betbord_head

انصاری فرد: نگران حضور پرسپولیس در آسیا نباشید

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1221 ] - چهارشنبه, 6 شهریور 1398

انصاری فرد: نگران حضور پرسپولیس در آسیا نباشید

مدیرعامل تازه وارد پرسپولیس بعد از جلسه با رئیس کمیته صدور مجوز حرفه ای سازمان لیگ اعلام کرد مشکلی برای حضور این تیم در لیگ قهرمانان فصل آینده نخواهد بود. نهم... 5 out of 5 based on 2 ratings.
انصاری فرد: نگران حضور پرسپولیس در آسیا نباشید

مدیرعامل تازه وارد پرسپولیس بعد از جلسه با رئیس کمیته صدور مجوز حرفه ای سازمان لیگ اعلام کرد مشکلی برای حضور این تیم در لیگ قهرمانان فصل آینده نخواهد بود. نهم...

ارتش سرخ دات كام :

مدیرعامل تازه وارد پرسپولیس بعد از جلسه با رئیس کمیته صدور مجوز حرفه ای سازمان لیگ اعلام کرد مشکلی برای حضور این تیم در لیگ قهرمانان فصل آینده نخواهد بود.

نهم شهریور آخرین مهلت پرداخت بدهی های جاری و دریافت مجوز حرفه ای سازی برای حضور در لیگ قهرمانان محسوب می شود و بر این اساس محمدحسن انصاریفرد امروز جلسه ای با سهیل مهدی، رئیس کمیته صدور مجوز حرفه ای سازمان لیگ برگزار کرد که برآیند آن را مثبت ارزیابی کرده است.

محمد حسن انصاری فرد که روز گذشته در اولین روز کاری، جلساتی را با معاون و مدیران باشگاه در ارتباط با اقدام های صورت گرفته در حوزه دریافت مجوز حرفه ای داشت، امروز میزبان جلسه ای با حضور سهیل مهدی، رئیس کمیته صدور مجوز حرفه ای سازمان لیگ بود. در این جلسه جمعی از مدیران باشگاه نیز شرکت داشتند.

برآیند این جلسه مثبت ارزیابی شد و مدیر عامل باشگاه پرسپولیس در پایان این جلسه گفت: قطعا این مورد با توجه به اهمیت در اولویت برنامه های کاری قرار گرفته است. با اقدام هایی که صورت می گیرد، بدون تردید باشگاه پرسپولیس مجوز حرفه ای را با تلاش بخش های مختلف باشگاه و همکاری کمیته صدور مجوز حرفه ای سازمان لیگ دریافت می کند و هواداران به هیچ وجه از این بابت نگرانی نداشته و مطمئن باشند این کار انجام می شود.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
betbord_news

نظرسنجی

پرسپولیس برابر تراکتور به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
تراکتور
تراکتور
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : محمدرضا اکبریان
یکشنبه, 6 بهمن 1398 / ساعت : 15:15
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
نساجی
نساجی
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : مرتضی منصوریان
جمعه, 6 دی 1398 / ساعت : 16:30

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی7
2علی علیپور5
3وحید امیری3
4احمد نورالهی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن