پنجعلی: باید از تفکرات کالدرون در تیم های پایه استفاده کنیم

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 625 ] - پنجشنبه, 14 شهریور 1398

پنجعلی: باید از تفکرات کالدرون در تیم های پایه استفاده کنیم

مدیر اکادمی باشگاه پرسپولیس با بیان اینکه تعامل خوبی مابین کادر فنی تیم بزرگسالان و آکادمی این باشگاه وجود دارد، گفت: باید از تفکرات کالدرون در تیم های پایه ه... 5 out of 5 based on 3 ratings.
پنجعلی: باید از تفکرات کالدرون در تیم های پایه استفاده کنیم

مدیر اکادمی باشگاه پرسپولیس با بیان اینکه تعامل خوبی مابین کادر فنی تیم بزرگسالان و آکادمی این باشگاه وجود دارد، گفت: باید از تفکرات کالدرون در تیم های پایه ه...

ارتش سرخ دات كام :

مدیر اکادمی باشگاه پرسپولیس با بیان اینکه تعامل خوبی مابین کادر فنی تیم بزرگسالان و آکادمی این باشگاه وجود دارد، گفت: باید از تفکرات کالدرون در تیم های پایه هم استفاده کنیم.

محمد پنجعلی روز پنجشنبه در گفت وگویی با اشاره به عملکرد پرسپولیس در 2 هفته ابتدایی لیگ برتر اظهار داشت: زمان نیاز است تا تیم ها با شرایط جدید وفق پیدا کنندو این موضوع نه تنها برای پرسپولیس بلکه برای تمام تیم ها صدق می کند؛ پرسپولیس در هر 2 بازی عملکرد خوبی داشت و در دیدار با تراکتورسازی هم روی یک اتفاق گل خورد.

وی افزود: پرسپولیس به زمان نیاز دارد و برای دیدن موفقیت های این تیم با کالدرون باید کمی صبور بود چرا که کالدرون مربی باسابقه و کاربلدی است.

مدیر آکادمی پرسپولیس در مورد اضافه شدن چند بازیکن از تیم جوانان و امیدها به تیم بزرگسالان این مجموعه، اضافه کرد: کالدرون از ابتدای حضور در ایران تعامل خوبی با آکادمی باشگاه داشته و به طور مرتب با تیم های آکادمی دیدار دوستانه برگزار می کند و خوشختانه او نگاه مثبتی به آکادمی دارد.

وی خاطر نشان کرد: هدف ما این است که بتوانیم استعدادهای خوبی را رشد دهیم و برای باشگاه سرمایه سازی کنیم. شرایط بدهی ها موجب شده بود تا آکادمی از نظر مالی شرایط خوبی نداشته باشد اما اینکه نگاه ها به پایه ها مثبت است، باعث خوشحالی و امیدواری است.

پنجعلی در پایان تاکیدکرد: انتخاب انصاری فرد به عنوان مدیرعامل انتخاب عالی بود؛ در این مدت جلسات خوبی را برگزار کردیم و می خواهیم که به سوی استانداردهای بین المللی پیش برویم. همچنین قرار شده با کادر فنی تیم بزرگسالان هم جلساتی برگزار شود تا از تفکرات کالدرون هم استفاده کنیم.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

نتیجه دربی نودم؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
استقلال
استقلال
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : موعود بنیادی فر
یکشنبه, 31 شهریور 1398 / ساعت : 16:00
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
صنعت نفت
صنعت نفت
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : مهدی سیدعلی
دوشنبه, 25 شهریور 1398 / ساعت : 19:45

گلزنان برتر پرسپولیس

محمدحسین کنعانی زادگان
# نام بازیکن تعداد گل
1محمدحسین کنعانی زادگان1
2مهدی ترابی1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن