betbord_head

عابدینی: انصاری فرد از بحران ها نمی ترسد

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1517 ] - چهارشنبه, 6 شهریور 1398

عابدینی: انصاری فرد از بحران ها نمی ترسد

مدیرعامل اسبق پرسپولیس انتخاب محمدحسن انصاری فرد به عنوان مدیرعامل باشگاه پرسپولیس را انتخابی درست توصیف کرد و افزود: او از بحران ها نمی ترسد زیرا در تمامی سط... 5 out of 5 based on 6 ratings.
عابدینی: انصاری فرد از بحران ها نمی ترسد

مدیرعامل اسبق پرسپولیس انتخاب محمدحسن انصاری فرد به عنوان مدیرعامل باشگاه پرسپولیس را انتخابی درست توصیف کرد و افزود: او از بحران ها نمی ترسد زیرا در تمامی سط...

ارتش سرخ دات كام :

مدیرعامل اسبق پرسپولیس انتخاب محمدحسن انصاری فرد به عنوان مدیرعامل باشگاه پرسپولیس را انتخابی درست توصیف کرد و افزود: او از بحران ها نمی ترسد زیرا در تمامی سطوح دارای تجربه مدیریتی است.

امیر عابدینی در گفت وگویی، با اشاره به انتخاب محمدحسن انصاری فرد به عنوان مدیرعامل تیم فوتبال پرسپولیس گفت: انصاری فرد یکی از بهترین بازیکنان تاریخ پرسپولیس بود و پیشینه و ریشه پرسپولیسی دارد. او انسان خوشنامی در فوتبال ایران است و در همه سطوح دارای تجربه مدیریتی است. او از بحران ها نمی ترسد و در مجموع حضور او به نفع پرسپولیس است.

وی در مورد اینکه آیا انصاری فرد با پرسپولیس روزهای خوبی را تجربه خواهد کرد یا خیر، تصریح کرد: پرسپولیس در 4 سال اخیر روزهای خیلی خوبی را تجربه کرده که علاوه بر برانکو و بازیکنان، نقش هواداران هم در این موفقیت ها زیاد بوده است. این حق هواداران است که نگران تیم شان باشند اما پرسپولیس به طور حتم مانند قبل، روزهای خوبی را تجربه خواهد کرد.

مدیرعامل اسبق پرسپولیس درباره ارزیابی عملکرد ایرج عرب در باشگاه اضافه کرد: نمی توانم در مورد عرب و مدیریت او نظری بدهم و او را ارزیابی کنم.

وی خاطرنشان کرد: پرسپولیس به پویایی رسیده و در مراسم برترین های فوتبال ایران هم دیدید که بیشترین جوایز نصیب این تیم شد. از طرفی قهرمانی ها و موفقیت های این تیم هم نمایان گر این مساله است. البته این موفقیت ها در حال تزلزل بود که با انتخاب خوب انصاری فرد به عنوان مدیرعامل باشگاه شرایط بهتر از قبل خواهد شد.

عابدینی در مورد غیبت چند تن از اعضای هیات مدیره در روز معرفی انصاری فرد اضافه کرد: جلسه وقتی رسمیت پیدا می کند که رئیس هیات مدیره و یا نایب رئیس در آن حضور داشته باشند و نمی دانم که دیگر این چه شیوه ای است. این مسائل بیانگر این است که تصمیمات در مورد پرسپولیس در خارج از هیات مدیره گرفته می شود.

وی در مورد برگزاری لیگ پس از کش قوس های فراوان تصریح کرد: باید این زیرساخت ها فراهم می شد. چه زود و چه دیر باید این اتفاق رخ می داد و از اتفاقات خوبی بود که در این چند وقت شاهد آن بودیم. این موضوع به نفع فوتبال ما است و امیدوارم هر چه زودتر تمام ورزشگاه های ایران تجهیز شوند.

عابدینی در مورد حضور بانوان در ورزشگاه ها اضافه کرد: حضور بانوان در ورزشگاه ها برای بازی های تیم ملی صادر شد و این اتفاق خوبی بود. امیدوارم که این اتفاق هر چه زودتر در تمام سطوح فوتبال ما رخ دهد.

رئیس اسبق فدراسیون فوتبال اضافه کرد: مگر زنان ایران در دانشگاه ها، ارگان های مختلف و مکان های عمومی حضور پیدا نمی کنند؟ چرا فقط در ورزشگاه ها این مشکل وجود دارد؟ فرهنگ ایرانی برای زن قداست را لازم می داند و به طور حتم فضای ورزشگاه ها با حضور بانوان شرایط بهتری پیدا خواهد کرد. من زمانی که بازیکن بودم در خیلی از شهرهای مذهبی بازی کردم و زنان با پوشش چادر به ورزشگاه ها می آمدند. امیدوارم هر چه زودتر این مشکل هم حل شود.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
betbord_news

نظرسنجی

پرسپولیس برابر تراکتور به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
تراکتور
تراکتور
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : محمدرضا اکبریان
یکشنبه, 6 بهمن 1398 / ساعت : 15:15
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
نساجی
نساجی
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : مرتضی منصوریان
جمعه, 6 دی 1398 / ساعت : 16:30

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی7
2علی علیپور5
3وحید امیری3
4احمد نورالهی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن