betbord_head

تاریخ بد برای برگزاری دربی 90

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1121 ] - یکشنبه, 10 شهریور 1398
تاریخ بد برای برگزاری دربی 90

سازمان لیگ تاریخ بدی برای برای برگزاری دربی 90 در نظر گرفته است. صرف نظر از اینکه 31 شهریور یک روز غیر تعطیل به حساب می آید روز آخر تابستان است و خیلی از هموط...

ارتش سرخ دات كام :

سازمان لیگ تاریخ بدی برای برای برگزاری دربی 90 در نظر گرفته است.

صرف نظر از اینکه 31 شهریور یک روز غیر تعطیل به حساب می آید روز آخر تابستان است و خیلی از هموطنان در مسیر بازگشت از شهرهای شمالی و دیگر شهرهای کشور خواهند بود و همواره آخرین روز تابستان ترافیک سنگینی را در جاده کرج – تهران مسیر شرق به غرب شاهد هستیم و شک نکنید در پایان بازی تماشاگران برای بازگشت به خانه های خود دچار مشکل خواهند شد و باید ساعت ها در ترافیک اتوبان تهران به کرج باقی بمانند.

هم چنین 31 شهریور روز ارتش است و در میدان آزادی مراسم رژه نیروهای مسلح برگزار می شود و این هم تماشاگران را برای طی کردن مسیر خانه خود تا استادیوم آزادی دچار مشکل خواهد کرد. سوال اساسی اینجاست چرا دربی و حساس ترین بازی لیگ برتر باید در یک روز غیر تعطیل برگزار شود؟ در حالی که تصور می شد بهترین زمان ممکن برای این بازی در نظر گرفته شود. حالا که سازمان لیگ بلیط فروشی اینترنتی را برای بازی های لیگ برتر برنامه ریزی کرده با دغدغه کمتری می تواند بازی را برگزار کند. چرا که در این صورت تعداد تماشاگرانی که قرار است برای تماشای بازی به استادیوم بیایند قابل برنامه ریزی است از سویی دیگر تجمع تماشاگران را در جلوی استادیوم آزادی برای خرید بلیط شاهد نخواهیم بود.

قطعا 31 شهریور برای تماشاگران روز خوبی برای تماشای دربی نخواهند بود و آنها هم در مسیر ورود به استادیوم آزادی به دردسر خواهند افتاد و هم در مسیر برگشت از استادیوم آزادی.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
betbord_news

نظرسنجی

با توجه به تعلیق میزبانی های ایران؛ به نظر شما پرسپولیس باید از این مسابقات کناره گیری کند؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
تراکتور
تراکتور
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ؟؟؟
یکشنبه, 6 بهمن 1398 / ساعت : 16:45
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
نساجی
نساجی
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : مرتضی منصوریان
جمعه, 6 دی 1398 / ساعت : 16:30

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی7
2علی علیپور5
3وحید امیری3
4احمد نورالهی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن