betbord_head

بیرانوند: برخی می خواهند با محروم کردن من تیم شان نتیجه بگیرد

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1250 ] - دوشنبه, 11 شهریور 1398

بیرانوند: برخی می خواهند با محروم کردن من تیم شان نتیجه بگیرد

 دروازه بان تیم ملی فوتبال ایران گفت: برخی می خواهند با محروم کردن من در بازی های بزرگ تیم شان نتیجه بگیرد. اگر لازم باشد من می گویم مقابل فلان تیم بازی ... 3 out of 5 based on 4 ratings.
بیرانوند: برخی می خواهند با محروم کردن من تیم شان نتیجه بگیرد

 دروازه بان تیم ملی فوتبال ایران گفت: برخی می خواهند با محروم کردن من در بازی های بزرگ تیم شان نتیجه بگیرد. اگر لازم باشد من می گویم مقابل فلان تیم بازی ...

ارتش سرخ دات كام :

 دروازه بان تیم ملی فوتبال ایران گفت: برخی می خواهند با محروم کردن من در بازی های بزرگ تیم شان نتیجه بگیرد. اگر لازم باشد من می گویم مقابل فلان تیم بازی نمی کنم!

علیرضا بیرانوند در حاشیه تمرین تیم ملی فوتبال ایران در جمع خبرنگاران گفت: اردوی خوبی داریم قبل از بازی رسمی و حساس مان و خدا را شکر می کنیم بازیکنان یکی یکی اضافه می شوند و تیم فردا تکمیل می شود. با کادرفنی خوبی که داریم برای بازی به میدان می رویم. ویلموتس در دو بازی که داشتیم نشان داد که بازی رو به جلو را دوست دارد.

وی در مورد دلیل غیبت مربی دروازه بان ها در روز گذشته گفت: دیروزمربی مان نبود ولی امروز آمده و مشکل خاصی هم نبود.

بیرانوند در مورد انتشار فیلمی از او در جریان بازی با تراکتور گفت: اجازه نداریم در مورد وضعیت باشگاه ها صحبت کنیم مگر اینکه آقای علوی اجازه بدهند اتفاقی که رخ داد و از دیروز که فیلم بیرون آمد خیلی ناراحت شدم و هجوم آورده اند که بیرانوند را محروم کنید. نباید زیاد بزرگش کنیم که شخصیت یک نفر را خرد کنیم و به من بی احترامی شود. طرز فکر برخی است که  می خواهند با محروم کردن من در بازی های بزرگ تیم شان نتیجه بگیرد. من با خنده می گویم نیازی نیست که هجومی بیاورند تا من را محروم کنند اگر لازم باشد من می گویم مقابل فلان تیم بازی نمی کنم!

وی تصریح کرد:  هواداران تراکتور به تی تی های پرشور معروف هستند و فصل گذشته نیم فصل دوم هم با این تیم بازی کردیم و آنها من را تشویق کردند و من هم از آنها تعریف کردم. برخی به دنبال رودرو شدن من با هواداران تراکتور بودند. من دستم را برای هواداران پرسپولیس بلند کردم و دستم را مشت کردم که با قدرت کارم را ادامه می دهیم و اگر فکر می کنند که من بی احترامی کردم از آنها عذرخواهی می کنم و دستشان هم می بوسم.

بیرانوند در مورد تمدید قرار دادش با پرسپولیس گفت: بله امروز نشستی در باشگاه داشتم و قراردادم را 4 سال دیگر با این باشگاه تمدید کردم.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
betbord_news

نظرسنجی

پرسپولیس برابر تراکتور به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
تراکتور
تراکتور
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : محمدرضا اکبریان
یکشنبه, 6 بهمن 1398 / ساعت : 15:15
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
نساجی
نساجی
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : مرتضی منصوریان
جمعه, 6 دی 1398 / ساعت : 16:30

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی7
2علی علیپور5
3وحید امیری3
4احمد نورالهی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن