betbord_head

تمرین تاکتیکی تا چهار روز قبل از بازی صنعت تعطیل!

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 741 ] - سه شنبه, 12 شهریور 1398

تمرین تاکتیکی تا چهار روز قبل از بازی صنعت تعطیل!

تمرینات پرسپولیس بعد از سه روز تعطیلی از چهارشنبه آغاز خواهد شد که البته کالدرون به خاطر حضور در چین در اولین تمرین حاضر نمی شود. غیر از کالدرون البته 8 بازیک... 5 out of 5 based on 2 ratings.
تمرین تاکتیکی تا چهار روز قبل از بازی صنعت تعطیل!

تمرینات پرسپولیس بعد از سه روز تعطیلی از چهارشنبه آغاز خواهد شد که البته کالدرون به خاطر حضور در چین در اولین تمرین حاضر نمی شود. غیر از کالدرون البته 8 بازیک...

ارتش سرخ دات كام :

تمرینات پرسپولیس بعد از سه روز تعطیلی از چهارشنبه آغاز خواهد شد که البته کالدرون به خاطر حضور در چین در اولین تمرین حاضر نمی شود.

غیر از کالدرون البته 8 بازیکن پرسپولیس که در تیم های ملی حضور خواهند داشت نیز در تمرین شرکت نمی کنند و چنانچه فرشاد احمدزاده برگردد و کمال کامیابی نیا را تنها مصدوم تیم به حساب بیاوریم، تمرین زیر نظر دستیاران کالدرون با حدود 16-15 بازیکن از سر گرفته خواهد شد.

6 بازیکن پرسپولیس در تیم ملی، یکی در تیم امید و یکی هم در تیم ملی عراق حضور دارند و چند روزی تمرینات بدون این نفرات برگزار خواهد شد و قطعاً کالدرون و دستیارانش برای تمرینات و برگزاری بازی درون تیمی مشکل خواهند داشت چرا که بازیکن به اندازه کافی در اختیارش نخواهد بود.

در این میان با توجه به اینکه تیم ملی در تاریخ 19 شهریور باید در هنگ کنگ به میدان برود به احتمال زیاد 6 بازیکن ملی پوش پرسپولیس که 5 تایشان نفرات ترکیب اصلی در دو بازی گذشته بوده اند در خوشبینانه ترین حالت از 20 شهریور یعنی در فاصله 5 روز تا دیدار با نفت آبادان می توانند در تمرین تیم شان حاضر شوند که البته خستگی راه و مسابقه (در صورت به میدان رفتن) حتماً روی کیفیت تمرینات شان در دو روز اول تأثیر منفی خواهد گذاشت.

تیم ملی عراق برعکس تیم ملی ایران در روز دوم مسابقات مقدماتی استراحت خواهد داشت اما بشار رسن که تازه به تیم ملی برگشته بعد از دیدار 14 شهریور مقابل بحرین در مرحله مقدماتی جام جهانی باید در اردوی تیمش بماند و به ازبکستان برود تا در بازی دوستانه مقابل تیم ملی این کشور بازی کند.

در واقع بشار هم در بهترین حالت 4 روز قبل از بازی با صنعت نفت به اردوی پرسپولیس برخواهد گشت که باید دید کیفیت و میزان آمادگی بدنی اش چگونه خواهد بود.

امیر روستایی هم بعد از دو بازی تیم امید با ازبکستان که در تاریخ 15 و 18 شهریور مقابل تیم زیر 23 سال این کشور برگزار خواهد شد به ایران برمی گردد و احتمالاً زودتر از ملی پوشان تیم بزرگسال در اختیار کالدرون خواهد بود.

با این حساب کادر فنی پرسپولیس حداقل یک هفته بخش مهمی از نفراتش را (یک سوم) در اختیار نخواهد داشت. نفراتی که همه بازیکنان اصلی یا نزدیک به ترکیب اصلی به حساب می آیند و تمرینات تاکتیکی بدون آنها عملاً ثمربخش نخواهد بود.

البته معمولاً تیم هایی که ملی پوشان زیادی دارند باید با این مشکلات کنار بیایند و پرسپولیس به عنوان قهرمان فوتبال ایران باید واکنشی طبیعی به این مسأله داشته باشد و حتماً کالدرون این مشکلات را مدیریت خواهد کرد کما اینکه طی سه، چهار سال گذشته اتفاق افتاده بود که ملی پوشان یکی، دو روز قبل از بازی رسمی پرسپولیس برگردند و برانکو نتواند از آنها استفاده کند که او هیچ وقت غر نزد و این مشکلات را بولد نکرد.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
betbord_news

نظرسنجی

پرسپولیس برابر تراکتور به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
تراکتور
تراکتور
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : محمدرضا اکبریان
یکشنبه, 6 بهمن 1398 / ساعت : 15:15
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
نساجی
نساجی
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : مرتضی منصوریان
جمعه, 6 دی 1398 / ساعت : 16:30

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی7
2علی علیپور5
3وحید امیری3
4احمد نورالهی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن