betbord_head

نقوی حسینی: واگذاری سرخابی ها در حال حاضر شدنی نیست

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 543 ] - سه شنبه, 12 شهریور 1398
نقوی حسینی: واگذاری سرخابی ها در حال حاضر شدنی نیست

 نماینده مجلس شورای اسلامی گفت: واگذاری پرسپولیس و استقلال یک قانون است اما با توجه به دور نمای کار، به نظر می رسد در حال حاضر این اتفاق شدنی نیست. سیدحس...

ارتش سرخ دات كام :

 نماینده مجلس شورای اسلامی گفت: واگذاری پرسپولیس و استقلال یک قانون است اما با توجه به دور نمای کار، به نظر می رسد در حال حاضر این اتفاق شدنی نیست.

سیدحسین نقوی حسینی در گفت وگویی، در خصوص موضوع واگذاری دو باشگاه پرسپولیس و استقلال به بخش خصوصی و اظهارات وزیر ورزش مبنی بر اینکه این دو باشگاه تا پایان سال خصوصی می شوند اما به نظر می رسد چنین اتفاقی رخ نخواهد داد، گفت: به لحاظ قانونی در قانون بودجه کشور آمده که دو باشگاه پرسپولیس و استقلال باید به بخش خصوصی واگذار شوند و تکلیف این مسئله مشخص است چرا که قانون این موضوع را به صراحت اعلام کرد و تا جایی که من می دانم آقای مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان هم این مسئله را پیگیری کرده و مصمم است که واگذاری دو باشگاه پرسپولیس و استقلال اجرایی شده و مقابل آن مقاومت نکرده است اما در این بین یک  مشکل وجود دارد و آن این است که خریداران قابل اطمینان و دارای اهلیت باید برای در اختیار گرفتن این دو باشگاه جلو بیایند تا بحث واگذاری این دو باشگاه انجام شود.

وی در پاسخ به این سؤال که غلامرضا تاجگردون رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس اعلام کرد که خصوصی سازی این دو باشگاه اجرایی نیست، اظهار داشت: به هر حال باشگاه داری آدابی دارد و از آنجایی که باشگاه های ما خصوصی نیستند و با پول دولتی می چرخند باید فکری برای این موضوع انجام شود اما صحبت های آقای تاجگردون هم بر این اساس است چرا که با وجود تلاش هایی که صورت گرفته اما کار به نتیجه نرسیده است.

نماینده مردم ورامین، قرچک و پیشوا در مجلس در خصوص اینکه به نظر شما با توجه به محدودیت هایی که وجود دارد پرسپولیس و استقلال خصوصی خواهند شد یا نه، ادامه داد: دور نمای کار به ما این مسئله را نشان نمی دهد. ما باید به تکلیف قانونی خود عمل کنیم اما با توجه به شرایطی که به آن اشاره کردم در حال حاضر واگذاری این دو باشگاه به بخش خصوصی شدنی نیست. پرسپولیس و استقلال دو باشگاه بزرگ کشور ما هستند و باید پذیرفت که 80 درصد از علاقمندان به فوتبال در کشور ما پیگیر نتایج این دو باشگاه هستند و 20 درصد از علاقمندان به فوتبال هوادار تیم های دیگر هستند و به همین خاطر نمی توان این دو باشگاه را همینطوری به بخش خصوصی واگذار کرد چون پرسپولیس و استقلال باشگاه هایی هستند که در بین مردم اهمیت بالایی دارند و استخوانبندی  فوتبال کشور ما بر روی این دو تیم استوار است. به خاطر همین مسائل حساسیت های زیادی برای واگذاری این دو باشگاه وجود دارد و من در حال حاضر شرایط را به گونه ای نمی بینم که مجموعه هایی بتوانند این دو باشگاه را بپذیرند.

نقوی حسینی در مورد اینکه با توجه به وضعیت فعلی پرسپولیس و استقلال و بدهی هایی که این دو باشگاه دارند آیا بهتر نیست که مجلس شورای اسلامی با همکاری دولت به کمک این دو باشگاه بیاید، تصریح کرد: این موضوع در کمیسیون اجتماعی مجلس است و من در جریان همکاری مجلس و دولت در حمایت از این دو باشگاه نیستم اما به دلیل جایگاه و خاستگاه این دو تیم در میان مردم باید از این دو باشگاه حمایت شود و اگر از این دو باشگاه حمایتی صورت نگیرد دچار مشکل می شوند. اگر هم از این دو باشگاه حمایت صورت بگیرد سایر تیم ها به این موضوع اعتراض می کنند و این هم از مشکلات حمایت از دو باشگاه پرسپولیس و استقلال است.

این نماینده مجلس در پاسخ به این سؤال که چند ماه قبل نمایندگان برخی از شهرها به دلیل نتایج فوتبال خواهان طرح سؤال از وزیر ورزش شدند و آیا شما چنین حرکاتی را از سوی همکاران تان تائید می کنید، گفت: بدون تعصب باید بگویم که پرسپولیس و استقلال دو تیم نام آوری هستند که باعث جوش و خروش مردم می شوند و حتی اگر در جدول رده بندی جزو سه تیم اول هم نباشند باز هم نتایج آنها برای مردم مهم است. چرا که حامیان گسترده ای در بین همه اقشار جامعه دارند و به همین خاطر قطعا باید از آنها حمایت شود و مورد تقویت قرار بگیرند.

وی خاطرنشان کرد: اینکه می گویم از این دو باشگاه باید حمایت شود نافی حمایت از سایر تیم ها نیست اما پرسپولیس و استقلال سطح بسیار بالایی دارند و شما اگر در هر روستا، شهر، استان، اداره، و هر تجمع انسانی که بروید می بینید که پرسپولیس و استقلال بین آنها هوادار دارد اما گاهی می بینیم برخی تیم ها قهرمان لیگ یا جام حذفی می شوند ولی فقط مردم یک شهر یا نهایتا یک استان خوشحالی می کنند. به همین دلیل نباید این را بگویند که پرسپولیس و استقلال هم مثل سایر باشگاه ها باشند. 


مرتبط با موضوع

تبلیغات
betbord_news
چيدمان به ترتيب :
  • omid 110
    omid 110 :
    واقعا وزیر ورزش جوری از واگذاری پرسپولیس واستقلال حرف میزنه که انگارمیخاد 2تا تیم محلی روواگذار بکنه

نظرسنجی

پرسپولیس برابر تراکتور به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
تراکتور
تراکتور
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : محمدرضا اکبریان
یکشنبه, 6 بهمن 1398 / ساعت : 15:15
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
نساجی
نساجی
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : مرتضی منصوریان
جمعه, 6 دی 1398 / ساعت : 16:30

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی7
2علی علیپور5
3وحید امیری3
4احمد نورالهی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن