betbord_head

شجاع هنوز در لیست سیاه است؟!

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1665 ] - سه شنبه, 12 شهریور 1398

شجاع هنوز در لیست سیاه است؟!

به تازگی لیست بازیکنان دعوت شده به اردوی تیم ملی اعلام شد که 6 پرسپولیسی و 4 استقلالی در آن حضور دارند اما در این میان نام یکی از بهترین مدافعان لیگ دیده نمی ... 5 out of 5 based on 5 ratings.
شجاع هنوز در لیست سیاه است؟!

به تازگی لیست بازیکنان دعوت شده به اردوی تیم ملی اعلام شد که 6 پرسپولیسی و 4 استقلالی در آن حضور دارند اما در این میان نام یکی از بهترین مدافعان لیگ دیده نمی ...

ارتش سرخ دات كام :

به تازگی لیست بازیکنان دعوت شده به اردوی تیم ملی اعلام شد که 6 پرسپولیسی و 4 استقلالی در آن حضور دارند اما در این میان نام یکی از بهترین مدافعان لیگ دیده نمی شود.

لیست جدید تیم ملی شوک به شجاع خلیل زاده و حتی برخی کارشناسان بود. در این بین اغلب پرسپولیسی ها نسبت به دعوت نشدن شجاع خلیل زاده اعتراض کردند. شجاع خلیل زاده در یکی دو سال گذشته یکی از بهترین بازیکنان در پست خودش بوده و خیلی بیشتر از آنچه باید مورد بی مهری قرار گرفت. 

این مدافع باتعصب به قدری در پرسپولیس خوب کار کرد که کاپیتان تیم هم در مراسم بهترین های سال فوتبال ایران لب به تحسین او گشود. سیدجلال حسینی که به تازگی جایزۀ بهترین مدافع فوتبال ایران در لیگ هجدهم از آن خود کرده، مدعی شده این عنوان لایق شجاع خلیل زاده، زوج خود در قلب دفاعی پرسپولیس است. 

حسینی در این باره گفته: به نظر من حق شجاع خلیل زاده بود که به عنوان بهترین مدافع جایزه بگیرد. شجاع در تیم ما فوق العاده است و به نظر من او می توانست هم در بخش بهترین مدافع سال و هم در بخش بهترین بازیکن سال حضور داشته باشد. 

حال انتظار می رود فدراسیون فوتبال یا محمدرضا ساکت مدیر تیم ملی بزرگسالان که خارج از دسترس ترین مدیر کنونی فوتبال ماست توضیحی در این رابطه بدهند و یک بار برای همیشه بگویند بهترین مدافع حال حاضر فوتبال ایران چرا به تیم ملی دعوت نمی شود؟ در دوران سرمربیگری کارلوس کی روش همه می دانستند این مرد پرتغالی به خاطر مصاحبه قدیمی شجاع خلیل زاده (پس از خط خوردن از لیست مسافران جام جهانی 2014 او را در لیست سیاه خود قرار داد!

امروز اما خلیل زاده و کارشناسان حق دارند بدانند در دوران سرمربیگری مارک ویلموتس هم او در لیست سیاه است یا عدم دعوت از وی دلیل دیگری دارد؟


مرتبط با موضوع

تبلیغات
betbord_news

نظرسنجی

پرسپولیس برابر تراکتور به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
تراکتور
تراکتور
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : محمدرضا اکبریان
یکشنبه, 6 بهمن 1398 / ساعت : 15:15
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
نساجی
نساجی
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : مرتضی منصوریان
جمعه, 6 دی 1398 / ساعت : 16:30

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی7
2علی علیپور5
3وحید امیری3
4احمد نورالهی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن