betbord_head

رونمایی 8 دقیقه ای از براندائو جونیور

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 3248 ] - دوشنبه, 11 شهریور 1398

رونمایی 8 دقیقه ای از براندائو جونیور

براندائو جونیور در دقیقه 82 بازی تراکتور به زمین آمد و نتوانست کاری انجام دهد؛ به نظر می رسد مصدومیت این بازیکن همچنان پا بر جاست. وقتی بازیکنان پرسپولیس برای... 5 out of 5 based on 3 ratings.
رونمایی 8 دقیقه ای از براندائو جونیور

براندائو جونیور در دقیقه 82 بازی تراکتور به زمین آمد و نتوانست کاری انجام دهد؛ به نظر می رسد مصدومیت این بازیکن همچنان پا بر جاست. وقتی بازیکنان پرسپولیس برای...

ارتش سرخ دات كام :

براندائو جونیور در دقیقه 82 بازی تراکتور به زمین آمد و نتوانست کاری انجام دهد؛ به نظر می رسد مصدومیت این بازیکن همچنان پا بر جاست.

وقتی بازیکنان پرسپولیس برای گرم کردن وارد زمین شدند، حضور براندائو جونیور به چشم آمد. مهاجم شماره 7 که با پوست تیره مورد توجه طرفداران قرار گرفته بود، در کنار محمد انصاری، بشار رسن و چند مهره نیمکت نشین دیگر مشغول انجام بازی «آقای وسط» شدند. براندائو با چسب کینزیوی قرمز روی پاهایش این تصور را به وجود می آورد که هنوز آسیب دیده است و نمی تواند بازی کند اما کالدرون ترجیح داد تا در سخت ترین لحظات تیمش از این بازیکن بهره ببرد.

در لحظاتی که پرسپولیسی ها مشغول گرم کردن بودند، براندائو تکنیکش را در آقای وسط به کار گرفت و کمتر از دیگر بازیکنان اشتباه کرد. همچنین نکته جالب این بود که مهاجم جدید سرخ ها با دیگر بازیکنان صمیمیت خاصی داشت و به شوخی با آن ها می پرداخت. در یک لحظه که کنعانی زادگان روی پای جونیور رفت، یکی از بازیکنان پرسپولیس به این دو اخطار دادند که آرام تر بازی را دنبال کنند.

به هر حال براندائو در دقیقه 82 وارد زمین شد و در زمان باقی مانده از مسابقه نتوانست کاری انجام دهد. یک پاس صحیح و پاس اشتباه، خلاصه عملکرد این بازیکن بود که باعث شد نخستین بازی اش بدون ثمر باشد؛ درست مثل مهاجمان خارجی استقلال و تراکتور که هنوز موفق به گلزنی نشده اند.

براندائو در مقابل تراکتور در پست مهاجم سایه بازی کرد و نتوانست ثمربخش باشد. او بیش از هر چیز به زمان نیاز دارد و البته حوصله ای که هم کادرفنی و هم هواداران باید برایش خرج کنند؛ در نهایت باید دید که او چه عملکردی در پرسپولیسِ کالدرون خواهد داشت.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
betbord_news

نظرسنجی

با توجه به تعلیق میزبانی های ایران؛ به نظر شما پرسپولیس باید از این مسابقات کناره گیری کند؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
تراکتور
تراکتور
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ؟؟؟
یکشنبه, 6 بهمن 1398 / ساعت : 16:45
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
نساجی
نساجی
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : مرتضی منصوریان
جمعه, 6 دی 1398 / ساعت : 16:30

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی7
2علی علیپور5
3وحید امیری3
4احمد نورالهی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن