betbord_head

پیوس: الان زمان انتقاد کردن از پرسپولیس نیست

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 753 ] - سه شنبه, 12 شهریور 1398

پیوس: الان زمان انتقاد کردن از پرسپولیس نیست

 پیشکسوت پرسپولیس با بیان اینکه اکنون وقت انتقاد نیست گفت: پرسپولیس 4 فصل خیلی خوب را با برانکو داشت و حالا تفکرات جدیدی به این تیم آمده و طبیعی است که ا... 5 out of 5 based on 5 ratings.
پیوس: الان زمان انتقاد کردن از پرسپولیس نیست

 پیشکسوت پرسپولیس با بیان اینکه اکنون وقت انتقاد نیست گفت: پرسپولیس 4 فصل خیلی خوب را با برانکو داشت و حالا تفکرات جدیدی به این تیم آمده و طبیعی است که ا...

ارتش سرخ دات كام :

 پیشکسوت پرسپولیس با بیان اینکه اکنون وقت انتقاد نیست گفت: پرسپولیس 4 فصل خیلی خوب را با برانکو داشت و حالا تفکرات جدیدی به این تیم آمده و طبیعی است که این تیم نیاز به زمان داشته باشد.

فرشاد پیوس در گفت وگویی در مورد برخی انتقادات از پرسپولیس پس از شکست برابر تراکتور اظهار داشت: وقتی تیمی کادرفنی اش را تغییر می دهد طبیعی است که زمان نیاز است تا تفکرات جدید در این تیم جا بیفتد آن هم مربی که تا به حال به ایران نیامده بوده و هیچ شناختی از فوتبال و فرهنگ کشورمان نداشت. کارنامه کالدرون نشان می دهد که مربی با دانشی است و باید بپذیریم تفکرات جدیدی به پرسپولیس و حتی فوتبال کشورمان آورده است. از این رو باید به این مربی آرژانتینی و تیمش زمان داد تا به شرایط ایده آل برسند.

وی افزود: بازیکنان پرسپولیس 4 سال با تفکرات برانکو کار کرده اند و شاید برای شان سخت باشد که با سبک دیگری بازی کنند. به همین خاطر به زمان نیاز دارند تا با شرایط جدید آشنا شوند. این شناخت برای کالدرون هم لازم است. او هنوز با سبک بازی تیم های ایرانی آشنا نیست و شاید چند هفته دیگر هم فرصت می خواهد. در این شرایط نقش هواداران خیلی مهم است. آنها باید صبور باشند و با یکی دو باخت و تساوی اعتراض و انتقاد نکنند. یک تیم در هر سطحی که باشد وقتی با تغییرات تاکتیکی مواجه می شود ناخودآگاه دچار افت خواهد شد. پرسپولیس 4 فصل خیلی خوب با برانکو داشت اما باید به کالدرون هم وقت بدهیم تا تیمی بسازد که خودش می خواهد.

پیوس عنوان کرد: از دوستان خودم که همگی به پرسپولیس علاقه خاصی دارند می خواهم در شرایط فعلی سعی کنند با مصاحبه های شان به تیم آرامش بدهند. الان زمان انتقاد کردن نیست. ما هم ایراد ها را می بینیم اما همان طور که گفتم کالدرون مربی با دانش و با تجربه ای است و خودش این ایراد ها را برطرف کرده و تیم را به شرایط ایده آل خواهد رساند. هر گونه مصاحبه انتقادی می تواند برای پرسپولیس حاشیه و تنش ایجاد کند و من از پیشکسوتان می خواهم فقط حمایت کنند.

پیشکسوت فوتبال ایران با اشاره به انتقاداتی که از سوی هواداران پرسپولیس متوجه علی علیپور شده و عنوان می شود که او اشباع شده و دیگر علاقه ای به بازی در فوتبال ایران ندارد، گفت: علیپور پسر خوب و نجیبی است و در چند فصل اخیر هم از بهترین مهاجمان لیگ بوده است. بعید می دانم علیپور با دو فصل آقای گلی اشباع شده باشد. او حداقل باید 5،6 دوره آقای گل و بعد اشباع شود که با این مسئله هم مخالفم. فوتبالیست و مهاجم همیشه باید انگیزه بهتر شدن و گلزنی داشته باشد.

وی ادامه داد: برای فوتبالیست حرفه ای بی انگیزگی و اشباع شدن  معنایی ندارد. شاید برای علیپور رفتن به فوتبال اروپا هدف است اما هنوز برای او دیر نشده و با سن و سالی که دارد می تواند در پایان این فصل بعد از کسب عنوان آقای گلی به خواسته خود برسد. هواداران هم از علیپور دلخور نباشند و با تشویق های شان به او روحیه بدهند تا از بازی آینده برای آقای گلی استارت بزند.

پیوس در پایان راجع به حضور همبازی قدیمی اش محمد حسن انصاری فرد در پرسپولیس به عنوان مدیرعامل خاطرنشان کرد: انصاری فرد به خانواده پرسپولیس تعلق دارد و سال های زیادی  در این تیم بوده است. به این خاطر خیلی خوب مشکلات پرسپولیس را درک کرده و قبلا هم که مدیرعامل باشگاه بود بد عمل نکرد. به عنوان یک دوست و همبازی قدیمی به محمدحسن تبریک می گویم و هیچ خواسته ای جز عملکرد خوب در پرسپولیس از وی ندارم. برای او آرزوی موفقیت می کنم.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
betbord_news

نظرسنجی

پرسپولیس برابر تراکتور به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
تراکتور
تراکتور
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : محمدرضا اکبریان
یکشنبه, 6 بهمن 1398 / ساعت : 15:15
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
نساجی
نساجی
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : مرتضی منصوریان
جمعه, 6 دی 1398 / ساعت : 16:30

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی7
2علی علیپور5
3وحید امیری3
4احمد نورالهی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن