betbord_head

کالدرون باز هم دستور حمله می دهد

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1390 ] - چهارشنبه, 6 شهریور 1398

کالدرون باز هم دستور حمله می دهد

پرسپولیس بعد از شکست پارس جنوبی حالا مهیای بازی با تراکتورسازی می شود. پرسپولیس در گام نخست اگر چه بازی را برد، اما در دقایقی هم غرق بازی حریف بود و به تیم پا... 5 out of 5 based on 5 ratings.
کالدرون باز هم دستور حمله می دهد

پرسپولیس بعد از شکست پارس جنوبی حالا مهیای بازی با تراکتورسازی می شود. پرسپولیس در گام نخست اگر چه بازی را برد، اما در دقایقی هم غرق بازی حریف بود و به تیم پا...

ارتش سرخ دات كام :

پرسپولیس بعد از شکست پارس جنوبی حالا مهیای بازی با تراکتورسازی می شود.

پرسپولیس در گام نخست اگر چه بازی را برد، اما در دقایقی هم غرق بازی حریف بود و به تیم پارس جنوبی هم موقعیت داد و دیدید که یک بار ضربه بازیکن پارس جنوبی به تیر دروازه پرسپولیس برخورد کرد! این نشان می دهد تیم ها دیگر هراسی از قهرمان سه فصل گذشته لیگ برتر ندارند و مصمم به ارائه بازی تهاجمی و کسب سه امتیاز هستند و این یعنی پرسپولیس برای تکرار قهرمانی کار سخت تری نسبت فصل گذشته پیش رو دارد. 

کالدرون به درستی به شاگردانش دستور بازی تهاجمی داده است. یکی، دو بازیکن تیم پرسپولیس بعد از بازی با پارس جنوبی گفتند تیم ما به نسبت تیم برانکو تهاجمی تر شده است. این بهترین راه حل برای تکرار قهرمانی است. برای این پرسپولیس مساوی یعنی باخت. به خصوص در مصاف با تیم های مدعی قهرمانی، چون تراکتور. 

مصاف دو تیم روز جمعه بی شک حساس ترین دیدار هفته دوم لیگ برتر خواهد بود. به خصوص که در حضور پرشور تماشاگران تبریزی برگزار می شود. آن سوی میدان مربی ای که تراکتور را هدایت می کند کسی نیست جز مصطفی دنیزلی که قبلاً روی نیمکت این تیم نشسته بود و با حال و هوای تیم پرسپولیس آشناست. او در تراکتور همانند دوران حضور در پرسپولیس باید تیمش را برای پیروزی ارنج کند و در این بین حتماً تیمی پیروز می شود که برنامه های تهاجمی اش قوی تر باشد نه اینکه در خط دفاعی ارائه گر بازی خوبی باشد. 

ترکیب پرسپولیس بعید به نظر می رسد به نسبت بازی گذشته دچار تغییر شود. تیم با همان شیوه بازی با پارس جنوبی بازی خواهد کرد 2-4-4 با حضور امیر روستایی و علیپور. بازی های مهم در هفته های ابتدایی؛ این بدین معنی است که تیم ها در هفته های ابتدایی هم باید با همه توان بازی کنند چرا که امتیازات این دیدار ها حساس و سرنوشت ساز است و نقش پررنگ خود را در انتهای فصل نشان خواهد داد. ناهماهنگی در ترکیب پرسپولیس و تراکتور در هفته اول قطعاً در این بازی کمتر می شود و این می تواند نوید بازی بهتری را از سوی دو تیم در بازی روز جمعه بدهد. فارغ از هیاهوی سکو ها به طور حتم کالدرون و دنیزلی به دنبال نمایش فوتبالی هستند که هم زیبا باشد و هم امتیازآور.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
betbord_news

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر تراکتورسازی کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
صنعت نفت
صنعت نفت
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : تختی آبادان
داور مسابقه : سیدوحید کاظمی
شنبه, 12 بهمن 1398 / ساعت : 15:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 0
تراکتور
تراکتور
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : محمدرضا اکبریان
یکشنبه, 6 بهمن 1398 / ساعت : 15:15

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی7
2علی علیپور6
3وحید امیری4
4احمد نورالهی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن