betbord_head

آرفی: علیپور انگیزه دارد و بازیکن خوبی است

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1057 ] - چهارشنبه, 13 شهریور 1398

آرفی: علیپور انگیزه دارد و بازیکن خوبی است

 مهاجمان اسبق پرسپولیس از مهاجم فعلی این تیم حمایت کردند. علی علیپور که در دو بازی قبلی پرسپولیس موفق به گلزنی نشده، بعد از دیدار با تراکتور و در واکنش ب... 5 out of 5 based on 3 ratings.
آرفی: علیپور انگیزه دارد و بازیکن خوبی است

 مهاجمان اسبق پرسپولیس از مهاجم فعلی این تیم حمایت کردند. علی علیپور که در دو بازی قبلی پرسپولیس موفق به گلزنی نشده، بعد از دیدار با تراکتور و در واکنش ب...

ارتش سرخ دات كام :

 مهاجمان اسبق پرسپولیس از مهاجم فعلی این تیم حمایت کردند.

علی علیپور که در دو بازی قبلی پرسپولیس موفق به گلزنی نشده، بعد از دیدار با تراکتور و در واکنش به انتقاداتی که در فضای مجازی از او شده بود، تصمیم به جدایی از پرسپولیس گرفت که البته با مخالفت مدیرعامل و سرمربی پرسپولیس، او از تصمیمش منصرف شد.

در شرایطی که علیپور خودش را برای بازیهای بعدی پرسپولیس آماده می کند، سهراب انتظاری از او در برابر انتقادات دفاع کرده و به فارس گفته:" کسی نمی تواند علیپور را مهاجم بی اثر یا خنثایی بداند و نباید با دو بازی در خصوص عملکرد بازیکنان نظر داد. شاید بشود گفت که علیپور در بازی اول تا حدودی کم فروغ بود اما شرایط در بازی دوم واقعا فرق می کرد. پرسپولیس در خانه حریف و مقابل 70 هزار هوادار بازی کرد و از طرفی هم علیپور بازیکن شناخته شده ای است که تیم های حریف او را می بندند. فکر می کنم حضور یک مهاجم مکمل کنار او لازم است."

به جز انتظاری، اشپیتیم آرفی هم در گفتگویی هوای علیپور را داشته:" شنیدم برخی از علیپور ایراد می گیرند، اما به نظر من، علیپور انگیزه دارد و بازیکن خوبی است، اما به اندازه ای که برای گلزنی لازم است، توپ ندارد. اگر در هر بازی، توپ های بیشتری برای علیپور ارسال شود، او به راحتی می تواند گل های بیشتری هم بزند."


مرتبط با موضوع

تبلیغات
betbord_news

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر تراکتورسازی کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
صنعت نفت
صنعت نفت
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : تختی آبادان
داور مسابقه : سیدوحید کاظمی
شنبه, 12 بهمن 1398 / ساعت : 15:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 0
تراکتور
تراکتور
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : محمدرضا اکبریان
یکشنبه, 6 بهمن 1398 / ساعت : 15:15

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی7
2علی علیپور6
3وحید امیری4
4احمد نورالهی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن