اخبار پرسپولیس

خوردبین: مدیریت پرسپولیس کار عرب نبود

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 698 ] - جمعه, 8 شهریور 1398

خوردبین: مدیریت پرسپولیس کار عرب نبود

محمود خوردبین، با اشاره به تغییرات در بخش مدیریت باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: این تغییرات را باید به فال نیک گرفت. انصاری فرد هم برای پرسپولیس زحمات زیادی کشید... 5 out of 5 based on 6 ratings.
خوردبین: مدیریت پرسپولیس کار عرب نبود

محمود خوردبین، با اشاره به تغییرات در بخش مدیریت باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: این تغییرات را باید به فال نیک گرفت. انصاری فرد هم برای پرسپولیس زحمات زیادی کشید...

ارتش سرخ دات كام :

محمود خوردبین، با اشاره به تغییرات در بخش مدیریت باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: این تغییرات را باید به فال نیک گرفت. انصاری فرد هم برای پرسپولیس زحمات زیادی کشیده و از بدنه باشگاه است. امیدوارم پرسپولیس با او به روزهای خوبش بازگردد.

وی افزود: انصاری فرد می تواند آرامش را به پرسپولیس بازگرداند او مدیری کاربلد است و می داند که در هر بخش چگونه رفتار کند. او می تواند شرایط باشگاه را مدیریت کند و دوباره روزهای خوبی را در پرسپولیس تجربه کند.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس اضافه کرد: توقع ما از عرب این است که با پیشکسوتان ارتباط متقابل داشته باشند و از آنها استفاده کنند مانند سایر مدیران نباشد که پیشکسوتان را پشت در اتاقشان معطل می گذاشتند.

خوردبین در مورد ارزیابی اش از زمان مدیریت ایرج عرب در باشگاه پرسپولیس هم یادآورشد: عرب مدیر بود اما مدیریت در فوتبال با سایر حوزه ها متفاوت است.  او زحمتش را کشید اما در واقع باید بگویم که مدیریت پرسپولیس کار عرب نبود. من یکبار رفتم و پشت در اتاق او ماندم و دیگر نرفتم.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اخبار پرسپولیس

نظرسنجی

نتیجه دربی نود و یکم؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
استقلال
استقلال
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : موعود بنیادی فر
یکشنبه, 31 شهریور 1398 / ساعت : 16:00
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
صنعت نفت
صنعت نفت
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : مهدی سیدعلی
دوشنبه, 25 شهریور 1398 / ساعت : 19:45

گلزنان برتر پرسپولیس

محمدحسین کنعانی زادگان
# نام بازیکن تعداد گل
1محمدحسین کنعانی زادگان1
2مهدی ترابی1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن