط آن را برای عقد قراردادی بلند مدت تر امتحان کنیم. اگر این زمین رضایت بازیکنان و سرمربی را به دست می آورد احتمالا از خیریه عمل به عنوان زمین دوم استفاده می کردیم اما شرایط این زمین، حداقل برای پرسپولیس که مناسب نبود. به همین دلیل هم تصمیم گرفتیم به مجموعه شهید کاظمی برگردیم.

وی ادامه داد: یکی از مهمترین نکات برای ما، هموار بودن زمین است که خیریه عمل این شرایط را نداشت و با توجه به جنس چمن برای حضور طولانی مناسب نیست. از سوی دیگر چمن استفاده شده هم چمن مخصوص فوتبال نیست. زمین از چمن مَرغ پوشیده استف از همان نوعی که در فضای سبز استفاده می شود. علاوه بر امکانات جانبی هم از جمله رختکن ، اتاق های جلسات و کنفرانس، اتاق های مجزا برای اموری مانند مسایل پزشکی و ماساژ یا به میزان کافی نبود یا این که شرایط مطلوب مورد نظر ما را نداشت. به هر حال شرایطی که پرسپولیس نیاز دارد هر جایی فراهم نیست.

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس در پایان افزود: ما فعلا تمرینات خودمان را در ورزشگاه شهید کاظمی دنبال می کنیم و زمین های دیگری را هم برای مواقع خاص بررسی خواهیم کرد. در هماهنگی که با آقای کالدرون داشتیم هم درهای تمرین روز دوشنبه به روی هواداران و نمایندگان رسانه ها باز شد. اتفاقا یکی از مشکلات در خیریه عمل این بود که شرایط خوبی را برای هواداران ما ایجاد نمی کرد.


مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :
  • ادهم احمدی هرمزی
    ادهم احمدی هرمزی :
    جناب اقای خلیلی فعلا قضیه زمین وچمن را بزاریددراولویت دوم سوم امروزسوم شهریوره تا نهم شهریور که فیفا التیماتم حذب ازآسیا برای دوتیم استقلال وپرسپولیس داده دراولویت اول قراردهید شما دراندرخم تعویض مدیرعامل وزمین میباشید ازماجرا ی حذف شدن ازآسیا دورماندید شایدتیم رقیب پیگیرکارهای خودشان باشند ولی شما وعرب بی خیالی طی میکنید

نظرسنجی

به نظر شما پرسپولیس موفق به صعود از گروه میشود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
سپاهان
سپاهان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : نقش جهان
داور مسابقه : ؟؟؟
یکشنبه, 4 اسفند 1398 / ساعت : 16:15
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 2
الشارجه امارات
الشارجه امارات
ورزشگاه : شارجه
داور مسابقه : کریستوفر جیمز
سه شنبه, 29 بهمن 1398 / ساعت : 19:05

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور7
2مهدی ترابی7
3وحید امیری4
4احمد نورالهی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن