خلیلی: بیرانوند کارخاصی نکرد

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 991 ] - چهارشنبه, 13 شهریور 1398

خلیلی: بیرانوند کارخاصی نکرد

مدیر تیم پرسپولیس گفت: پرسپولیس در تبریز همواره با بی مهری و بی احترامی روبرو می شود و عده ای تماشاگرنما آرامش ما را بر هم می زنند. محسن خلیلی با اشاره به شرو... 3 out of 5 based on 2 ratings.
خلیلی: بیرانوند کارخاصی نکرد

مدیر تیم پرسپولیس گفت: پرسپولیس در تبریز همواره با بی مهری و بی احترامی روبرو می شود و عده ای تماشاگرنما آرامش ما را بر هم می زنند. محسن خلیلی با اشاره به شرو...

ارتش سرخ دات كام :

مدیر تیم پرسپولیس گفت: پرسپولیس در تبریز همواره با بی مهری و بی احترامی روبرو می شود و عده ای تماشاگرنما آرامش ما را بر هم می زنند.

محسن خلیلی با اشاره به شروع دور جدید تمرینات پرسپولیس گفت: تیم پس از استراحت 3 روزه دور جدید تمریناتش را آغاز کرده و با تمام قوا برای ادامه بازی های لیگ برتر آماده می شود.

وی در خصوص شکست در برابر تراکتور در تبریز تصریح کرد: پرسپولیس در آن دیدار مستحق شکست نبود و با بدشانسی بدون امتیاز به تهران بازگشت. تیم آماده است تا این شکست را با نتایج خوبی که در بازی های بعدی می گیرد، جبران کند.

خلیلی در ادامه در مورد اتفاقات تبریز برای علیرضا بیرانوند گفت: متاسفانه پرسپولیس همیشه در تبریز با حواشی این چنینی روبرو می شود و عده ای تماشاگر نما آرامش پرسپولیس و پرسپولیسی ها را بر هم می زنند. این موضوع اصلا خوب نیست و باید به این مساله رسیدگی شود. ما شعارهایی در تبریز شنیدیم که اصلا جالب نبود. تبریز شهری از ایران است و همه ما ایرانی و هموطن هم هستیم. امیدوارم یاد بگیریم که باید به هم احترام بگذاریم و همین طور امیدوارم ساز وکاری اندیشیده شود که این مساله یک بار برای همیشه تمام شود. 

وی ادامه داد: در مورد علیرضا بیرانوند هم باید بگویم که او کار خاصی انجام نداد. به هر حال هر کسی آستانه تحملی دارد و در این شرایط بی احترامی چند ده هزار نفری می تواند مساله ساز شود .البته باز هم تاکید می کنم که بیرانوند در تبریز کار خاصی انجام نداد.بهتر است بیشتر از این که به فکر محروم کردن و شکایت از پرسپولیس باشند، برای فرهنگ سازی اقداماتی صورت بگیرد.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

به نظر شما پرسپولیس موفق به صعود از گروه میشود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
الشارجه امارات
الشارجه امارات
ورزشگاه : شارجه
داور مسابقه : کریستوفر جیمز
سه شنبه, 29 بهمن 1398 / ساعت : 19:05
پرسپولیس
پرسپولیس
0 - 2
الدحیل
الدحیل
ورزشگاه : بن خلیفه دوحه
داور مسابقه : عظیم موف عزیز
سه شنبه, 22 بهمن 1398 / ساعت : 18:45

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور7
2مهدی ترابی7
3وحید امیری4
4احمد نورالهی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن