betbord_head

کامیابی نیا اواسط مهر به ترکیب برمی گردد

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 666 ] - چهارشنبه, 13 شهریور 1398

کامیابی نیا اواسط مهر به ترکیب برمی گردد

مصدومیت بی موقع و تکراری کمال کامیابی نیا این بار کار را به عمل جراحی کشاند و پرسپولیس را از داشتن یک هافبک جنگنده برای چند هفته محروم کرد. مصدومیت باعث شد کم... 5 out of 5 based on 1 ratings.
کامیابی نیا اواسط مهر به ترکیب برمی گردد

مصدومیت بی موقع و تکراری کمال کامیابی نیا این بار کار را به عمل جراحی کشاند و پرسپولیس را از داشتن یک هافبک جنگنده برای چند هفته محروم کرد. مصدومیت باعث شد کم...

ارتش سرخ دات كام :

مصدومیت بی موقع و تکراری کمال کامیابی نیا این بار کار را به عمل جراحی کشاند و پرسپولیس را از داشتن یک هافبک جنگنده برای چند هفته محروم کرد.

مصدومیت باعث شد کمال حتی شهرآورد و بازی های حساس برابر تراکتور و سپاهان را از دست بدهد ولی با این حال کامیابی نیا از آینده ناامید نیست. این بازیکن بعد از مصدومیت دوباره، به سرعت تن به عمل جراحی داد و شبانه زیر تیغ جراحان رفت. سه روز بعد از عمل، فیزیوتراپی را آغاز کرد و همچنان تمرینات اختصاصی را پیگیری می کند تا زمان بازگشتش به بازی ها را کاهش بدهد. این بازیکن از پزشکان در هر روز، آمار زمان بازگشتش به تمرینات اصلی و سنگین تر را می پرسد و از آن ها قول گرفته اواخر شهریور کار را به صورت جدی دنبال کند.

شماره 11 پرسپولیس در فصل گذشته 6 بار با دررفتگی کتف مواجه شد، اما هر بار، فقط یک روز را صرف ریکاوری می کرد و فوراً به تمرینات برمی گشت ولی این بار، کالدرون به شدت با این موضوع مخالفت داشت تا کمال را به بیمارستان و اتاق عمل بفرستد. کمال از هفته آینده تمرینات اختصاصی را آغاز می کند و از اواخر شهریور همراه تیم تمرین می کند. این بازیکن از اواسط مهرماه نیز می تواند در ترکیب اصلی به میدان برود.

کامیابی نیا در مورد اصرار خود به عدم انجام عمل جراحی گفته بود: «نمی توانستم با این کار، شانس حضور در بازی های تیم را از دست بدهم. حاضر بودم با وجود درد فراوان و استرس بابت مصدومیت مجدد، برای پرسپولیس بازی کنم، اما زیر تیغ جراحی نروم. وقتی قرار به جراحی شد، فوراً این کار را انجام دادم و حتی دقیقه ای را از دست ندادم. حالا هم امیدوارم با همان قولی که کادر پزشکی داده، بتوانم به موقع و به سرعت به تمرینات برگردم.» کمال به خاطر یک شوخی و شیرجه زدن غیرحرفه ای در استخر، از ناحیه کتف دچار مصدومیت پیچیده ای شد و به این خاطر با هر بار تکل زدن یا فرود آمدن هنگام زمین خوردن روی کتف خود، این آسیب دیدگی تکرار می شد ولی امیدوار است بعد از این عمل، شرایط بهتری پیدا کند.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
betbord_news

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر تراکتورسازی کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
صنعت نفت
صنعت نفت
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : تختی آبادان
داور مسابقه : سیدوحید کاظمی
شنبه, 12 بهمن 1398 / ساعت : 15:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 0
تراکتور
تراکتور
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : محمدرضا اکبریان
یکشنبه, 6 بهمن 1398 / ساعت : 15:15

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی7
2علی علیپور6
3وحید امیری4
4احمد نورالهی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن