betbord_head

سکته بیرو به هواداران؛ آرتیست بازی خطرناک!

- نظرات : 3 اظهار نظر - بازدید [ 1992 ] - جمعه, 8 شهریور 1398

سکته بیرو به هواداران؛ آرتیست بازی خطرناک!

اعتمادبنفس بالای علیرضا بیرانوند باعث شد تا او در جدال با تراکتور بارها تیمش را در خطر بیندازد اما شانس نیز با او یاری کرد تا از آن با موفقیت خارج شود. علیرضا... 5 out of 5 based on 1 ratings.
سکته بیرو به هواداران؛ آرتیست بازی خطرناک!

اعتمادبنفس بالای علیرضا بیرانوند باعث شد تا او در جدال با تراکتور بارها تیمش را در خطر بیندازد اما شانس نیز با او یاری کرد تا از آن با موفقیت خارج شود. علیرضا...

ارتش سرخ دات كام :

اعتمادبنفس بالای علیرضا بیرانوند باعث شد تا او در جدال با تراکتور بارها تیمش را در خطر بیندازد اما شانس نیز با او یاری کرد تا از آن با موفقیت خارج شود.

علیرضا بیرانوند با شماره یک پرسپولیس بعد از پشت سر گذاشتن یک جلسه محرومیت، در شرایطی به ترکیب این تیم بازگشت که امیدوار بود در یکی از حساس ترین بازی های هفته دوم موفق شود به اولین کلین شیت خود دست یابد.

او که همانند همتای خود در دروازه مقابل با یک اشتباه بزرگ نزدیک بود تیمش را به خطر بیندازد و پاس رو به عقب شجاع را که سریع و همراه با برخورد چند باره به زمین با شرایط ویژه ای به او رسیده بود را به سختی دفع کرد، در ادامه در شرایطی که مورد هجمه و فشار از سکوها قرار داشت به دنبال این بود تا اعتمادبنفس خود را بازیابد.

این مساله باعث شد تا او در چند مرحله پاس های سریالی رو به عقب بازیکنان تیمش که در این بازی کاملا مشهود بود را در چند مرحله به دنبال این باشد که با عبور از مهاجم حریف، یک اتفاق ویژه را ثبت کند. حرکت کاملا ریسکی او در چند مرحله پرسپولیس و هواداران این تیم را تا مرز سکته نیز پیش برد و البته در نهایت با دفع همراه شد.

در یکی از این صحنه ها این دروازه بان ملی پوش که کاملا به این نکته آگاه است که در در فوتبال سطح اول فوتبال، دروازه بانان کاملا از این ریسک ها خودداری می کنند و در وهله اول با پاس تک ضرب برای هم تیمی و در صورتی که شرایط مساعد نبود با ضربه بلند، خطر را دفع می کنند، اقدام به دریبل فورچونه کرد.

بازیکن پرویی تراکتور که نسبت به احتمال دریبل از سوی دروازه بان پرسپولیس آگاه شده بود قصد توپگیری از او را داشت و با فشار روی او قصد داشت مانع از دریبلش شود که علیرضا بیرانوند اما با آرتیست بازی و خونسردی خود، این توپ را به میانه میدان فرستاد.

با این حال به نظر می رسد این حرکت علیرضا بیرانوند با توبیخ کالدرون و کادرفنی این تیم همراه شود و او همانند دوران مربیگری کارلوس کی روش که به شدت نسبت به حرکات ریسکی دروازه بانان حساسیت داشت، به دنبال این باشد از این حرکات را از خود دور کند.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
betbord_news
چيدمان به ترتيب :
 • OMID PERSI
  OMID PERSI :
  بیرانوند واقعا پر ریسک بازی کرد امروز
  سکتمون داد
  ولی جدای همه چیز تیم واقعا مهاجم نداره
  تو خط جلو مهاجم جنگنده ای که تیمو جلو ببره نداریم این هم باعث میشه تیم گل نزنه و هم باعث میشه حریف بیشتر به سمت دروازمون بیاد و خط دفاعش به نیمه نزدیک تر شه
 • amir abedyan
  amir abedyan :
  بیرانوند مغرور شده و داره بی ظرفیت بازی درمیاره..مسی هم باشی شل بگیری جوونی جاتو میگیره..
 • ایبو صامت
  ایبو صامت :
  اتفاقادرشرایط روحی روانی بازی امروزکاربیراننوندخوب بود.وباعث روحیه گرفتن تیم شد
  واعتمادبه نفس حریف راکمترکرد
  گاهی این ریسک هاارزش دارد

نظرسنجی

با توجه به تعلیق میزبانی های ایران؛ به نظر شما پرسپولیس باید از این مسابقات کناره گیری کند؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
تراکتور
تراکتور
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ؟؟؟
یکشنبه, 6 بهمن 1398 / ساعت : 16:45
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
نساجی
نساجی
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : مرتضی منصوریان
جمعه, 6 دی 1398 / ساعت : 16:30

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی7
2علی علیپور5
3وحید امیری3
4احمد نورالهی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن