betbord_head

شجاع چگونه به افزایش عمر فوتبال سیدجلال کمک می کند؟

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1624 ] - پنجشنبه, 7 شهریور 1398

شجاع چگونه به افزایش عمر فوتبال سیدجلال کمک می کند؟

در اولین بازی فصل جدید، شجاع بیشتر از سه برابر جلال حسینی، عملکرد دفاعی نظیر دفع توپ، قطع پاس و بلاک ثبت کرد. همچنین خلیل زاده بیش از دو برابر جلال حسینی هم ن... 5 out of 5 based on 3 ratings.
شجاع چگونه به افزایش عمر فوتبال سیدجلال کمک می کند؟

در اولین بازی فصل جدید، شجاع بیشتر از سه برابر جلال حسینی، عملکرد دفاعی نظیر دفع توپ، قطع پاس و بلاک ثبت کرد. همچنین خلیل زاده بیش از دو برابر جلال حسینی هم ن...

ارتش سرخ دات كام :

در اولین بازی فصل جدید، شجاع بیشتر از سه برابر جلال حسینی، عملکرد دفاعی نظیر دفع توپ، قطع پاس و بلاک ثبت کرد. همچنین خلیل زاده بیش از دو برابر جلال حسینی هم نبرد موفق داشت.

«به نظر من شجاع خلیل زاده فراتر از سایر مدافعان بود و انتخاب من برای بهترین مدافع سال شجاع است. من هم تلاش کردم تا عملکرد خوبی از خودم به جای بگذارم هرچند که انتخاب من با نظر کارشناسان متفاوت بود چرا که اگر من قرار بود بهترین مدافع سال را انتخاب کنم به شجاع خلیل زاده رای می دادم. و شجاع باید عنوان بهترین بازیکن سال را هم کسب می کرد».
این صحبت های جلال حسینی بعد از مراسم انتخاب بهترین های سازمان لیگ بوده است. سیدجلال از عملکرد شجاع خلیل زاده تمجید بی حد و مرزی داشت. بازیکنی که در خط دفاع کمک زیادی به جلال حسینی می کند و سیدجلال بخشی از کیفیت بالایش در نبردهایش را مدیون او است.

به عنوان نمونه در اولین بازی فصل جدید، شجاع بیشتر از سه برابر جلال حسینی، عملکرد دفاعی نظیر دفع توپ، قطع پاس و بلاک ثبت کرد. همچنین خلیل زاده بیش از دو برابر جلال حسینی هم نبرد موفق داشت. هر چند که هنوز کیفیت نبردهای کاپیتان پرسپولیس افت نکرده و حتی در فصل گذشته درصد موفقیت کاپیتان پرسپولیس از شجاع بیشتر هم بود.

البته بخشی از کیفیت بالای سیدجلال در نبردها هم به خاطر همین حضور پررنگ و فعال شجاع در خط دفاع است. اتفاقی که در طول نود دقیقه به کاپیتان 38 ساله پرسپولیس، فرصت استراحت بیشتری را می دهد و باعث می شود که حسینی با ذخیره انرژی، کیفیت بالاتری در دوئل های یک مقابل یک اش داشته باشد. آماری که متریکا از عملکرد فصل قبل این دو بازیکن هم ثبت کرد، بر این ادعا صحه می گذارد. در لیگ هجدهم با وجود اینکه شجاع در دو مسابقه کمتر از سیدجلال حضور داشت، ولی مجموعا در 49 نبرد بیشتری شرکت کرد.

کالدرون خوش بخت است که دو مدافع مکمل را در کنار هم دارد؛ بازیکنی سخت کوش و فعال در کنار کاپیتانی که با وجود بالا رفتن سن، کیفیت اش افت نمی کند.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
betbord_news

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر تراکتورسازی کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
صنعت نفت
صنعت نفت
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : تختی آبادان
داور مسابقه : سیدوحید کاظمی
شنبه, 12 بهمن 1398 / ساعت : 15:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 0
تراکتور
تراکتور
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : محمدرضا اکبریان
یکشنبه, 6 بهمن 1398 / ساعت : 15:15

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی7
2علی علیپور6
3وحید امیری4
4احمد نورالهی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن