محرمی: امیدوارم انصاری فرد پیشکسوتان را فراموش نکند

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 850 ] - جمعه, 8 شهریور 1398

محرمی: امیدوارم انصاری فرد پیشکسوتان را فراموش نکند

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: هیچ گاه در پرسپولیس به دنبال منافع شخصی نبودم اما امیدوارم که انصاری فرد پیشکسوتان زحمتکش این تیم را فراموش نکند. مجتبی محرمی... 5 out of 5 based on 5 ratings.
محرمی: امیدوارم انصاری فرد پیشکسوتان را فراموش نکند

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: هیچ گاه در پرسپولیس به دنبال منافع شخصی نبودم اما امیدوارم که انصاری فرد پیشکسوتان زحمتکش این تیم را فراموش نکند. مجتبی محرمی...

ارتش سرخ دات كام :

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: هیچ گاه در پرسپولیس به دنبال منافع شخصی نبودم اما امیدوارم که انصاری فرد پیشکسوتان زحمتکش این تیم را فراموش نکند.

مجتبی محرمی روز جمعه در گفت و گویی در خصوص تغییرات مدیریتی در باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: مهم ترین موضوع برای من پرسپولیس است و برایم فرقی نمی کند چه کسی مدیریت این باشگاه را بر عهده داشته باشد.

وی افزود: من همواره پرسپولیس را در اولویت خود قرار داده ام و از تیم محبوبم حمایت می کنم، عرب، انصاری فردها، گرشاسبی ها می آیند و می روند اما آن چیزی که باقی می ماند پرسپولیس است.

پیشکسوت پرسپولیس خاطرنشان کرد: انصاری فرد همبازی من در پرسپولیس و تیم ملی بوده اما برای خودم هیچ توقعی ندارم. حرف من این است او مثل مدیرانی نباشد که تا زمانی که بر صندلی مدیریت تکیه نزده اند از پیشکسوتان تعریف و تمجید می کنند اما وقتی مدیرعامل می شوند گذشته خود را فراموش می کنند.

محرمی  تصریح کرد: من هیچ وقت به باشگاه پرسپولیس نرفته ام و نخواهم رفت، اگر به من بگویند ساختمان باشگاه پرسپولیس کجاست آدرس آن را نمی دانم، مجتبی محرمی اخلاق و خصوصیات خاص رفتاری خودش را دارد و تحت هیچ شرایط حاضر نیست برای دیدن مدیرعامل پرسپولیس پشت درب هیچ اتاقی معطل شود.

وی تاکید کرد: پرسپولیس در هفته اول مسابقات لیگ برتر به پیروزی رسید و امیدوارم این روند ادامه داشته باشد تا قرمزپوشان تهرانی برای چهارمین بار به مقام قهرمانی برسند.

بازیکن اسبق  پرسپولیس در پایان گفت: بازی با تراکتور برای پرسپولیس از اهمیت زیادی برخورداراست، دو تیم مدعی قهرمانی هستند و پیروزی در این دیدار برای شاگردان کالدرون اهمیت زیادی دارد.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

نتیجه دربی نودم؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
استقلال
استقلال
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : موعود بنیادی فر
یکشنبه, 31 شهریور 1398 / ساعت : 16:00
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
صنعت نفت
صنعت نفت
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : مهدی سیدعلی
دوشنبه, 25 شهریور 1398 / ساعت : 19:45

گلزنان برتر پرسپولیس

محمدحسین کنعانی زادگان
# نام بازیکن تعداد گل
1محمدحسین کنعانی زادگان1
2مهدی ترابی1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن