betbord_head

محرمی: حرف بزنم بعضی ها از استقلال که هیچ، باید از ایران بروند!

- نظرات : 2 اظهار نظر - بازدید [ 2857 ] - چهارشنبه, 13 شهریور 1398

محرمی: حرف بزنم بعضی ها از استقلال که هیچ، باید از ایران بروند!

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس گفت: قبلاً زمان عادل فردوسی پور که این آقا (فتحی) را آورده بود زنگ زدم که روی خط بروم و بپرسم چطوری آن حکم مسخره را دادی، اما فردوسی پ... 5 out of 5 based on 9 ratings.
محرمی: حرف بزنم بعضی ها از استقلال که هیچ، باید از ایران بروند!

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس گفت: قبلاً زمان عادل فردوسی پور که این آقا (فتحی) را آورده بود زنگ زدم که روی خط بروم و بپرسم چطوری آن حکم مسخره را دادی، اما فردوسی پ...

ارتش سرخ دات كام :

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس گفت: قبلاً زمان عادل فردوسی پور که این آقا (فتحی) را آورده بود زنگ زدم که روی خط بروم و بپرسم چطوری آن حکم مسخره را دادی، اما فردوسی پور این اجازه را نداد.
مجتبی محرمی دفاع چپ ملی پوش سابق پرسپولیس با انتشار پستی نسبت به اظهارات مدیرعامل باشگاه استقلال اعتراض کرد؛ در حالی که امیرحسین فتحی در برنامه فوتبال برتر حاضر بود و به سؤالات محمدحسین میثاقی پاسخ می داد، کاپیتان سابق پرسپولیس تصویری از وی در صفحه تلویزیون در اینستاگرام خود کار کرد (اینجا بخوانید). در همین ارتباط دقایقی با مجتبی محرمی صحبت کردیم.

*چرا آن پست را علیه مدیر عامل استقلال منتشر کردی؟
من علیه رئیس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال در سال 1373 منتشر کردم که آن حکم ناعادلانه را علیه من داد و 3 سال فوتبالم را کشت.

*منظورت همان محرومیت 3 ساله به خاطر درگیری های شهرآورد سال 73 است؟
بله، برای چی؟ قبلاً هم زمان عادل فردوسی پور که این آقا را آورده بود زنگ زدم که روی خط بروم و بپرسم چطوری وقتی من هنوز توی استادیوم آزادی بودم آن حکم مسخره را دادی، اما فردوسی پور این اجازه را نداد.

*محمدحسین میثاقی چطور؟ با او تماس گرفتی؟
نه! شماره میثاقی را نداشتم. اگر داشتم خیلی حرف ها می خواستم بزنم که بعضی ها از استقلال که هیچ، از ایران بروند. البته بحث من استقلال و پرسپولیس نیست ولی این آقا می گوید 50 سال است استقلالی هستم. تو که استقلالی بودی نباید در مقام قضاوت قرار می گرفتی تا من و پرسپولیس را نابود کنی.

*به نظر می رسد هنوز آن محرومیت 3 ساله را فراموش نکرده باشی.
مگر می شود فراموش کرد؟ 3 سال از بهترین سال های فوتبال من را این آقا نابود کرد. شما قتل هم کرده باشی اول می فرستند بازجویی و دادگاه و بعد حکم می دهند. ما یک بار دعوایی در جوانی کرده بودیم. بردند دادگاه و قاضی هم دستور داد و گفت که روی هم را ببوسید و تمام! آن وقت آقای فتحی نه ما را به کمیته انضباطی فدراسیون احضار کرد، نه سؤال و جوابی در کار بود و نه بازجویی و فقط حکم محرومیت 3 ساله من را داد.

*دقیقاً چه جوری فهمیدی 3 سال محروم شدی؟
یادت باشد من و امیر (قلعه نویی) دعوایمان شد. بقیه بازیکنان هم قاطی ماجرا شدند. آن بازی شلوغ شد و تماشاگران وسط زمین ریختند و... همه رفتیم رختکن و 2 ساعت در ورزشگاه ماندیم. آن جا بودیم که به من گفتند مجتبی 3 سال محروم شدی!

*باور کردی؟
همین طور مانده بودم. مگر می شود؟ من فکر کنم توی اتاق داوران رفتم و متوجه شدم. الان که حدود 25 سال از آن ماجرا گذشته هنوز هم برای خودم جای سؤال دارد که چطور؟ چرا؟ وجدان آقایان کجا رفته بود؟

*از داریوش مصطفوی رئیس وقت فدراسیون فوتبال چیزی نپرسیدی؟
همیشه می گوید من آن حکم را ندادم.

*از آن روز دیگر امیرحسین فتحی را ندیدی؟
نه، ولی خیلی دوست دارم فتحی را از نزدیک ببینم.

*بعد از 25 سال جالب است که این حرف ها را می زنی.
من خیلی حرف ها دارم که بزنم و ان شا الله خواهم زد. آن زمان حقم را خوردند ولی تقاص آن را پس خواهند داد. من متأسف می شوم وقتی می بینم آقایی که در پرواز هوایی و هواپیما جلیقه نجات می دزدید حالا در فوتبال پست و مقام گرفته است!

*بگذریم! بازی پرسپولیس و تراکتور را دیدی؟
بله، فوتبال همین است. برد و باخت دارد، اما ما که پرسپولیسی هستیم باید از این تیم حمایت کنیم.

*آیا گابریل کالدرون می تواند جای برانکو را پر کند؟
چراکه نه؟ اگر هواداران حمایت کنند می تواند. باید به این مربی آرژانتینی یک مقدار فرصت داد.

*شهرآورد هم 31 شهریور برگزار می شود. به استادیوم می روی؟
بعید می دانم. احتمالاً از تلویزیون برد پرسپولیس را تماشا می کنم!

*از کجا مطمئنی پرسپولیس برنده می شود؟
بالاخره ما پرسپولیسی هستیم و باید به برد خودمان مطمئن باشیم!

*راستی داشت یادمان می رفت. نظری در خصوص انتخاب محمدحسن انصاری فرد به عنوان مدیرعامل باشگاه پرسپولیس نداری؟
محمدحسن از جنس خودمان و یک فوتبالی است. امیدوارم موفق باشد، اما هر چه ما بگوییم یک برداشتی می شود.

*راحت باش! هر چه دل تنگت می خواهد بگو!
می خواهم بگویم آقای انصاری فرد! هم بازی من و خیلی های دیگر! می خواهی چند میلیارد هزینه کنی که رئال مادرید یا بایرن مونیخ را به تهران بیاوری و برای من مجتبی محرمی بازی خداحافظی بگذاری؟!

*واقعاً برای تو می خواهد بازی خداحافظی با رئال بگذارد؟
نه بابا! مثال زدم. بایرن و رئال بیایند و بازی خداحافظی برای یکی بگذارند که سال هاست خداحافظی کرده است. این چه دردی از پیشکسوتان دوا می کند؟ آقای انصاری فرد به جای این ریخت و پاش ها به من نه، به سایر پیشکسوتانی برس که هزار و یک مشکل در زندگی شخصی خود دارند. خدا را خوش نمی آید شما که فوتبالی هستی از شرایط امروز پیشکسوتان بی خبر باشی و فقط بگویی رئال و بایرن را می آورم.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
betbord_news
چيدمان به ترتيب :
 • omid 110
  omid 110 :
  فردوسی پور به محرمی اجازه حرف زدن نداده..جالبه که بعضی ها چنان از نبودن فردوسی پور ناراحت هستند و جوری در این مورد جرف میزنن که انگار اسمون به زمین اومده و بزرگترین مشکل مردم نبودن برنامه 90 هست
 • رضا مهدوی
  رضا مهدوی :
  آهااااااااااا.... دو ساله دارم تلاش میکنم که کمک کنم هوادار بفهمه .... " بابااااا تیمی که قبل و بعد از انقلاب حکومتی بوده تاج و استقلاله نه پرسپولیس .... " و این " تیم حکومتی " و " وزیر پرسپولیسی " که حتی بعضی از طرفدارهای پرسپولیس هم انگار باورش کردن فقط یک " کلمه رمز " است برای فراهم کردن مقدمات خواباندن پرسپولیس ... بارها توی کامنتهام به این مطلب اشاره کردم که " بروید به گذشته نگاه کنید و ببینید که کدام تیم از فدراسیون و حکومت بیشتر نفع برده نه فقط به چهار تا بازی سال 97"
  دمت گرم آقا مجتبی.... دمت گرم... خوب یاد آوری کردی دربی سال 73 ... خیلی خوب بیاد دارم.... خیلی خوب ... یکی از قویترین پرسپولیسهای تاریخ ... یک تیم کهکشانی ... لیگ دو گروهی بود .... پرسپولیس در گروه خودش اول شد اونم با اقتدار و آوراژ گل خیلی بالا ... آقای گل اول و دوم یعنی فرشاد پیوس و دایی مال پرسپولیس شد ... خود مجتبی دفاع چپ و دفاع آخر هم بازی کرد ولی 4- 5 تا گل زد !!!!! استقلال به زور فدراسیون توی گروهش دوم شد و نیمه نهایی لیگ آزادگان به هم خوردن ... همه فکر میدونستن که پرسپولیس تا چه حد قویتره و استقلالیها به کمتر گل خوردن امید داشتن ... واقعا اینجوری بود که میگم ... بدون ذره ای غلو.... من اون موقع یک نوجوان بودم و خیلی خوب بیاد دارم که چه داوری انتخاب کردن ( ابهران ) و چه طوری سر پرسپولیس را با داوری و بعد رای کمیته انظباطی بریدن ... بازی را بیخود و بی جهت 3-0 کردن برای کیسه و بازی برگشت را به بندرعباس بدون تماشاگر منتقل کردن که پرسپولیس با تیم نصفه خودش هم ( در غیاب 6 بازیکن محروم شده توسط مصطفوی و باند استقلالیش ) از استقلال بهتر بازی کرد و 0-0 شد و استقلال جونشون به فینال رفت که از سایپا باخت. ???? . ولی چه فایده که فدراسیون( با ریاست مصطفوی ) با کمیته داورانش و کمیته انضباطیش که رئیس کمیته داوران جناب غیاثی بود ولی ابن را نمیدانستم که رئیس کمیته انضباطیش ( و یا دبیرش) همین آقا فتحی کیسه کشا بود ... هاها...
  این فقط داستان یکی از خیانتهای گذشته در حق پرسپولیس بود . حالا با دو سه تا بازی در سال 97 که فقط چند صحنه داوری به نفع پرسپولیس شد توی بوق و کرنا کردن که " تیم حکومتی "... و توی دهان یک مشت ملت بی اطلاع هم انداختن....
  من و خیلیهای دیگه این ادعا را داشتیم که اینها با یک مافیای رسانه ای " واقعیت را معکوس جلوه دادن" ولی هیچ چیز به اندازه تاییدیه آقا مجتبی نمیتوانست این حرفها را ثابت کنه ....
  امیدوارم یک مرد پیدا بشه و به این سوالات جواب بده:
  1- کدام تیم قبل و بعد از انقلاب بیشترین نفع را از آرای کمیته انضباطی برده ؟
  2- کدام تیم در از اواسط دهه هفتاد تا به حالا بیشترین تعداد بازیکن و بیشترین مبالغ برای خرید بازیکن و مربی هزینه کرد؟
  3- فدراسیون برای کدام تیم 3 بار میزبانی فینال باشگاههای آسیا را با رایزنی گرفت؟
  4- فدراسیون برای کدام تیم به داور آسیایی رشوه دادند تا این تیم را در جام باشگاههای آسیا نگه دارد ( بازی استقلال - نوف باخور سال 75 ) ؟ !!!!!
  5- برای کدام تیم نتیجه تست دوپینگ بازیکن را ماست مالی کردند ؟
  6- بیشترین نفع از داوریها را کدام تیم در طول سالیان ( نه فقط سال 97 ) برده است ؟
  7- برای کدام تیم نقشه کشیدند که در دهه هشتاد با قرار دادن مدیران نا لایق آن را تضعیف کنند ؟
  و....
  و دهها سوال بی پاسخ دیگر ....

نظرسنجی

با توجه به تعلیق میزبانی های ایران؛ به نظر شما پرسپولیس باید از این مسابقات کناره گیری کند؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
تراکتور
تراکتور
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ؟؟؟
یکشنبه, 6 بهمن 1398 / ساعت : 16:45
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
نساجی
نساجی
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : مرتضی منصوریان
جمعه, 6 دی 1398 / ساعت : 16:30

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی7
2علی علیپور5
3وحید امیری3
4احمد نورالهی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن