اخبار پرسپولیس

حیدری: دعوت نشدن شجاع کج سلیقگی محض است

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 945 ] - پنجشنبه, 14 شهریور 1398

حیدری: دعوت نشدن شجاع کج سلیقگی محض است

کاپیتان اسبق باشگاه پرسپولیس گفت: به نظرم کالدرون نباید ناگهان سیستم تیم را عوض می کرد و این اشتباه بود. با سپهر حیدری، کاپیتان پیشین باشگاه پرسپولیس، درخصوص ... 4 out of 5 based on 3 ratings.
حیدری: دعوت نشدن شجاع کج سلیقگی محض است

کاپیتان اسبق باشگاه پرسپولیس گفت: به نظرم کالدرون نباید ناگهان سیستم تیم را عوض می کرد و این اشتباه بود. با سپهر حیدری، کاپیتان پیشین باشگاه پرسپولیس، درخصوص ...

ارتش سرخ دات كام :

کاپیتان اسبق باشگاه پرسپولیس گفت: به نظرم کالدرون نباید ناگهان سیستم تیم را عوض می کرد و این اشتباه بود.

با سپهر حیدری، کاپیتان پیشین باشگاه پرسپولیس، درخصوص آخرین شرایط این تیم و لیست جدید تیم ملی گفت وگویی انجام دادیم که در ادامه می خوانید.

*مدتی ایران نبودید، درست است؟
بله، چند وقتی همراه خانواده به چین رفته بودم و در این مدت اتفاقاً تمرینات تیم افشین قطبی را از نزدیک دیدم، چون باید برای گرفتن مدرک A آسیا تمرینات تیم های حرفه ای را از نزدیک ببینم. در مجموع سفر خوبی بود.

*بازی های پرسپولیس را دنبال کردید؟
بله، نمی شود بازی های تیم محبوبم را دنبال نکنم. البته دیدار اول را، چون در سفر بودم به صورت خلاصه دیدم، ولی بازی با تراکتور را کامل دیدم. پرسپولیس در این دو بازی نتوانست موقعیت زیادی خلق کند. تیم در این سال ها عادت به 2-4-4 کرده بود و نتایج خوبی گرفت. به نظرم کالدرون نباید ناگهان سیستم تیم را عوض می کرد و این اشتباه بود. جالب اینجاست که کالدرون روی اشتباهاتش پافشاری می کند که این اصلاً خوب نیست. مثلاً مقابل تیم قدرتمندی مثل تراکتور که خط میانی قوی ای دارد، نباید پرسپولیس با یک هافبک دفاعی بازی می کرد.

*پرسپولیس می تواند با کالدرون موفق شود؟
وقتی برانکو به پرسپولیس آمد هم نتیجه نگرفت، ولی به او فرصت دادند و گذاشتند کارش را بکند. امیدوارم به کالدرون هم مثل برانکو فرصت کافی را بدهند و چوب لای چرخش نگذارند.

*لیست جدید تیم ملی را دیدید؟
بله، دیدم و واقعاً شوکه شدم، چون باز هم اسم شجاع بین دعوت شدگان نبود. عدم دعوت از شجاع اوج بی انصافی و کج سلیقگی بود. شجاع فصل گذشته عملکرد فوق العاده ای داشته و کنار ثبات، عملکرد فردی و تیمی بسیار خوبی را به ثبت رسانده است؛ ضمن این که هماهنگی شجاع با بیرانوند می توانست به تیم ملی کمک زیادی بکند. جالب است نیمکت نشین شجاع و بازیکنی که فقط یک بازی انجام داده و تیمش در همان بازی روی اشتباه خط دفاعی گل خورده، به تیم ملی دعوت می شود، ولی شجاع با این کیفیت دعوت نمی شود.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اخبار پرسپولیس

نظرسنجی

نتیجه دربی نود و یکم؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
استقلال
استقلال
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : موعود بنیادی فر
یکشنبه, 31 شهریور 1398 / ساعت : 16:00
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
صنعت نفت
صنعت نفت
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : مهدی سیدعلی
دوشنبه, 25 شهریور 1398 / ساعت : 19:45

گلزنان برتر پرسپولیس

محمدحسین کنعانی زادگان
# نام بازیکن تعداد گل
1محمدحسین کنعانی زادگان1
2مهدی ترابی1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن