حیدری: دعوت نشدن شجاع کج سلیقگی محض است

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 979 ] - پنجشنبه, 14 شهریور 1398

حیدری: دعوت نشدن شجاع کج سلیقگی محض است

کاپیتان اسبق باشگاه پرسپولیس گفت: به نظرم کالدرون نباید ناگهان سیستم تیم را عوض می کرد و این اشتباه بود. با سپهر حیدری، کاپیتان پیشین باشگاه پرسپولیس، درخصوص ... 4 out of 5 based on 3 ratings.
حیدری: دعوت نشدن شجاع کج سلیقگی محض است

کاپیتان اسبق باشگاه پرسپولیس گفت: به نظرم کالدرون نباید ناگهان سیستم تیم را عوض می کرد و این اشتباه بود. با سپهر حیدری، کاپیتان پیشین باشگاه پرسپولیس، درخصوص ...

ارتش سرخ دات كام :

کاپیتان اسبق باشگاه پرسپولیس گفت: به نظرم کالدرون نباید ناگهان سیستم تیم را عوض می کرد و این اشتباه بود.

با سپهر حیدری، کاپیتان پیشین باشگاه پرسپولیس، درخصوص آخرین شرایط این تیم و لیست جدید تیم ملی گفت وگویی انجام دادیم که در ادامه می خوانید.

*مدتی ایران نبودید، درست است؟
بله، چند وقتی همراه خانواده به چین رفته بودم و در این مدت اتفاقاً تمرینات تیم افشین قطبی را از نزدیک دیدم، چون باید برای گرفتن مدرک A آسیا تمرینات تیم های حرفه ای را از نزدیک ببینم. در مجموع سفر خوبی بود.

*بازی های پرسپولیس را دنبال کردید؟
بله، نمی شود بازی های تیم محبوبم را دنبال نکنم. البته دیدار اول را، چون در سفر بودم به صورت خلاصه دیدم، ولی بازی با تراکتور را کامل دیدم. پرسپولیس در این دو بازی نتوانست موقعیت زیادی خلق کند. تیم در این سال ها عادت به 2-4-4 کرده بود و نتایج خوبی گرفت. به نظرم کالدرون نباید ناگهان سیستم تیم را عوض می کرد و این اشتباه بود. جالب اینجاست که کالدرون روی اشتباهاتش پافشاری می کند که این اصلاً خوب نیست. مثلاً مقابل تیم قدرتمندی مثل تراکتور که خط میانی قوی ای دارد، نباید پرسپولیس با یک هافبک دفاعی بازی می کرد.

*پرسپولیس می تواند با کالدرون موفق شود؟
وقتی برانکو به پرسپولیس آمد هم نتیجه نگرفت، ولی به او فرصت دادند و گذاشتند کارش را بکند. امیدوارم به کالدرون هم مثل برانکو فرصت کافی را بدهند و چوب لای چرخش نگذارند.

*لیست جدید تیم ملی را دیدید؟
بله، دیدم و واقعاً شوکه شدم، چون باز هم اسم شجاع بین دعوت شدگان نبود. عدم دعوت از شجاع اوج بی انصافی و کج سلیقگی بود. شجاع فصل گذشته عملکرد فوق العاده ای داشته و کنار ثبات، عملکرد فردی و تیمی بسیار خوبی را به ثبت رسانده است؛ ضمن این که هماهنگی شجاع با بیرانوند می توانست به تیم ملی کمک زیادی بکند. جالب است نیمکت نشین شجاع و بازیکنی که فقط یک بازی انجام داده و تیمش در همان بازی روی اشتباه خط دفاعی گل خورده، به تیم ملی دعوت می شود، ولی شجاع با این کیفیت دعوت نمی شود.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

به نظر شما پرسپولیس موفق به صعود از گروه میشود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
الشارجه امارات
الشارجه امارات
ورزشگاه : شارجه
داور مسابقه : کریستوفر جیمز
سه شنبه, 29 بهمن 1398 / ساعت : 19:05
پرسپولیس
پرسپولیس
0 - 2
الدحیل
الدحیل
ورزشگاه : بن خلیفه دوحه
داور مسابقه : عظیم موف عزیز
سه شنبه, 22 بهمن 1398 / ساعت : 18:45

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور7
2مهدی ترابی7
3وحید امیری4
4احمد نورالهی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن