چرا شجاع به تیم ملی دعوت نمی شود؟

- نظرات : 2 اظهار نظر - بازدید [ 3210 ] - پنجشنبه, 14 شهریور 1398

چرا شجاع به تیم ملی دعوت نمی شود؟

اولین بازی رسمی تحت هدایت مارک ویلموتس هم از راه رسید اما خبری از شجاع خلیل زاده در این لیست نشد که نشد. با اینکه پرسپولیس با 6 سهمیه بیشترین تعداد ملی پوش را... 3 out of 5 based on 5 ratings.
چرا شجاع به تیم ملی دعوت نمی شود؟

اولین بازی رسمی تحت هدایت مارک ویلموتس هم از راه رسید اما خبری از شجاع خلیل زاده در این لیست نشد که نشد. با اینکه پرسپولیس با 6 سهمیه بیشترین تعداد ملی پوش را...

ارتش سرخ دات كام :

اولین بازی رسمی تحت هدایت مارک ویلموتس هم از راه رسید اما خبری از شجاع خلیل زاده در این لیست نشد که نشد.

با اینکه پرسپولیس با 6 سهمیه بیشترین تعداد ملی پوش را نسبت به تیم های لیگ برتری دارد اما دعوت نشدن شجاع خلیل زاده به تیم ملی باعث تعجب پیشکسوتان و هواداران پرسپولیس و البته کارشناسان فوتبال شده است.

وقتی ویلموتس جایگزین کارلوس کی روش در رأس کادر فنی تیم ملی شد بسیاری بر این گمان بودند که دوران دوری شجاع از تیم ملی که به شش سال رسیده بود پایان یافته و سرمربی جدید با در نظر گرفتن خصوصیات فنی این بازیکن و روند مثبتش طی فصول اخیر  حتماً او را دعوت می کند اما این اتفاق رخ نداد.

بار اولی که ویلموتس لیست داد طبیعی بود بدون شناخت از بازیکنان، همان نفرات جام ملت ها و لیستی شبیه لیست آخر کی روش را دعوت کند که نبودن شجاع در آن لیست اصلاً تعجب برانگیز نبود اما بار دوم هم خلیل زاده به لیست تیم ملی نرسید تا مشخص شود انگار بازگشت به تیم ملی برای او طلسم شده است. حتی در این بین ویلموتس تعدادی از بهترین های لیگ برتر و لیگ یک را جهت محک در اردویی سه روزه دعوت کرد که در آن لیست هم نام خلیل زاده دیده نمی شد!

حالا نزدیک به سه ماه از حضور ویلموتس در ایران و ایجاد کادر فنی جدید تیم ملی می گذرد اما در این سه ماه شجاع دعوت نشده و انگار دیده هم نشده است. این در حالی است که خلیل زاده هم در تمرینات و بازی های پیش فصل آماده ترین بازیکن پرسپولیس بوده و هم در دو مسابقه برگزار شده بهترین و آماده ترین مدافع پرسپولیس نشان داده است.

عملکرد خلیل زاده طی یک سال گذشته آنقدر مثبت بوده که سیدجلال حسینی در مصاحبه ای بارها به اینکه حق شجاع بوده تا بهترین مدافع لیگ در فصل گذشته انتخاب شود اشاره کرده بود اما هم در آن جشن نام شجاع اعلام نشد هم اینکه وقتی لیست تیم ملی بیرون آمد از او دعوت به عمل نیامد.

در دوران کی روش مشخص بود که او به خاطر یک مصاحبه از مدافع مازنی سرخ ها ناراضی است و شجاع را دعوت نمی کند اما مشخص نیست چرا بعد از تغییر کادر فنی تیم ملی هم خلیل زاده که آماده ترین بازیکن پرسپولیس به حساب می آید جایی در لیست تیم ملی ندارد. در این شرایط البته خلیل زاده چاره ای ندارد جز اینکه به روال طبیعی فوتبالش در پرسپولیس ادامه دهد و منتظر گوشه چشم کادر فنی تیم ملی باشد اما دعوت نکردن از او تبدیل به ماجرایی پیچیده شده که ظاهراً هیچ کس دلیل اصلی آن را نمی داند.

دعوت نشدن شجاع به تیم ملی حالا تبدیل به مهم ترین و بزرگترین علامت سؤال در اردوی پرسپولیس شده و تقریباً هیچ مربی و بازیکنی جواب قانع کننده ای برایش ندارد تا جایی که برخی مشکوک شده اند که نکند بحث غیر فنی دلیلی این ماجراست و پرخاشگری های شجاع باعث شده به مربیان فعلی تیم ملی توصیه کنند او را دعوت نکند؟


مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :
 • ایبو صامت
  ایبو صامت :
  شجاع خیلی خیلی سرترازپورعلی گنجی وهمپستی دیگراوست
  این اردیگرهمه می دانند
  پشت پرده اما چه خبرهاست ؟نمیدانیم
 • عرفان رنجبر
  عرفان رنجبر :
  اینا می ترسن شجاع بزارن تو تیم . همش ترسوهای تراکتوری رو برمیدارن میارن

نظرسنجی

کدام دروازه بان را برای ادامه لیگ مناسب می دانید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پیکان
پیکان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهرقدس
داور مسابقه : ؟؟؟
دوشنبه, 2 تیر 1399 / ساعت : 17:00
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 1
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : علی صفایی
پنجشنبه, 8 اسفند 1398 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی8
2علی علیپور7
3وحید امیری5
4احمد نورالهی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن