انصاری فرد و چلنگر شکایت برانکو از پرسپولیس را حل می کنند؟

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 2274 ] - سه شنبه, 5 شهریور 1398

انصاری فرد و چلنگر شکایت برانکو از پرسپولیس را حل می کنند؟

دوست و مترجم سرمربی سابق پرسپولیس درباره احتمال حل ماجرای شکایت برانکو از تیم سابقش توضیح داد. مدیرعامل جدید باشگاه پرسپولیس ساعاتی قبل و در گفتگویی به این نک... 5 out of 5 based on 6 ratings.
انصاری فرد و چلنگر شکایت برانکو از پرسپولیس را حل می کنند؟

دوست و مترجم سرمربی سابق پرسپولیس درباره احتمال حل ماجرای شکایت برانکو از تیم سابقش توضیح داد. مدیرعامل جدید باشگاه پرسپولیس ساعاتی قبل و در گفتگویی به این نک...

ارتش سرخ دات كام :

دوست و مترجم سرمربی سابق پرسپولیس درباره احتمال حل ماجرای شکایت برانکو از تیم سابقش توضیح داد.

مدیرعامل جدید باشگاه پرسپولیس ساعاتی قبل و در گفتگویی به این نکته اشاره کرد که قطعا با برانکو جلسه خواهد گذاشت و ماجرای شکایت او از پرسپولیس را به بهترین شکل ممکن حل خواهد کرد.

گفته می شود انصاری فرد قصد دارد از طریق رضا چلنگر با برانکو برای عدم پیگیری شکایتش از پرسپولیس و توافق با این باشگاه به توافق برسد. مترجم سابق برانکو در واکنش به این موضوع می گوید:" قطعا در صورت درخواست آقای انصاری فرد، من تمام تلاشم را برای حل این موضوع انجام خواهم داد. مدیرعامل جدید باشگاه رابطه بسیار خوبی با برانکو دارد و همیشه با دید مثبت درباره او صحبت کرده است."

چلنگر درباره آخرین وضعیت شکایت برانکو از پرسپولیس، این جواب را می دهد:" کادر فنی سابق پرسپولیس به علاوه ماریو بودیمیر شکایتشان را به همراه مدارکشان به فیفا ارائه کرده اند و احتمالا تا یکماه دیگر، فیفا از باشگاه پرسپولیس درخواست خواهد کرد تا مستنداتش درباره این ماجرا را برای آنها ارسال کند. برانکو بعد از جدایی از پرسپولیس، امیدوار بود با باشگاه به توافق خوبی برسد و حاضر بود تخفیف خوبی به باشگاه بدهد اما وقتی نمایندگان باشگاه به او اعلام کردند که خبری از پول نیست او تصمیم به شکایت گرفت. "


مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :
  • محسن فهیم
    محسن فهیم :
    برانکو شکایتی نکرده که انصاری فرد حل کنه. برانکو خودش غیرقانونی جدا شده ولی باید با تفاهم و البته بخشش قسمت زیادی از مطالباتش، باهم توافق کنند.

نظرسنجی

نتیجه دربی نودم؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
استقلال
استقلال
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : موعود بنیادی فر
یکشنبه, 31 شهریور 1398 / ساعت : 16:00
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
صنعت نفت
صنعت نفت
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : مهدی سیدعلی
دوشنبه, 25 شهریور 1398 / ساعت : 19:45

گلزنان برتر پرسپولیس

محمدحسین کنعانی زادگان
# نام بازیکن تعداد گل
1محمدحسین کنعانی زادگان1
2مهدی ترابی1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن