دنیزلی: نتیجه عادلانه برد تراکتور بود

- نظرات : 4 اظهار نظر - بازدید [ 1304 ] - جمعه, 8 شهریور 1398

دنیزلی: نتیجه عادلانه برد تراکتور بود

مصطفی دنیزلی، سرمربی تیم فوتبال تراکتور برتری تیمش مقابل پرسپولیس را نتیجه ای عادلانه دانست. مصطفی دنیزلی پس از پیروزی یک بر صفر شاگردانش مقابل تیم فوتبال پرس... 3 out of 5 based on 2 ratings.
دنیزلی: نتیجه عادلانه برد تراکتور بود

مصطفی دنیزلی، سرمربی تیم فوتبال تراکتور برتری تیمش مقابل پرسپولیس را نتیجه ای عادلانه دانست. مصطفی دنیزلی پس از پیروزی یک بر صفر شاگردانش مقابل تیم فوتبال پرس...

ارتش سرخ دات كام :

مصطفی دنیزلی، سرمربی تیم فوتبال تراکتور برتری تیمش مقابل پرسپولیس را نتیجه ای عادلانه دانست.

مصطفی دنیزلی پس از پیروزی یک بر صفر شاگردانش مقابل تیم فوتبال پرسپولیس اظهار داشت: در آغاز فصل با یکی از تیم های قدرتمند لیگ برتر مسابقه داشتیم. در این موقعیت کسب این سه امتیاز برای ما بسیار مهم بود. این سه امتیازی که کسب کردیم، نظر ما را برای پیمودن ادامه راه تغییر نمی دهد، چون لیگ برتر یک ماراتن طولانی است. امروز جو ورزشگاه، هواداران و همه چیز عالی بود. در نیمه اول تماشاگران مان را توانستیم شاد کنیم. ضمن اینکه بازیکنان مان بازی خوبی به نمایش گذاشتند و به همین دلیل از همه ی آنها تشکر می کنم، چون مقابل تیمی به پیروزی رسیدیم که در سال های اخیر قهرمان شده و تیمی بود که من قبلاً در آن کار کرده ام.

سرمربی تیم فوتبال تراکتور خاطر نشان کرد: جو این بازی به شکلی بود که کسانی که در دو تیم حضور داشتند، کار برای شان مشکل بود. امروز نبرد تاکتیک ها بود. در تیم ما بازیکنان مصدومی وجود داشت. ما در اواسط هفته بازی های پرسپولیس را زیر ذره بین گذاشته و آنالیز کردیم و به نظر این بازی می توانست حتی مساوی شود. این بازی ها همیشه سخت است و بعد از این و به دنبال تعطیلی لیگ، ما بازهم راه طول و درازی خواهیم داشت.

دنیزلی در خصوص اینکه شما گفتید این بازی می توانست مساوی هم شود و آیا برد را حق تیمش نمی داند، اظهار داشت: به هر حال این حق تیم ما بود، اما در فوتبال گاهی می بینید که عدالت در نتیجه نیست. در حالی که نمایش خوبی دارید، اما در یک لحظه گل می خورید و همه چیز تغییر می کند. ما در این بازی فرصت های خوبی داشتیم که از آنها استفاده نکردیم، اما در مجموع ما توانستیم نمایش خوبی مقابل پرسپولیس داشته باشیم و این برد برای ما ارزشمند است.

وی در واکنش به این مسئله که در بازی امروز بازیکنان باتجربه اشتباهاتی انجام دادند و آیا تعویض ها به دلیل همین اشتباهات بود یا این تعویض ها تاکتیکی صورت گرفت، گفت: به هرحال در فوتبال اشتباهات فردی همیشه وجود خواهد داشت، اما تعویض های ما به این دلیل نبود و کاملاً تاکتیکی بود. درست است که امروز بازیکنان ما اشتباهاتی هم داشتند، اما پس از هر اشتباه، جبران کردند. استراتژی ما در این بازی خیلی مهم بود و اینکه با چه کسانی بازی را شروع کنیم و با چه کسانی بازی را ادامه دهیم.

سرمربی تیم فوتبال تراکتور در خصوص اینکه گفته بود تراکتور واقعی را باید از هفته پنجم دید و امروز هم تیم او خوب بود و به برتری رسید و آیا به تیم مدنظرش رسیده است یا نه، گفت: ما هنوز به تیم مدنظرمان نرسیده ایم و هنوز کار داریم. ان شاءالله از هفته پنجم و ششم، فوتبالی که مدنظرمان است را خواهیم دید. تقریباً تیمی داریم که 50 درصد آن تغییر پیدا کرده است و بازیکنان ما در این مدت کم برای شناخت از هم و رسیدن به هماهنگی، فرصت کافی نداشتند. وقتی گفتم تیم مدنظر ما را از هفته پنجم می بینید، این نبود که به پیروزی نمی رسیم، منظورم این بود که بازی مورد علاقه من را از هفته پنجم به بعد خواهید دید.

دنیزلی درباره اینکه کالدرون گفته است تفاوت دو تیم فقط صحنه گل بود، گفت: به هرحال هر چشمی می تواند نگاه متفاوتی به موضوعات داشته باشد. پرسپولیس هم تیم خوبی است و خوب بازی کرد، اما اگر از این زاویه نگاه کنیم که نتیجه عادلانه در این بازی چه بود، همان برد تراکتور بود. این را فراموش نکنیم که پرسپولیس یکی از تیم های قدرتمند است که چند سال قهرمان شده و جزو قدرت هاست.

وی در مورد اینکه از بازیکنان خارجی جدیدش راضی بوده است یا نه، اظهار داشت: ما در بازی اول نتوانستیم از بازیکنان خارجی جدیدمان استفاده کنیم. کوین و میمبلا بازیکن ما امروز برای اولین بازی در ترکیب قرار گرفتند و تا لحظه ای که در زمین بودند، تلاش کردند نمایش خوبی داشته باشند. میمبلا بازیکنی جالب است و بعد از این هواداران تراکتور شاهد گل های خوبی از او خواهند بود. کوین هم با اینکه اولین بازی اش را انجام می داد، اما تلاش زیادی کرد. بازیکنان ما اشتباهاتی هم داشتند که کم کم این مشکلات را برطرف می کنیم.

سرمربی تیم فوتبال تراکتور در خصوص شوت های ویران کننده بازیکنان خارجی اش در بازی مقابل پرسپولیس خاطرنشان کرد: شوت هایی که تبدیل به گل نشوند، ویران کننده نیستند.

دنیزلی درباره اینکه احمد موسوی در بازی قبل به دلیل مصدومیت غایب بود و غیبت او در این بازی چه علتی داشت، گفت: در دفاع راست، رقابت خوبی وجود دارد و احمد موسوی هم می تواند رقابت کند. او بازیکن خوبی است و از موسوی راضی هستم. امروز درباره ترکیب تیم و مواجهه خط دفاعی مان با ترابی فکر کردم و به این نتیجه رسیدم که تیکدری می تواند عملکرد بهتری داشته باشد.

وی در خصوص اینکه مهاجمان تراکتور موقعیت های زیادی را از دست دادند و آیا در تعطیلات پیش رو روی این مسئله کار خواهد کرد یا نه، خاطرنشان کرد: بالاخره من از بازیکنانی که در خط حمله بازی می کنند، سعی می کنم بهترین استفاده را داشته باشم. از عملکرد آنها نیز راضی هستم و این انتظار را ندارم که یکی دو نفر از مهاجمان ما تمام کننده باشند، بلکه تمام تیم باید برای گل زدن تلاش کنند. شانس مهاجمان برای گلزنی بیشتر است و سعی می کنیم در بازی های بعدی راه های دیگری را هم تمرین کنیم.

سرمربی تیم فوتبال تراکتور درباره برنامه تراکتورسازی در تعطیلات پیش رو، گفت: بازیکنانم این حق را داشتند که استراحت داشته باشند، اما یک مشکل اساسی هم داریم و نمی دانیم پس از اردوی تیم ملی، زمان بازی های هفته سوم چه زمانی است. امسال از این بی برنامگی ها خیلی دیدیم. زمانی که با تراکتور قرارداد بستم، لیگ قرار بود چهار هفته پیش آغاز شود، اما شروع بازی ها سه هفته به تعویق افتاد.


مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :
 • محسن فهیم
  محسن فهیم :
  توی بازی برگشت اگه پرسپولیس بیش از صد بلیط به تراکتور بفروشه خیانت کرده. دلیلی نداره کسایی را ورزشگاه راه بدیم که با تهدید مانع حضور هواداران پرسپولیس هستند.
 • محمد ابراهیم حبیبی
  محمد ابراهیم حبیبی :
  تیم توی این دو هفته چند تا مشکل داره. یکی اینکه به غیر از چند بازیکن مثل شجاع ، نوراللهی و ترابی بقیه نا آماده و سنگین و سردرگم بازی میکنن. حتی سید جلال و بیرانوند .دومین نکته ضعف مفرط پرسپولیس توی دو پست یعنی دفاع راست و مهاجم نوک هست که قطعا" نیاز به تقویت داره . در کل نوع بازی کالدرون و تفکراتش به گونه ای هست که خصوصا" در خط میانی و حمله نیاز به بازیکنهای ماهر و چالاک داره . نقطه ضعفی که برانکو با بدنسازی عالی و نوع بازیش پنهان میکرد. واقعا" الان مشخص میشه بازیکنی مثل علیپور یا شیری چقدر به لحاظ خلاقیت و مهارت ضعیف و کم اثر هستن. سیتم و تفکرات کالدرون بازیکنهایی مثل طارمی و رامین رضائیان که دارای تکنیک و خلاقیت بالایی هستن رو میطلبه. در هر صورت امیدواریم که تیم در هفته های بعد سرحالتر و قبراقتر از این باشه.
 • OMID PERSI
  OMID PERSI :
  با نظر آقای فهیم کاملا موافقم
  دوستان تراکتور به پرسپولیسیا پنج درصد هم جایگاه نداد که همونم اول از جایگاه بیرونمون کردن بعد دوباره با ورود آقای انصاری فرد اجازه دادن بریم جایگاهمون
 • amir abedyan
  amir abedyan :
  اگه مث آدم ترکیب میچید کالدرون صد سال نمیبردین..حیف خط هافبک نداشتیم.

نظرسنجی

به نظر شما پرسپولیس موفق به صعود از گروه میشود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
الشارجه امارات
الشارجه امارات
ورزشگاه : شارجه
داور مسابقه : کریستوفر جیمز
سه شنبه, 29 بهمن 1398 / ساعت : 19:05
پرسپولیس
پرسپولیس
0 - 2
الدحیل
الدحیل
ورزشگاه : بن خلیفه دوحه
داور مسابقه : عظیم موف عزیز
سه شنبه, 22 بهمن 1398 / ساعت : 18:45

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور7
2مهدی ترابی7
3وحید امیری4
4احمد نورالهی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن