مشکل بلیت فروشی تا پیش از داربی حل می شود؟

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 368 ] - شنبه, 9 شهریور 1398
مشکل بلیت فروشی تا پیش از داربی حل می شود؟

مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی اعلام کرد: مشکلات بلیت فروش الکترونیکی تا قبل از شهرآورد حل خواهد شد. حسن کریمی، مدیر عامل شرکت توسعه و نگهداری اماک...

ارتش سرخ دات كام :

مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی اعلام کرد: مشکلات بلیت فروش الکترونیکی تا قبل از شهرآورد حل خواهد شد.

حسن کریمی، مدیر عامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی در گفت وگویی، در خصوص مشکلات سیستم بلیت فروشی الکترونیکی برای رقابت های لیگ برتر فوتبال و این که مشکلات چه زمانی رفع خواهند شد، گفت: ساختاری که برای بلیت فروشی الکترونیکی برای رقابت های لیگ برتر فوتبال شروع کردیم سیستم جدیدی است که با همکاری متخصصان و مهندسان داخلی این کار را انجام دادیم و کاملا تولید داخلی است. البته در سخت افزار مشکلی وجود ندارد و در طراحی آن تمام استانداردهای بین المللی رعایت شده است.

وی گفت: قبل از اجرای این پروژه به وزیر ورزش و جوانان، فدراسیون فوتبال و حتی باشگاه ها این مساله را تاکید کردیم که در شروع کار ممکن است با مشکلاتی مواجه شویم و نیاز است در بازه زمانی یک تا دو ماهه این پروژه مورد ارزیابی و تست قرار بگیرد تا به درستی جواب بدهد. البته باید بگویم مشکلاتی در هفته نخست رقابت های لیگ برتر در بحث بلیت فروشی الکترونیکی وجود داشت که در هفته دوم این مشکلات جزیی تر شده و به حداقل رسیده است.

مدیر عامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی در پایان با بیان این که مشکلات بلیت فروشی الکترونیکی در داربی کاملا رفع خواهد شد، اظهار کرد: اگرچه تا امروز 90 درصد مشکلات سیستم بلیت فروشی الکترونیکی حل شده و تنها برخی اشکالات جزیی باقی مانده اما تلاش بر این است که مشکلات و نواقص بلیت فروشی الکترونیکی قبل از بازی استقلال و پرسپولیس با توجه به حضور بیش از 80 هزار تماشاگر، کاملا رفع شود تا تماشاگران هر دو تیم بدون هیچ دغدغه ای در ورزشگاه آزادی حضور پیدا کنند.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

پرسپولیس مقابل صنعت نفت به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
صنعت نفت
صنعت نفت
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : مهدی سیدعلی
دوشنبه, 25 شهریور 1398 / ساعت : 19:45
تراکتور
تراکتور
1 - 0
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : یادگار امام تبریز
داور مسابقه : بیژن حیدری
جمعه, 8 شهریور 1398 / ساعت : 17:45

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن