betbord_head

هراس استقلالی ها از دربی 90 به 10

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1947 ] - چهارشنبه, 13 شهریور 1398

هراس استقلالی ها از دربی 90 به 10

دربی رفت لیگ نوزدهم با اعلام سازمان لیگ روز یکشنبه 31 شهریورماه برگزار خواهد شد. این از معدود دفعاتی است که این مسابقه بزرگ و پرتماشاگر در روزی غیر از جمعه بر... 4 out of 5 based on 7 ratings.
هراس استقلالی ها از دربی 90 به 10

دربی رفت لیگ نوزدهم با اعلام سازمان لیگ روز یکشنبه 31 شهریورماه برگزار خواهد شد. این از معدود دفعاتی است که این مسابقه بزرگ و پرتماشاگر در روزی غیر از جمعه بر...

ارتش سرخ دات كام :

دربی رفت لیگ نوزدهم با اعلام سازمان لیگ روز یکشنبه 31 شهریورماه برگزار خواهد شد.

این از معدود دفعاتی است که این مسابقه بزرگ و پرتماشاگر در روزی غیر از جمعه برگزار می شود و طبیعتاً با توجه به این برنامه ریزی باید تمهیدات ترافیکی و امنیتی خاصی برای برگزاری این مسابقه از سوی شورای تأمین استان تهران و ارگان های مربوطه صورت گیرد.

البته سازمان لیگ نیز به ناچار این مسابقه را در روز غیر تعطیل برنامه ریزی کرده چرا که مسابقات والیبال در مجموعه ورزشی آزادی برگزار می شود و اگر قرار بود این مسابقه تا جمعه بعدش به تعویق بیفتد برنامه لیگ یک هفته به هم می ریخت.

با این وجود جالب است که باشگاه استقلال به تاریخ برگزاری این مسابقه اعتراض کرده و گفته چرا وقتی این تیم میزبان است بازی را در روز میان هفته گذاشته اند. این بار قرار است بالاخره قانون 90 به 10 تماشاگران به سود میزبان دربی برگزار شود و از آنجا که در بازی رفت استقلال میزبان است فقط ده درصد صندلی ها به هواداران پرسپولیس اختصاص خواهد یافت.

استقلالی ها می گویند با برنامه ریزی سازمان لیگ شاید بخشی از هواداران شان قادر به حضور در ورزشگاه و حمایت از تیم محبوب شان نباشند اما واقعیت این است که وقتی پای دربی به میان می آید بسیاری از هواداران سینه چاک دو تیم جمعه و یکشنبه برایشان فرقی نمی کند و احتمالا در آن روز به راحتی قید مشغله خود اعم از کار روزانه یا تحصیل را می زنند و در ورزشگاه حاضر خواهند شد.

در واقع اگر استقلالی ها معتقدند اندازه پر کردن یک استادیوم در روز دربی طرفدار دارند و تیم پرطرفدار به حساب می آیند نباید نگران پر شدن ورزشگاه و سکوهایشان حتی در روز غیر تعطیل باشند چرا که دربی یک بازی کاملاً ویژه و خاص برای هواداران است و تماشاگران از هر جایی و در هر تاریخی خودشان را به ورزشگاه می رسانند.

مشخص نیست چرا استقلالی ها نگران پر شدن 90 درصد سکوهای تعلق گرفته به این تیم هستند و ظاهرا از این هراس دارند که در نخستین میزبانی 90 به 10 اتفاقی که طبیعتا باید رقم بخورد را نتوانند به واقعیت تبدیل کنند و این برای تیم دوم پایتخت قطعا زشت خواهد بود.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
betbord_news

نظرسنجی

با توجه به تعلیق میزبانی های ایران؛ به نظر شما پرسپولیس باید از این مسابقات کناره گیری کند؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
تراکتور
تراکتور
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ؟؟؟
یکشنبه, 6 بهمن 1398 / ساعت : 15:15
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
نساجی
نساجی
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : مرتضی منصوریان
جمعه, 6 دی 1398 / ساعت : 16:30

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی7
2علی علیپور5
3وحید امیری3
4احمد نورالهی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن