اخبار پرسپولیس

عبدی: باید به آینده امیدوار باشیم

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 1278 ] - شنبه, 9 شهریور 1398

عبدی: باید به آینده امیدوار باشیم

پیشکوست تیم فوتبال پرسپولیس می گوید با یک شکست نباید همه چیز را تمام شده قلمداد کرد. حسین عبدی در گفت وگویی درباره شکست پرسپولیس برابر تراکتور اظهار کرد: پرسپ... 5 out of 5 based on 3 ratings.
عبدی: باید به آینده امیدوار باشیم

پیشکوست تیم فوتبال پرسپولیس می گوید با یک شکست نباید همه چیز را تمام شده قلمداد کرد. حسین عبدی در گفت وگویی درباره شکست پرسپولیس برابر تراکتور اظهار کرد: پرسپ...

ارتش سرخ دات كام :

پیشکوست تیم فوتبال پرسپولیس می گوید با یک شکست نباید همه چیز را تمام شده قلمداد کرد.

حسین عبدی در گفت وگویی درباره شکست پرسپولیس برابر تراکتور اظهار کرد: پرسپولیس در نیمه نخست بازی خوبی را به نمایش نگذاشت و در بیشتر مواقع این تراکتوری ها بودند که توپ و میدان را در اختیار داشتند و فرصت های خوبی برای گلزنی ایجاد می کردند. البته در طول بازی شاهد یک بازی درگیرانه درون میدان بودیم به طوری که وقتی بازیکنی توپی از دست می داد بازیکن تیم مقابل سعی می کردند دوباره آن توپ را پس بگیرند. همین امر هم سبب شد کار برای هر دو تیم سخت باشد و فرصت گل زیادی را نبینیم.

وی افزود: البته روی برخی عملکردها مثل شوت از راه دور فرصت های خوبی ایجادشد. مثلا گل تراکتور به همین شیوه به ثمر رسید. در این بازی بارها و بارها دیدیم که برخی بازیکنان هم با استفاده از ضربات ایستگاهی فرصت های خوبی را خلق کردند. البته بازی طوری بود که بازیکنی از بازیکن مقابلش عبور می کرد همه چیز تمام شده نبود و بازیکنان تیم مدافع سعی می کردند از عقب دوباره فشار بیاورند تا توپ را پس بگیرند واجازه ندهند فرصت گلزنی ایجاد شود که این نکته بسیار مثبتی در طول بازی بود.

عبدی در ادامه درباره آینده پرسپولیس هم گفت: نباید به خاطر یک باخت نگران باشیم. به هر حال هفته های ابتدایی چنین باخت هایی طبیعی است چون تیم ها هنوز شرایط ایده ال خودشان را پیدا نکرده اند. در بازی امروز تراکتور و پرسپولیس هر دو محتاط بازی می کردند و تراکتور فقط با یک شوت از راه دور توانست دروازه را باز کند. به همین خاطر می گویم باید به آینده امیدوار باشیم. پرسپولیس قطعا می تواند این شکست را فراموش کرده و به آینده امیدوار باشد.

او در ادامه درباره جونیور بازیکن برزیلی پرسپولیس هم گفت: او بسیار کم بازی کرد واز الان نمی توانیم درباره اش اظهار نظر دقیقی داشته باشیم. باید اجازه دهیم زمان بگذرد تا بتوانیم ببینیم آیا بازیکن خوبی است یا نه.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اخبار پرسپولیس
چيدمان به ترتيب :
  • محسن فهیم
    محسن فهیم :
    امیدواری الکی فایده نداره. این تیم مهاجم درجه یک می خواهد. امیدوارم جونیور اون چیزی باشه که پرسپولیس بهش نیاز داره. پرسپولیس اگه میخواد قهرمان بشه دیگه نباید ببازه. همین باخت هم ممکنه برای پرسپولیس گرون تموم بشه.

نظرسنجی

نتیجه دربی نود و یکم؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
استقلال
استقلال
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : موعود بنیادی فر
یکشنبه, 31 شهریور 1398 / ساعت : 16:00
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
صنعت نفت
صنعت نفت
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : مهدی سیدعلی
دوشنبه, 25 شهریور 1398 / ساعت : 19:45

گلزنان برتر پرسپولیس

محمدحسین کنعانی زادگان
# نام بازیکن تعداد گل
1محمدحسین کنعانی زادگان1
2مهدی ترابی1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن