احمدزاده: حاشیه سازی نکنید، درگیر نشدم!

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 835 ] - چهارشنبه, 6 شهریور 1398

احمدزاده: حاشیه سازی نکنید، درگیر نشدم!

هافبک پرسپولیس نسبت به شایعاتی که در پایان تمرین امروز شکل گرفت واکنش نشان داد. فرشاد احمدزاده در آستانه دیدار حساس برابر تراکتور از تمرین این تیم خارج شد تا ... 3 out of 5 based on 2 ratings.
احمدزاده: حاشیه سازی نکنید، درگیر نشدم!

هافبک پرسپولیس نسبت به شایعاتی که در پایان تمرین امروز شکل گرفت واکنش نشان داد. فرشاد احمدزاده در آستانه دیدار حساس برابر تراکتور از تمرین این تیم خارج شد تا ...

ارتش سرخ دات كام :

هافبک پرسپولیس نسبت به شایعاتی که در پایان تمرین امروز شکل گرفت واکنش نشان داد.

فرشاد احمدزاده در آستانه دیدار حساس برابر تراکتور از تمرین این تیم خارج شد تا حضورش برابر این تیم در هفته دوم در ابهام قرار داشته باشد.

این در حالیست که در پایان تمرین امروز شایعاتی عجیبی بعد از ترک تمرین حول این بازیکن شکل گرفته؛ احمدزاده در اینباره گفت: واقعا از این وضعیت خسته شده ام. من به پرسپولیس برگشتم تا سهمی در موفقیت تیم داشته باشم و با هواداران پرسپولیس روزهای خوب تازه ای بسازیم. بارها هم از هواداران پرسپولیس بابت گذشته عذر خواستم و می خواهم با دوری از حواشی بهترین عملکردم را داشته باشم.

وی ادامه داد: از این شایعات نمی دانم چه کسی سود می گیرد و من واقعا مصدوم هستم و دو قلوی پایم کبود شده و شرایط تمرین را نداشتم. این مساله پیش از بازی با پارس جنوبی شکل گرفت و خودم از کادرفنی خواستم تا در لیست باشم و بتوانم در صورت نیاز کمکی کنم. با همین وضعیت برابر پارس بازی کردم و شرایطم حتی بدتر شد اما باز در تمرینات حاضر شدم. واقعا شرایط تمرین را نداشتم و همانطور که گفتم مشکل بیماری پدرم نیز از نظر روحی وضعیت را برایم سخت تر کرده است.

هافبک پرسپولیس در پایان گفت: تمام تمرکزم را روی موفقیت پرسپولیس گذاشته ام و نمیخواهم حاشیه ای داشته باشم و از این دوستان هم خواهش می کنم دست از شایعه سازی بردارند. کسانی که نسبت به این موضوع شک دارند می توانند وضعیتم را از دکتر تیم بپرسند که چه بلایی سر دو قلوی پایم آمد است. امیدوارم خیلی زود بتوانم در کنار هواداران با پیراهن پرسپولیس برای موفقیت تیم تلاشم را بکنم و همانطور که قول دادم حاشیه ای نخواهم داشت و لطفا شایعه نسازید.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

پرسپولیس مقابل صنعت نفت به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
صنعت نفت
صنعت نفت
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : مهدی سیدعلی
دوشنبه, 25 شهریور 1398 / ساعت : 19:45
تراکتور
تراکتور
1 - 0
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : یادگار امام تبریز
داور مسابقه : بیژن حیدری
جمعه, 8 شهریور 1398 / ساعت : 17:45

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن