betbord_head

علیپور؛ حاشیه یا آقای گلی و حضور در اروپا؟

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 1504 ] - یکشنبه, 10 شهریور 1398
علیپور؛ حاشیه یا آقای گلی و حضور در اروپا؟

مهاجم پرسپولیس با بسته شدن پنجره نقل و انتقالاتی در اروپا اکنون چاره ای جز تمرکز بالا در این تیم و نمایش درخشان برای اثبات توانایی هایش ندارد. علی علیپور در ر...

ارتش سرخ دات كام :

مهاجم پرسپولیس با بسته شدن پنجره نقل و انتقالاتی در اروپا اکنون چاره ای جز تمرکز بالا در این تیم و نمایش درخشان برای اثبات توانایی هایش ندارد.

علی علیپور در روز پایانی نقل و انتقالات در فوتبال اروپا از تمام تلاش خود برای جدایی از این تیم و رضایت مدیران تیم بهره برد تا بتواند شرایط لژیونر شدن را برای خود فراهم کند. با این حال باشگاه با سنجش شرایط تیم و درخواست کادرفنی و کالدرون نسبت به این انتقال موضع گرفت و در نهایت نیز رضایتنامه او را برای جدایی صادر نکرد.

آقای گل پرسپولیس طی دو فصل اخیر که علیرغم تمامی انتقاداتی که متوجه اوست، توانست در امر گلزنی تا حد بالایی نیازهای این تیم را برآورده کند، اکنون شرایط ویژه ای در این تیم خواهد داشت. بازیکنی که طی این مدت به جز چند مورد جزیی حاشیه پررنگی در تیم نداشته، روز گذشته اما برای نیل به هدف خود بزرگترین حاشیه را رقم زد و با چند استوری روبروی باشگاه قرار گرفت.

اکنون اما با پایان موعد نقل و انتقالاتی در فوتبال اروپا، مهمترین نگرانی در خصوص این بازیکن این است که با توجه به اجبار برای ادامه حضور در این تیم، با دو موضوع پایین آمدن انگیزه و تمرکز و البته حاشیه سازی مواجه خواهد شد یا خیر.

علیپور  اما  طی شش سالی که در این تیم حضور داشته، کمترین حاشیه را  رقم زده است و شاید یکی از مهمترین آنها تنها به ماجرای درگیری با رامین رضاییان در دوبی مربوط شود. علیپور  طی تمام سال هایی که در دوران مربیگری درخشان  برانکو ایوانکوویچ در این تیم حضور داشته و چه در اولین فصلی که گلزنی در دربی را تجربه کرد و گل حساس او در جدال با قطر که سهم زیادی در صعود آنها به فینال آسیا داشت و البته چه زمانی که توپ های فوق العاده ای را تبدیل به گل نکرد، همواره با انتقاداتی مواجه بوده که او را در قامت بازیکنی معمولی در این تیم می شناختند. این بازیکن اما در طول دو فصل اخیر توانسته با آقای گلی در لیگ و تیم پاسخ روشنی به این انتقادات بدهد.

اکنون اما او مدعی است که قادر خواهد بود برای ادامه فوتبال راهی اروپا شود و به دنبال این است تا تجربه جدیدی در فوتبال خود شکل دهد. هرچند با توجه به قراردادی که با باشگاه داشت، این راه برای او بسته شد و اکنون حداقل مجبور است تا نیم فصل در این تیم به کار ادامه دهد و در مقطع بعدی بار دیگر به دنبال دریافت رضایتنامه باشد.

آیا علیپور انگیزه اش را از دست می دهد؟
ناکامی علیپور طی دو هفته اخیر لیگ برتر در گلزنی باعث شده تا همه روی این نکته پافشاری داشته باشند که او انگیزه حضورش در این تیم را از دست داده است و تمرکزش روی حضور در فوتبال اروپاست. اکنون اما با توجه به بسته شدن پنجره نقل و انتقالاتی او انگیزه اش را از دست خواهد داد؟ نمی توان به طور قطع پاسخ روشنی به این موضوع داد اما علیپور نیز به خوبی به این قضیه آگاه است که ادامه روند نزولی در پرسپولیس می تواند منجر به از دست رفتن جایگاه او در این تیم و شانس حضور در تیم ملی شود. علیپور اگر سودای حضور در فوتبال اروپا را داشته باشد باید بار دیگر به کیفیت فنی لیگ هفدهم بازگردد و این مساله می تواند بار دیگر او را روی بورس قرار دهد. اگر مهاجم سرخپوشان با هدف دستیابی به این موضوع در ادامه فصل حضور یابد، مطمئنا قضیه حضورش در فوتبال اروپا نیز با شرایط مطلوب تری همراه خواهد بود.
 
شماره 70 و حاشیه سازی؟
موضوع دیگری که مطرح می شود به حاشیه سازی احتمالی این بازیکن مربوط می شود. مهاجم جوان پرسپولیس طی مدت اخیر بارها با استوری های خود نسبت به مسائلی که علیه اش رقم خورده واکنش نشان داده و این مساله در صورت تداوم می تواند کاملا او را مقابل هواداران قرار دهد.

با این حال با توجه به شرایطی که او طی شش سال اخیر در پرسپولیس داشته، به نظر می رسد او گِل حاشیه سازی را در ذات خود نداشته باشد و بار دیگر با در پیش گرفتن تمرینات اختصاصی و فشرده و تمرکز بالا در جریان بازی ها و البته فرصت هایی که دیگر هم تیمی هایش برای او شکل می دهند، به بازیکنی قابل اعتماد و محبوب برای هواداران تبدیل شود و احتمالا شانس حضورش در فوتبال اروپا را به عنوان یک هدف بزرگ برای خود میسر کند.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
betbord_news
چيدمان به ترتيب :
  • omid 110
    omid 110 :
    ظاهرا بعضیها توقع دارند که علیپور توی هربازی گل بزنه.مگه همچنین چیزی ممکنه؟مگه توی این2تابلوی چندبار موقعیت خوب براش فراهم شده؟

نظرسنجی

با توجه به تعلیق میزبانی های ایران؛ به نظر شما پرسپولیس باید از این مسابقات کناره گیری کند؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
تراکتور
تراکتور
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ؟؟؟
یکشنبه, 6 بهمن 1398 / ساعت : 16:45
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
نساجی
نساجی
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : مرتضی منصوریان
جمعه, 6 دی 1398 / ساعت : 16:30

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی7
2علی علیپور5
3وحید امیری3
4احمد نورالهی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن