محمدخانی: پرسپولیس در این فصل هم قهرمان می شود

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 818 ] - سه شنبه, 12 شهریور 1398

محمدخانی: پرسپولیس در این فصل هم قهرمان می شود

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: پرسپولیس در سه فصل اخیر به مقام قهرمانی رسیده است و این توانایی را دارد در لیگ نوزدهم نیز عنوان نخست رقابت های لیگ برتر را به... 5 out of 5 based on 3 ratings.
محمدخانی: پرسپولیس در این فصل هم قهرمان می شود

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: پرسپولیس در سه فصل اخیر به مقام قهرمانی رسیده است و این توانایی را دارد در لیگ نوزدهم نیز عنوان نخست رقابت های لیگ برتر را به...

ارتش سرخ دات كام :

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: پرسپولیس در سه فصل اخیر به مقام قهرمانی رسیده است و این توانایی را دارد در لیگ نوزدهم نیز عنوان نخست رقابت های لیگ برتر را به نام خود ثبت کند.

ناصر محمدخانی در گفت و گویی اظهار داشت: پرسپولیس در نیمه اول بازی با تراکتور نمایش خوبی را از خود به اجرا گذاشت اما در دقیقه پایانی غافلگیر و دروازه اش باز شد.

وی افزود: باید به پرسپولیس زمان داد تا بتواند شکل واقعی خود را پیدا و به همان تیمی تبدیل شود که همه انتظار دارند.

پیشکسوت پرسپولیس خاطرنشان کرد: پرسپولیس در سه فصل اخیر به مقام قهرمانی رسیده است و این توانایی را دارد در لیگ نوزدهم نیز عنوان نخست رقابت های لیگ برتر را به نام خود ثبت کند.

محمدخانی تصریح کرد: هواداران پرسپولیس صبور باشند و به این تیم زمان بدهند تا کالدرون افکار تاکتیکی اش را به طور کامل پیاده کند. حتم دارم اگر چند هفته از لیگ برتر سپری شود پرسپولیس به همان تیم چند سال گذشته تبدیل خواهد شد.

وی تاکید کرد: پرسپولیس پیش از برگزاری شهرآورد یک بازی مقابل صنعت نفت آبادن دارد که باید تمام تمرکزش را بر روی این مسابقه بگذارد. سه امتیاز این جدال کمک خواهد کرد تا قرمزپوشان با روحیه بیشتری برابر استقلال در زمین حاضر شوند.

بازیکن اسبق پرسپولیس در پایان گفت: تعطیلات لیگ برتر فرصت خوبی را در اختیار پرسپولیس قرار داد تا تمرینات خود را برای رسیدن به آمادگی کامل و هماهنگی بیشتر دنبال کند.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

نتیجه دربی نودم؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
استقلال
استقلال
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : موعود بنیادی فر
یکشنبه, 31 شهریور 1398 / ساعت : 16:00
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
صنعت نفت
صنعت نفت
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : مهدی سیدعلی
دوشنبه, 25 شهریور 1398 / ساعت : 19:45

گلزنان برتر پرسپولیس

محمدحسین کنعانی زادگان
# نام بازیکن تعداد گل
1محمدحسین کنعانی زادگان1
2مهدی ترابی1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن