نیمکت نشینی دو بزرگ پرسپولیس تا اطلاع ثانوی!

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 2509 ] - سه شنبه, 12 شهریور 1398

نیمکت نشینی دو بزرگ پرسپولیس تا اطلاع ثانوی!

با وجود اینکه پرسپولیس در تبریز باخت اما محمد نادری در دفاع چپ یکی از خوب های تیمش بود. نادری با توان بدنی بالا و در فاز حمله قدرت از پیش برداشتن هر بازیکنی ر... 5 out of 5 based on 2 ratings.
نیمکت نشینی دو بزرگ پرسپولیس تا اطلاع ثانوی!

با وجود اینکه پرسپولیس در تبریز باخت اما محمد نادری در دفاع چپ یکی از خوب های تیمش بود. نادری با توان بدنی بالا و در فاز حمله قدرت از پیش برداشتن هر بازیکنی ر...

ارتش سرخ دات كام :

با وجود اینکه پرسپولیس در تبریز باخت اما محمد نادری در دفاع چپ یکی از خوب های تیمش بود. نادری با توان بدنی بالا و در فاز حمله قدرت از پیش برداشتن هر بازیکنی را دارد و می تواند مسافتی طولانی را پا به توپ طی کرده و برای تیمش موقعیت بسازد. این اتفاقی بود که چند نوبت در تبریز رخ داد و توانایی های او به چشم آمد.

نادری که در لیست قبلی تیم ملی که بیشتر شبیه تیم ب بود قرار داشت اما جزو معدود نفراتی است که از آن لیست به فهرست اصلی راه یافته و قرار است در مرحله مقدماتی جام جهانی در اردوی تیم ملی باشد. نادری یکی از بازیکنانی است که از پرسپولیس به تیم ملی دعوت شده اما همین که از آن تیم ب به تیم اصلی راه یافته نشان می دهد ویلموتس و همکارانش نیز به نوعی روی توانایی های فنی این بازیکن صحه گذاشته اند.
در دفاع راست نیز مهدی شیری کماکان بازی های متعادلی انجام می دهد. شیری در دو بازی گذشته درخشش سه ماه آخر لیگ برتر و جام حذفی را نداشت اما همچنان کم اشتباه و متعادل بازی می کند. شیری برعکس نادری از تیم ب به تیم ملی اصلی نرسید اما بعید به نظر می رسد حالا حالاها جایگاهش در ترکیب اصلی به خطر بیفتد.

در چنین شرایطی دو بازیکن شاخص و باتجربه پرسپولیس که جزو ستارگان اصلی این تیم طی فصول گذشته بودند کار بسیار سختی برای رسیدن به ترکیب اصلی خواهند داشت. محمد انصاری و حسین ماهینی که دومی بعد از مصدومیت دوباره شرایط بازی را پیدا کرده احتمالاً به این زودی ها فیکس نخواهند شد. البته انصاری می تواند منتظر بماند تا در صورت محرومیت یا مصدومیت مدافعان میانی به جای یکی از آنها بازی کند اما در آن پست نیز محمدحسین کنعانی زادگان دیگر ملی پوش پرسپولیس تشنه انجام بازی برای سرخ هاست.

در چنین شرایطی انصاری و ماهینی مهم ترین و نامدارترین ستاره های نیمکت پرسپولیس هستند که به خاطر درخشش ادامه دار نفرات هم پستی شان در ترکیب اصلی باید همچنان روی نیمکت بنشینند هر چند ماهینی به خاطر مصدومیتی که پشت سر گذاشت نتوانست حتی به لیست 20 نفره دو بازی گذشته راه یابد و شاید این اتفاق از بازی با صنعت نفت برایش رخ دهد.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

پرسپولیس مقابل صنعت نفت به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
صنعت نفت
صنعت نفت
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : مهدی سیدعلی
دوشنبه, 25 شهریور 1398 / ساعت : 19:45
تراکتور
تراکتور
1 - 0
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : یادگار امام تبریز
داور مسابقه : بیژن حیدری
جمعه, 8 شهریور 1398 / ساعت : 17:45

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن